|   On-line: 30

Ekipa LUKS-u nie boi się faworytów
Ze zdecydowanie mocniejszymi rywalami sprawdzają formę piłkarki LUKS-u Sportiwa Czwórka Radom. Podopieczne Marcina Brodeckiego i Wojciecha Pawłowskiego zremisowały na Lubelszczyźnie 1:1.

Bezpośredni pojedynek był bardzo dobry dla obydwu drużyn. Lekką przewagę w pierwszej połowie zawodniczki Górnika wykorzystały w 35 minucie. Ozdobą meczu była jednak piękna bramka wyrównująca Eweliny Nowakowskiej, która przymierzyał z 22 metrów w samo okienko bramki rywalek. Ta sama zawodniczka mogła zdobyc zwycięską bramkę w 80 minucie, ale jej strzał trafił w słupek. - Gramy z zespołami pierwszej ligi, co powinno przynieść spodziewany efekt w meczach rundy wiosennej, którą zaczynamy już 3 kwietnia - mówi trener Pawłowski.

MVP

GÓRNIK ŁĘCZNA-LUKS SPORTOWA CZWÓRKA RADOM 1:1(1:0)
Bramka:
Nowakowska (75.) - dla LUKS-u
LUKS: Kowalczyk (46. Małecka) - Sikora (65. Trybuła), Mędrek, Gierczak, Wójtowicz, Stanik (46. Jaworska), Barańska, Zielińska, Jarosz-Nowakowska, Płokita.

Data: 08-03-2010 | Kategoria: Piłka Nożna / II liga kobiet | Odwiedzin: 7063

Broń Radom i Pilica Białobrzegi poległy na Ziemi Łódzkiej 25-05-2024

Oskar Przysucha z triumfem nad wiceliderem! Drogowiec Jedlińsk kończy maj w domu 25-05-2024

Szalony mecz Energii Kozienice z Promną. Rezerwy Radomiaka w niedzielę 25-05-2024

Kristiine Miilen nową zawodniczką MOYA Radomka Radom 24-05-2024

Paweł Brach otarł się o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie 24-05-2024

Piłkarki ręczne Uniwersytetu Radomskiego w finale Akademickich Mistrzostw Polski 23-05-2024