• W Sandomierzu spędzą sobotę szczypiorniści AZS-u Politechnika Radomska. Zmierzą się tam z Orłem Przeworsk oraz gospodarzami – miejscową Wisłą. Tydzień później inaugurują rozgrywki ligowe.
  + więcej / Piłka ręczna / Komentarzy: 0
 • Drugie miejsce zajęli piłkarze ręczni AZS-u Politechnika Radomska na błyskawicznym turnieju w Końskich. To dobry prognostyk przed zbliżajacym się sezonem pierwszoligowym.
  + więcej / Piłka ręczna / Komentarzy: 0
 • Na dwa tygodnie przed inauguracją I ligi, piłkarze ręczni AZS-u Politechnika Radomska rozegrają jutro w Końskich jednodniowy turniej. Niestety, radomianie nadal nie mogą występować w najsilniejszym składzie.
  + więcej / Piłka ręczna / Komentarzy: 0
 • UKS Delta - jedyna ekipa piłkarek ręcznych w Radomiu solidnie przygotowuje się do rozgrywek ligowych. Po obozie szkoleniowym w Szczytnie podopieczne Piotra Włoskiewicza będą gospodarzami mocno obsadzonego ogólnopolskiego turnieju.
  + więcej / Piłka ręczna / Komentarzy: 0
 • Brak zgrania i szybkości były zdaniem trenera AZS-u Politechnika Radomska Karola Drabika głównymi przyczynami wysokich porażek ze Stalą Mielec. Takie sparingi powinny jednak procentować i w lidze musi być lepiej.
  + więcej / I liga / Komentarzy: 0
 • Niespełna 27-letni Karol Drabik podpisał umowę z AZS-em Politechnika Radomska i poprowadzi piłkarzy ręcznych w walce o pierwszoligowe punkty. Tym samym został najmłodszym trenerem na zapleczu ekstraklasy.
  + więcej / I liga / Komentarzy: 0
 • Drużyna Auli Radom zajęła piąte miejsce podczas finałowego turnieju piłki ręcznej plażowej w Starych Jabłonkach. Niewiele brakowało, radomianie awansowaliby do strefy medalowej.
  + więcej / Piłka ręczna / Komentarzy: 0
 • Gdy w drugiej części poprzedniego seznu środowisko piłkarzy ręcznych obiegła informacja o zakończeniu kariery Karola Drabika, wydawało się, że całkowicie porzuci sport. Nic jednak innego. Po rozmowie z wiceprezesem AZS-u Jackiem Sobieniem jest bardzo bliski podpisania umowy jako pierwszy szkoleniowiec zespołu.
  + więcej / I liga / Komentarzy: 0
 • Piłkarze ręczni AZS-u Politechnika Radomska skonfrontowali siły z Piotrkowianinem w Piotrkowie Trybunalskim. Przegrali 29:38, ale pokazali się dobrej strony i odebrali lekcję, która na pewno przyniesie korzyści w przyszłości.
  + więcej / Piłka ręczna / Komentarzy: 0
 • poprzednie informacje / następne informacjeRadomiak z Wartą na remis
Zobacz

PP: Orzeł pokonał Broń
Zobacz

Radomiak przegrywa w Nadarzynie
Zobacz

Pokaż wszystkie


Gadu-gadu: 5008963
E-mail: redakcja@radomsport.pl

Wybierz kategorię, która Cię interesuję:

Piłkarki LUKSU na szóstkę

Drugie miejsce Olimpijczyka wśród juniorów

Goście z Estonii zgarnęli główne trofeum

Radomiak remisuje; kibice świetnie dopingują - video

Przykra porażka piłkarzy ręcznych Politechniki

Rosasport rozgromił STACO w Niepołomicach

Radomiak zremisował z Wartą Sieradz

Zwolenianka nadal liderem, ważne punkty Wulkanu Zakrzew i Szydłowianki

Niespodziewana porażka Sadownika w okręgówce

Wielu chętnych do przodownictwa w gr. I klasy A

RadomSport.pl
RadomSport.pl
RadomSport.pl
RadomSport.pl
+ więcej +


RadomSport.pl
Październik w Alibi

2.10 - Dj Raver, impreza klubowa, start 20, wjazd 5pln
3.10 - Dj James ... (więcej)


Prezentujemy Państwu linki, które z pewnością przydadzą się nie tylko każdemu kibicowi, ale także fanom kultury i nauki.

Nieoficjalny serwis Jadaru...(więcej)