Atrakcyjny kurs samoobrony dla kobiet
Już po raz trzydziesty trzeci stowarzyszenie Bezpieczne Miasto organizuje kurs samoobrony kobiet. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w godz. 17.30-19.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samochodowych. Prowadzić je będzie instruktor Krav Maga Dariusz Kołodziej.
Data: 2015-09-08 13:59:40 | Kategoria: Inne / Kick-boxing
Mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski dla Punchera Radom
Złoty medal mistrzostw Polski full contact w kick boxingu zdobył Denis Markwart z Punchera Radom. Bliski mistrzostwa był również jego klubowy kolega Marcin Pluta, który ostatecznie zajął drugie miejsce.
Data: 2015-04-16 09:59:38 | Kategoria: Inne / Kick-boxing
Peryt z medalem w międzynarodowym gronie
Tym razem trzecim miejsce w zmagań Pucharu Świata Full Contact okrasił kolejny międzynardowoy występ w tym roku Wojciech Peryt. Rywalizacja odbyła się we Włoszech.
Data: 2014-07-20 13:38:16 | Kategoria: Inne / Kick-boxing
Peryt mistrzem na światowych zmaganiach
Wojciech Peryt, kickbokser z Radomia triumfował w swojej kategorii podczas Pucharu Świata Austrian Classics World Cup 2014 rozegranego w Olimpiahalle w Insbrucku
Data: 2014-04-16 12:57:01 | Kategoria: Inne / Kick-boxing
Peryt wicemistrzem świata
Wojciech Peryt z Kick Sportu Radom zdobył srebrny medal podczas mistrzostw świata rozgrywanych w tureckiej Antalay. Rywalizował w kategorii 51 kg.
Data: 2013-12-07 21:20:33 | Kategoria: Inne / Kick-boxing
Kolejne medale zawodnikóch RKSW Puncher
Z trzeba brązowymi medalami wrócili z mistrzostw Polski juniorów full contact w Brzezinach zawodnicy RKSW Puncher Radom. W kategorii juniorów starszych wagi 63,5 kg, trzecie miejsca zajęli: Eryk Ziółek i Łukasz Trzeciak, natomiast w wadze 91 kg Patryk Słomka. Niestety, bez medalu w wadze 67 kg zakończt start Maciej Poneta. To już kolejne medale klubu w tym roku.
Data: 2013-05-27 11:02:57 | Kategoria: Inne / Kick-boxing
Radomianie w kadrze narodowej na mistrzostwa świata
Czworo przedstawicieli radomskich klubów znalazło się w reprezentacji Polski ogłoszonej przez Polski Związek Kickboxingu na wrześniowe mistrzostwa świata juniorów w Bratysławie. Biało-czerwone barwy reprezentować będą: Marcin Skrzek z Kick Sport Radom oraz Edyta Mężyk, Adrian Młynarski i Marcin Boczkowski Radomskiego Klubu Taekwon-do.
Data: 30-06-2012 | Kategoria: Inne / Kick-boxing
Wojciech Peryt wicemistrzem świata!
Srebrny medal mistrzostw świata w kick boxingu w wersji full contact przywiezie ze stolicy Irlandii - Dublina Wojciech Peryt z Kick Sport Radom. Nasz fighter zdobył tytuł wicemistrzowski w kategorii wagowej do 51 kg. Gratulujemy!.
Data: 26-11-2011 | Kategoria: Inne / Kick-boxing
Festiwal Sztuk Walki z mistrzowskim pasem!
W piątek, 4 listopada odbędzie się szósty Radomskie Festiwal Sportów Walki. Jego apogeum nastąpi po tradycyjnej prezentacji klubów. O pas zawodowego mistrza Polski w kick boxingu walczyć będzie bowiem Wojciech Peryt. Odbędzie się także trzy walki, w których sportowcy walczyć będą o Puchar Prezydenta Radomia i nagrodę pieniężną w wysokości tysiąca złotych
Data: 03-11-2011 | Kategoria: Inne / Kick-boxing
Kulik w mistrzowskim złocie, Piszczek w srebrze
Leszek Kulik zdobył tytuł mistrzowski, a Michał Piszczek wicemistrzowski podczas krajowego czempionatu Juniorów i Młodzieżowców K-1 Rules, który odbył się w Głogowie. W sumie do rywalizacji przystąpiło 280 zawodniczek i zawodników.
Data: 11-04-2011 | Kategoria: Inne / Kick-boxing