|   On-line: 46

Cztery krążki łuczników z Radomia na stołecznych torach
Młodzi zawodnicy ŁKS-u Radom wystąpili w pierwszej rundzie Pucharu Warszawy. W sumie wywalczyli cztery krążki, a najcenniejszy padł łupem Weroniki Wójcik (na zdjęciu)
Data: 2019-05-20 14:20:50 | Kategoria: Inne / Łucznictwo
Łucznicy ŁKS-u walczyli o "Pietruszkę"
Reprezentacja ŁKS-u Radom uczestniczyła w nietypowych zawodach o "Pietruszkę"' w Radzyminie. W sumie, podopieczni Iwony Trześniewskiej zdobyli trzy medale
Data: 2019-04-16 14:55:57 | Kategoria: Inne / Łucznictwo
Filip Frąk halowym wicemistrzem Mazowsza
Filip Frąk zajął drugie miejsce, a Mikołaj Stankowski czwarte podczas halowych mistrzostw Mazowsza, które odbyły się w Piasecznie.
Data: 2019-04-09 09:26:33 | Kategoria: Inne / Łucznictwo
Dwa medale łuczników ŁKS w stolicy
Na otwarcie wiosny rozegrana została druga runda Pucharu Warszawy w kategorii dzieci. Medal z najcenniejszego kruszcu padł łupem Weroniki Wójcik.
Data: 2019-03-28 09:20:41 | Kategoria: Inne / Łucznictwo
Kielecki triumf radomskiego łucznika
Reprezentanci ŁKS-u Radom z powodzeniem uczestniczyli w kieleckim Memoriale Trenerów Stelly. Gustaw Karasek (na zdjęciu) zdeklasował swoich rywali
Data: 2019-01-28 13:11:42 | Kategoria: Inne / Łucznictwo
Noworoczne łupy radomian na halowych torach
Gustaw Karasek i Weronika Wójcik z ŁKS-u Radom zdobyli brązowe medale podczas noworocznych zawodów dzieci w łucznictwie, które odbyły się w stolicy. W rywalizacji drużynowej triumfowała łączona ekipa Drukarza Warszawa oraz ŁKS-u, a Karasek podsumował zmagania zwycięstwem w "Konkursie jednej strzały".
Data: 2019-01-21 09:42:08 | Kategoria: Inne / Łucznictwo
Radomianin prezesem Polskiego Związku Łuczniczego
Zygmunt Pluta został wybrany na prezesa Polskiego Związku Łuczniczego. Delegaci zdecydowali tak podczas zjazdu zwołanego w trybie nadzwyczajnym.
Data: 2018-12-17 13:36:28 | Kategoria: Inne / Łucznictwo
Stołeczne łupy najmłodszych łuczników ŁKS-u
Najmłodsza grupa zawodników ŁKS-u Radom wzięła udział w ostatnich tegorocznych zawodach - stołecznych zmaganiach mikołajkowych. Podopieczni Iwony Trześniewskiej zdobyli w sumie sześć medali.
Data: 2018-12-10 09:43:54 | Kategoria: Inne / Łucznictwo
Łucznicy uczcili pamięć o znakomitym trenerze
Małgorzata Sobieraj z Sokoła Radom oraz Sławomir Napłoszek z Marymontu Warszawa triumfowali w XII Memoriale Józefa Trześniewskiego w łucznictwie.
Data: 2018-11-29 10:14:41 | Kategoria: Inne / Łucznictwo
Dwa medale łuczników Sokoła na mistrzostwach Polski
Srebrny medal Małgorzaty Sobieraj i brąz, w parze z Jackiem Kwaczyńskim w rywalizacji mixtów - to dorobek łuczników Sokoła Radom podczas LXXII mistrzostw Polski Seniorów.
Data: 2018-09-19 13:03:30 | Kategoria: Inne / Łucznictwo

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016

Kolejny wygrany turniej Wiktorii Chmielewskiej 15-08-2019

Proch vs. Pilica - ciekawa inauguracja w Pionkach [GALERIA] 15-08-2019

IV liga: Pierwsze triumfy Oskara Przysucha, Radomiaka II i Pilicy Białobrzegi 14-08-2019

Koniec wakacji koszykarzy HydroTrucku Radom 12-08-2019

Mistrzowie królowej sportu powalczą o medale w Radomiu już za dwa tygodnie! 12-08-2019