|   On-line: 15

Podwójne podium Nelli Witkowskiej w Super Serii
Kolejny sukces odniosła Nelli Witkowska z AT Masters Radom. W Kozerkach k/Grodziska Maz. podczas Ogólnopolskiego Turnieju młodzików rangi „Super Seria” wywalczyła trzecie miejsce zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej
Data: 19-02-2019 08:40 | Kategoria: Inne / Tenis
Martyna Kotwiła rusza z przygotowaniami do sezonu letniego
Bardzo poważnie traktuje tegoroczne zmagania w sezonie letnim sprinterka ZTE Radom, Martyna Kotwiła. Dwukrotna medalistka zakończonych w niedzielę halowych mistrzostw Polski, zrezygnowała nawet ze startu w czempionacie Starego Kontynentu!
Data: 18-02-2019 10:52 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Zakochani pobiegali w Marculach
Już po raz piąty rozegrany został Bieg Walentynkowy w Nadleśnictwie Marcule koło Iłży. 10,5 km trasa biegu wytyczona została drogami i ścieżkami Puszczy Iłżeckiej.
Data: 18-02-2019 10:40 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła i Aneta Rydz mistrzyniami Polski! Są także srebro i brąz!
Niezapomniane będą dla Anety Rydz i Martyny Kotwiły niedzielne starty w Halowych Mistrzostwach Polski. Ta pierwsza zdobyła złoto w skoku wzwyż, a sprinterka okazała się najlepsza na swoim koronnym dystansie. Srebrny krążek wywalczyła sztafeta 4x400 mix, brązowy Patryk Kozłowski
Data: 17-02-2019 19:05 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła w sobotnim srebrze
Na finał pierwszego dnia Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozdane zostały medale dla sprinterek. Na dystansie 60m srebrny krążek wywalczyła Martyna Kotwiła
Data: 16-02-2019 22:05 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomscy lekkoatleci powalczą o medale halowych mistrzostw Polski
63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski dla wielu sportowców będą ukoronowaniem ciężkiej pracy w okresie zimowym. Radom reprezentować będzie 16 zawodników
Data: 15-02-2019 09:58 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Kadeci RCS-u Czarni stają do walki o medale
Drugi komplet medali Mistrzostw Mazowsza sezonu 2018/2019 w piłce siatkowej rozdany zostanie już w najbliższy weekend w Radomiu! Po juniorach do rywalizacji w turnieju finałowym w piłce siatkowej przystąpią kadeci RCS Czarnych Radom
Data: 14-02-2019 14:31 | Kategoria: Inne / Radomski Magazyn Sportu Szkolnego
Zostań sędzią lekkiej atletyki
Masz ukończone 16 lat? Interesujesz się sportem? I chcesz zarobić dodatkowe pieniądze? Jeżeli tak, to możesz zostać sędzią lekkiej atletyki. W przyszłym tygodniu odbędzie się kurs, na który zapraszają Radomski OZLA wspólnie z Okręgowym Kolegium Sędziów ROZLA.
Data: 14-02-2019 14:25 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Złoty i brązowy medal Wiktorii Chmielewskiej w WTK skrzatów
W Kozerkach k/Grodziska Maz. w ośrodku tenisowym im. Roberta Radwańskiego rozegrany został Wojewódzki Turniej skrzatów. W turnieju, który rozgrywany był systemem grupowym, dwa medale wywalczyła zawodniczka AT Masters Wiktoria Chmielewska.
Data: 14-02-2019 11:15 | Kategoria: Inne / Tenis
Arkadiusz Kułynycz z medalem podczas zmagań w Zagrzebiu
Reprezentujący nasz kraj zapaśnicy przywieźli cztery brązowe medale z turnieju rankingowego w Zagrzebiu. Wśród podopiecznych Włodzimierza Zawadzkiego był także Arkadiusz Kułynycz, który zajął trzecie miejsce w kategorii 87 kg.
Data: 14-02-2019 08:02 | Kategoria: Inne / Zapasy