|   On-line: 28

Sukcesy młodych strzelców na Mazowszu
Znakomicie w kategorii juniorów młodszych spisali się reprezentaci ULKS Jedlińsk i Vis Radom. Mateusz Kapusta był pierwszy, a Żaneta makowska i Bartosz Czarnocki zajęli drugie miejsca.

Zawody rozegrano w konkurencjach pneumatycznych na strzelnicach CWKS Legii Warszawa. Zawodnicy z naszego regionu typowo wystartowali w strzelaniach karabinowych.
Wśród juniorów młodszych bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Kapusta z ULKS Jedlińsk, który uzyskał 382 punkty. Drugą lokatę zajął Bartosz Czarnocki (Vis Radom), który miał wynik 375 punktów. Obaj zawodnicy ustanowili tym samym rekordy życiowe.
Wśród dziewcząt srebrny medal zdobyła Żaneta Markowska (ULKS Jedlińsk) z bardzo dobrym wynikiem 388 punktów. Potwierdziła tym rezultatem I klasę sportową. Jednego „oczka” zabrakło jej do pierwszego miejsca, które zajęła Alicja Niekrasz z Legii Warszawa.

GAS
Data: 18-03-2010 | Kategoria: Inne / Strzelectwo | Odwiedzin: 8783

Broń Radom i Pilica Białobrzegi poległy na Ziemi Łódzkiej 25-05-2024

Oskar Przysucha z triumfem nad wiceliderem! Drogowiec Jedlińsk kończy maj w domu 25-05-2024

Szalony mecz Energii Kozienice z Promną. Rezerwy Radomiaka w niedzielę 25-05-2024

Kristiine Miilen nową zawodniczką MOYA Radomka Radom 24-05-2024

Paweł Brach otarł się o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie 24-05-2024

Piłkarki ręczne Uniwersytetu Radomskiego w finale Akademickich Mistrzostw Polski 23-05-2024