• Radomiak zremisował z Wartą Sieradz
    Dodał: RadomSport.pl / Data: 04-10-2009, 15:13
    W zupełnie odmiennym niż dotychczas składzie ekipa Radomiaka podejmowała Wartę Sieradz. Po raz pierwszy poczynaniami zielonych z ławki trenerskiej kierował Arkadiusz Grzyb. Zieloni remisowali 1:1. Wieczorem zapraszamy na relację video ze spotkania.

- Był to pojedynek dwóch drużyn przetrzebionych kontuzjami. I chyba remis należał się zarówno jednej jak i drugiej - powiedział trener gości Bogdan Jóźwiak. - Szkoda, że pomimo perfekcyjnego początku (bramkę dla zielonych już w 3 minucie zdobył Paweł Tarnowski) nie udało nam się zdobyć kolejnych bramek i zgarnąć kompletu "oczek". Cóż, będziemy próbować zwyciężać w kolejnych meczach - dodał Arkadiusz Grzyb.

MVP

* ZAPIS RELACJI LIVE
    90 +2 - koniec spotkania.
    87 minuta - obydwie drużyny rzuciły na szale wszystkie swoje siły.Rzut wolny dla Radomiaka. Sala za linię końcową boiska.
    85 minuta - swoimi niezrozumiłaym decyzjami atmosfere zaognia sędzia zawodó.
    82 minuta - tym razem w ataku gospodarze. Dośrodkowania Łatkowskiego i Sikorskiego bez wykońćzenia.
    77. minuta - seria dośrodkowań w pole karne Warty. Nadal jednak 1:1.
    73. minuta - zmiana w Radomiaku, Kurbiel za Ziębę.
    72 minuta - w tej chwili pierwsze skrzypce odgrywają... kibice Radomiaka, którzy gorącym dopingiem robią co mogą, żeby pomóc swoim pupilom w zdobyciu gola.
    67. minuta - podwójna zmiana w Radomiaku. Na boisku Kornacki i Wierzba.
    64 minuta - kontra zielonych, po której Sala o mały wlos nie pokonał bramkarza rywali.
    64 minuta - ostre starcie na 30 metrze od bramki Radomiaka, za które żółtą kartką ukarany Boryczka.
    57 minuta - Piłkarze Warty stosują bardzo wysoki pressing skutecznie przeywając akcje zielonych już w środkowej strefie boiska.
    54 minuta - pierwsze dośrodkowanie po przerwie w pole karne Warty. Oziewicz jednak niedokładnie.
    52 minuta - zieloni jak na razie nie wykonali jeszcze żadnej akcji ofensywnej w drugiej połowie.
    50 minuta - bardzo groźne dośrodkowanie Ceglarza w pole karne, jednak żaden z napastników ni ewykończył akcji strzałem.
    47 minuta - drugą połowę odważniej rozpoczęli goście. Jak na razie jednak bez konsekwencji pod bramką Banasiaka.
    GOdz. 16.38 - rozpoczęła się druga połowa.
    45+2 - sędzia kończy pierwszą połowę.
    42 minuta - kolejna groźna akcja zielonych, którą strzałem zakończył Zięba. Strzał był jednak niecelny.
    40 minuta - tym razem strzela Dawid Sala. Wysoko nad bramką
    38 minuta - na strzał z dystansu zdecydował się Arkadiusz Oziewicz. W porę interweniowali jednak obrońcy warty.
    34 minuta - niezwykle śliska murawa sprawia, że w tej chwili w grze obydwu zespołów więcej jest przypadkowości niż piłkarskiego zamysłu.
    28 minuta - w płynnej grze obydwu zespołów przeszkadza nieco padający deszcz. Stąd też akcje obydwu zespołów straciły na tempie.
    24 minuta - rywale coraz odważniej poczynają sobie pod bramką Radomiaka. Po rzucie rożnym na bramkę strzelał ponownie Ceglarz.
    22 minuta - groźne wyjście ekipy z Sieradza, powstrzymane jednak przez Sikorskiego na 30 metrze.
    16 minuta - ponownie Łukasz Janik przed szanśa zdobycia gola. Nadal 1:1
    11 minuta - Łukasz Janik po dośrodkowaniu Sali, trafia piłką w słupek bramki Warty
    10 minuta - szybką odpowiedź zanotowali rywale. Sebastian Ceglarz minął radomskich defensorów i uderzeniem zza pola karnego pokonał Piotra Banasiaka.
    3 minuta - GOOOOOL Tarnowski. Rewelacyjne wejście do zespołu seniorów zaliczył Zięba, który opanował piłkę przed polem karnym, pociągnął kilka metrów w kierunku bramki rywali i zainicjował zamieszanie w ich polu karnym, po którym padł gol
    2 minuta - Lesisz wpada w pole karne, ale jego dośrodkowanie obrońcy wynierają na róg.
    1 minuta - Łukasz Janik strzela zza pola karnego, ale zbyt lekko.