|   On-line: 50

Radomiak II poskromił lidera. Energia poległa w sąsiedzkim pojedynku
Drugi zespół Radomiaka pokonał u siebie 2:1 lidera tabeli Decathlon V Ligi Tygrys Huta Mińska. Energia Kozienice nie zdołała ugrać nawet jednego punktu w Ożarowie Mazowieckim.
Data: 2024-06-08 23:20:58 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga
Energia Kozienice uległa walczącemu o utrzymanie Podlasiu Sokołów Podlaski
W słabym stylu weszli w ostatni miesiąc rozgrywek piłkarze Enea Energii Kozienice. Przegrali na własnym stadionie z Podlasiem Sokołów Podlaski, chociaż do przerwy prowadziła...
Data: 2024-06-01 19:02:23 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga
Decathlon V liga: LKS Promna i Radomiak II tracą punkty
LKS Promna przegrał, a rezerwy Radomiaka po raz trzeci z rzędu nie potrafiły odnieść zwycięstwa. Tym samym Zieloni mocno skomplikowali sobie walkę o awans do czwartej ligi.
Data: 2024-05-30 22:59:16 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga
Szalony mecz Energii Kozienice z Promną. Rezerwy Radomiaka w niedzielę
Energia Kozienice przed przerwą meczu z LKS Promna zaprezentowała efektywny futbol. Zdobyła trzy gole, ale meczu nie wygrała... W ostatniej majowej kolejce Decathlon V ligi rezerwy Radomiaka zanotowały tylko bezbramkowy remis.
Data: 2024-05-25 16:35:37 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga
Radomiak II poległ w meczu na szcycie. Wygrał tylko LKS Promna
W meczu na szczycie Decathlon V ligi piłkarze rezerw Radomiaka ulegli w stolicy Talentowi i stracili na jego rzecz pozycję wicelidera tabeli. W sobotnie popołudnie triumfował LKS Promna. Energia Kozienice z wyjazdowego meczu z Watrą Mrozy wróciła bez punktów.
Data: 2024-05-19 07:56:57 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga
Aż 12 goli Promnej i Energii w sobotnich meczach
Wysokie zwycięstwa odnieśli w sobotę Energia Kozienice i LKS Promna. W niedzielę szansę na zmniejszenie dystansu do lidera wykorzystały rezerwy Radomiaka.
Data: 2024-05-11 19:10:51 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga
Rezerwy Radomiaka gonią lidera, który o mały włos nie poległ z Energią Kozienice
Ależ emocjonująco zapowiada się walka o awans do czwartej ligi. W ostatniej kwietniowej serii Decathlon V ligi zabójcze otwarcie i zamknięcie w Chlebni zanotowały rezerwy Radomiaka. Energia Kozienice dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry straciła gola i zwycięstwo w konfrontacji z liderem, Tygrysem Huta Mińska.
Data: 2024-04-27 20:15:30 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga
Radomiak II Radom i Energia Kozienice nadal walczą o awans
Wysokie zwycięstwo Radomiaka II Radom spowodowało, że na dobre wrócił on do czołówki rywalizującej o awans z Decathlon 5. Ligi. Szanse na promocję wciąż ma także Energia Kozienice, tym bardziej, że zdobyła cenny komplet punktów w Milanówku. Na stadionie lidera z Huty Mińskiej poległ LKS Promna.
Data: 2024-04-21 10:12:23 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga
Energia i Promna zwycięskie, Radomiak II znów z remisem
Radomiak II Radom mógł wskoczyć na premiowaną awansem pozycję wicelidera Decathlon 5. Ligi, ale zaledwie zremisował w Żyrardowie. Na zwycięską ścieżkę wróciły natomiast zespoły Energii Kozienice i LKS Promna, które wygrywały przed własną publicznością.
Data: 2024-04-13 21:16:13 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga
Marna zdobycz naszych ekip w Decathlon 5. Lidze
Na całego kręci się wiosna w Decathlon 5. Lidze. W sobotnie popołudnie jednak ekipy z naszego regionu nie popisały się. Tylko rezerwy Radomiaka zdobyły punkt. Energia Kozienice i LKS Promna poległy na wyjazdach.
Data: 2024-04-06 13:12:11 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga

następna >>

Dwa medale radomianki Mistrzostw województwa juniorek 04-06-2024

Nie żyje była zawodniczka Radomki. Miała zaledwie 33 lata... 04-06-2024

MTS Lider tworzy historię. Jego szczypiorniści zostali wicemistrzami Polski! 02-06-2024

Radomscy długodystansowcy w blasku medali 02-06-2024

Proch Pionki szybuje w stronę awansu. Trwa heroiczny bój o utrzymanie 02-06-2024

Radomiak poznał ostatniego rywala. Wraca do ekstraklasy po ponad 30 latach! 02-06-2024

Oskar Przysucha i Drogowiec Jedlińsk przegrały sobotnie batalie 01-06-2024

Energia Kozienice uległa walczącemu o utrzymanie Podlasiu Sokołów Podlaski 01-06-2024

Reprezentacja Polski U21 przegrała na stadionie RCS 01-06-2024

Broń pożegnała się ze swoimi kibicami triumfem 31-05-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND 30-05-2024

Decathlon V liga: LKS Promna i Radomiak II tracą punkty 30-05-2024

Nasze eksportowe trio jedzie na mistrzostwa Europy! 30-05-2024

Piłkarze i trenerzy ekipy Radomiaka wezmą udział w mistrzostwach Europy! 29-05-2024

Kolejni radomianie z minimami na światowe imprezy. Rekord Wiktorii Gadajskiej! 28-05-2024