|   On-line: 67

6.Diecezjalna Pielgrzymka Biegowa Radom – Częstochowa
Kilka dni pozostało do startu 6.Diecezjalnej Pielgrzymki Biegowej Radom – Częstochowa. W tym roku weźmie w niej udział 40 osób. Biegacze wyruszą 11 sierpnia, żeby następnie, wraz z pieszymi pielgrzymami pokłonić się Matce Bożej przed Cudownym Obrazem na Jasnej Górze.
Data: 2017-08-08 09:19:24 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Lekkoatleci ZTE Radom na Mistrzostwach Europy
Niewiele zabrakło Natalii Wosztyl z ZTE Radom żeby stanąć na podium Mistrzostw Europy Juniorów w Lekkiej Atletyce. Wraz ze sztafetą 4x400 m zajęła ona czwarte miejsce. Ponadto wystąpiła w finale 400 m przez płotki. W finałach zaprezentowali się ponadto: Martyna Kotwiła na 200 m i Mateusz Dębski na 1500 m.
Data: 2017-07-24 10:03:17 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomianie trzykrotnie na podium mistrzostw Polski
Trzy medale zdobyli podczas mistrzostw Polski seniorów lekkoatleci ZTE Radom. Srebro wywalczył Jakub Smoliński, brązowe "krążki" natomiast
Data: 2017-07-23 21:15:11 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomianie, którzy powalczą o medale ME już we Włoszech
Reprezentacja Polski na czempionat Starego Kontynentu wyruszyła w drogę do Włoch. Jest w niej aż sześcioro zawodników z Radomia
Data: 2017-07-19 12:16:19 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Alicja Fiodorow wicemistrzynią świata w sprincie
Srebrny medal podczas Mistrzostw Świata Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, w biegu na 100 metrów zdobyła Alicja Fiodorow z Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start Radom. Nasza sprinterka osiągnęła wynik 12.61, najlepszy w obecnym sezonie.
Data: 2017-07-19 08:40:36 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Alicja Fiodorow i Jagoda Kibil w finale światowego czempionatu
Nawet najlepszy wynik w tym sezonie nie zagwarantował Alicji Fioorow z radomskiego Startu medalu podczas rozgrywanych w Londynie Mistrzostw Świata Osób Niepełnosprawnych. Na otwarcie zmagań sprinterek byla czwarta w biegu na 200 m. W swojej kategorii, na tym samym dystansie Jagoda Kibil była piąta
Data: 2017-07-17 08:58:00 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Sześciu kadrowiczów ZTE powalczy o medale mistrzostw Europy!
Nie milkną echa fenomenalnego występu radomian na mistrzostwach Polski juniorów. Polski Związek Lekkiej Atletyki ogłosił właśnie skład reprezentacji kraju na czempionat Starego Kontynentu. Znalazło się w nim aż sześcioro zawodników z Radomia
Data: 2017-07-13 08:51:33 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomscy dominatorzy odebrali gratulacje
Radomscy lekkoatleci totalnie zdominowali Mistrzostwa Polski Juniorów w Toruniu. Niemal prosto z drogi powrotnej zameldowali się w magistracie, gdzie odebrali gratulacje za znakomity występ.
Data: 2017-07-11 09:59:24 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Panowanie radomskich juniorów w Królowej Sportu!
To była absolutna miazga, dominacja, coś niesamowitego! Lekkoatleci RLTL ZTE Radom zdobyli na Mistrzostwach Polski Juniorów w Toruniu 12 medali w tym 8 (!) złotych. Bezapelacyjnie wygrali klasyfikację medalową i punktową. Dla porównania drugi w klasyfikacji AZS Lublin miał medali cztery w tym dwa złote.
Data: 2017-07-09 20:55:28 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Złoto, srebro, brąz dla radomskich lekkoatletów
Trzy medale zdobyli w Mistrzostwach Polski do lat 23 w Suwałkach lekkoatleci RLTL ZTE Radom. Na najwyższym podium stanęła Paulina Waśniewska, która była najszybsza na dystansie 800 metrów. Dwa kolejne „krążki: zdobył Mateusz Kaczor - drugi na 5000 metrów i trzeci na 3000 metrów z przeszkodami.
Data: 2017-07-03 07:52:04 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka