|   On-line: 29

Radomskie mistrzostwa lekkoatletycznych nadziei przeszły do historii
Mocnym akordem zakończyły się 52. PZLA Mistrzostwa Polski U18 w Radomiu. Zespół LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża czasem 3:18.55 poprawił rekord Polski w sztafecie 4x400 m ustanowiony przed 40 laty! Jedyny medal dla naszych teamów wywalczyła Aleksandra Sot z Olimpu Kozienice. Natalia Szczęsna i Martyna Prygiel (na zdjęciu) z RLTL Optima Radom otarły się o podium...
Data: 2020-09-21 07:56:09 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomianin mistrzem Polski w biegu na 10000 m!
Patryk Kozłowski udowodnił, że jest dominatorem wśród młodzieżowych długodystansowców. Po sukcesach w rywalizacji na 5 km wśród seniorów i w kategorii U23, w tej w Karpaczu wywalczył złoty medal w biegu na 10000 metrów U23!
Data: 2020-09-20 07:55:51 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Kolejna odsłona mistrzostw Polski w Radomiu
Nie tylko uczestnicy Mistrzostw Polski do lat 18 w najbliższy weekend staną przed szansą, żeby zmagać się o medale w lekkoatletycznych potyczkach. Swoich sił na skoczni czy rzutni będą mogli spróbować także najmłodsi fani królowej sportu!
Data: 2020-09-17 07:24:32 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Mateusz Gos otarł się o podium rozgrywanych w Radomiu mistrzostw Polski U20
Niemal przez cały bieg na 5000 m Mateusz Gos, największa medalowa nadzieja RLTL Optima Radom, miał nad nim kontrolę. Na dwa okrążenia przed końcem przeprowadził decydujący atak, ale na ostatnim łuku opadł z sił i został wyprzedzony przez trzech, najgroźniejszych rywali
Data: 2020-09-13 10:29:13 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Mistrzowskie zmagania na stadionie MOSiR-u
Prawie 650 zawodników i zawodniczek weźmie udział w 74. PZLA Mistrzostwach Polski U20, które w najbliższy weekend odbędą się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.
Data: 2020-09-09 12:07:58 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Ruszają czwartki lekkoatletyczne
Radomski Związek Lekkiej Atletyki zaprasza do udziału w jesiennej odsłonie czwartków lekkoatletycznych dla uczniów szkół podstawowych. Imprezy odbywać się będą cyklicznie na stadionie radomskiego MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9.
Data: 2020-09-07 10:48:38 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomscy lekkoatleci z pięcioma złotymi medalami młodzieżowych mistrzostw Polski
Sypnęło medalami dla radomskich lekkoatletów podczas młodzieżowych mistrzostw Polski. Po niesamowitej pierwszej serii, radomianie wywalczyli kolejne krążki w sobotę. W sumie po mistrzostwo Polski reprezentanci RLTL Optima sięgnęli aż pięciokrotnie!
Data: 2020-09-05 17:10:46 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Aż pięć medali radomian na otwarcie młodzieżowych mistrzostw Polski
Wybornie rozpoczęli lekkoatleci RLTL Optima Radom udział w młodzieżowych mistrzostwach kraju. Tytuł mistrzowski wywalczyła Joanna Hajdrowska. Na podium rywalizację ukończyli Natalia Wosztyl, Izabela Smolińska, Dawid Krzemiński i Olgierd Michniewski
Data: 2020-09-04 21:23:14 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Mistrzostwa Polski U18 2020 odbędą się w Radomiu!
52. PZLA Mistrzostwa Polski U18 odbędą się pomiędzy 18 i 20 września w Radomiu. Zawody w kalendarzu zastąpią Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.
Data: 2020-09-04 13:35:39 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Joanna Hajdrowska: - Cieszę się, że postawiłam na sport
O ciężkiej pracy po powrocie do treningów i ogromnej niespodziance - wywalczeniu brązowego medalu mistrzostw Polski - i sile, którą daje sport w ochronie przed życiowymi zagrożeniami opowiada Joanna Hajdrowska, oszczepniczka RLTL Optima Radom.
Data: 2020-09-02 13:17:58 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka