• Gorąca sobota w czwartej lidze
    Dodał: RadomSport.pl / Data: 03-10-2009, 13:00
    W jednym z najciekawszych sobotnich spotkań Broń pokonała Skrę Obory 3:1. Bardzo ważne spotkanie z Mszczonowianką przegrał KS Warka. Kompleks radomskich klubów w meczach z UKS-em Łady przełamała Pilica Białobrzegi. Zwycięstwo zanotował też KS Koziencie/Janików. Mazowsze goniło wynik i wywalczyło punkt.

Podziękowanie za 50-letnią pracę przy radomskiej Broni Zdzisławowi Miłkowskiemu rozpoczęło gorące popołudnie przy Narutowicza w Radomiu. W równie uroczystej atmosferze radomianie zaczęli pojedynek. Po dośrodkowaniu Marcina Bogusia, Damian Sałek otworzył wynik spotkania. Pomimo sporej przewagi podopiecznych Artura Kupca, na kolejną bramkę kibice czekali do 40. minuty. Daniel Ciupiński po rajdzie posłał futbolówkę w długi róg bramki rywali i zdobył dziewiątego gola w sezonie.

Po przerwie skuteczność obydwu teamów nieco spadła. Co więcej, to goście, a konkretnie Piotr Krawczyk wpisał się na listę strzelców. Podrażniona tą bramką ekipa z Radomia chwilę później poprawiła swój dorobek. Ponownie sam na sam z bramkarzem rywali wyszedł Ciupiński i zdobył swojego drugiego gola. - Jestem od strzelania - skromnie podsumował swój występ bohater dzisiejszej konfrontacji.

BROŃ RADOM - SKRA OBORY 3:1 (2:0)
    Bramki:
    Sałek (9.), Ciupiński (40., 86.) - Krawczyk (81.)
    Broń: Molęda - Cichoń, Kośmicki, Kupiec, Boguś, Grymuła (85. Rdzanek), Sałek, Dziubiński, Cieślik (58. Kościelniak), Chudziński (70, ROgala) Ciupiński.
    Skra: Wesołowski - Buczek, Dąbrowski, Bogacki (52. Kacprzak), Francuz, Szewczyk (76. Spiżarny), Urbański, Majewski (65. Pozowczyk), Rawski (88. Szewczyk), Krawczyk, Kacprzak.

***
    Oficjalnie bez trenera i bez Jacka Kacprzaka pojechała ekipa Pilicy Białobrzegi do Ładów. Lekiem na zło, jakie dotknęło zespół w ostatnim czasie okazał się postawa Jarosława Karolewskiego, który zdobył dwa gole.

UKS ŁADY - PILICA BIAŁOBRZEGI 0:2
    Bramki:
    Karolewski 2

***
    Do przerwy pojedynku w Grójcu podopieczni Jana Makowieckiego przegrywali z Naprzodem 0:2. Po przerwie wyrównali jednak stan meczu i zgarnęli jedno "oczko"

MAZOWSZE GRÓJEC - NAPRZÓD ZIELONKI 2:2 (0:2)
    Bramki:
    Zawadzki (50.), Wojtulewicz (55.) - Mikulski (15.), Mucha (40.)
    Mazowsze: Przepiórka - Białecki, Baranowski, Zawadzki, Pakos, Kikowski, Białek (80. Żaczek), Kotański (85. Bloch), Karls (46. Wojtulewicz), Złoch, Kołakowski (80. Kulczycki)

***
    Już do przerwy wynik meczu z Koroną Górą Kalwaria ustalili piłkarze KS-u Kozienice/Janików. - I dobrze, że w końcówce mieliśmy taką przewagę. Kończyliśmy bowiem mecz w dziesiątkę, więc dodatkowa nerwówka ni ebyła nam potrzebna - powiedział nam trener Jacek Procki.

KS KOZIENICEJANIKÓW - KORONA GÓRA KALWARIA 2:0 (2:0)
    Bramki:
    Jańczyk (12.), Krupa (44.)

***
    Nie udało się ekipie z Warki przełamać feralnej serii. Ponownie musieli uznać wyższość rywali. Tym razem Mszczonowainki Mszczonów.

KS WARKA - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 0:1 (0:1)