|   On-line: 26

Karolina Waśniewska tuż za podium mistrzostw Polski
Karolina Waśniewska, reprezentująca UKS Technik Radom, udowodniła, że należy do ścisłej krajowej czołówki polskich maratończyków. W ubiegłym roku wywalczyła pierwszy medal dla naszego miasta w tej dyscyplinie jako kobieta. Konkurencja przez rok odrobiła jednak zadanie i w tegorocznej rywalizacji radomianka uplasowała się na czwartej pozycji.
Data: 2019-04-10 11:48:17 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
IV Bieg Pilicy już zaprasza i zaskakuje!
Ruszyła rejestracja do tegorocznej, czwartej już edycji, Biegu Pilicy w Białobrzegach! To swoiste święto biegania – choć nie tylko – odbędzie się tym razem w niedzielę 12 maja. Bieg Główny odbędzie się na nowej, ale wciąż 10-kilometrowej trasie, a tradycyjnie odbędą się także „biegi kolorowe”, nornic wal king i Mały Bieg na 3 km.
Data: 2019-04-04 11:58:09 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Reprezentant Zabieganego Skaryszewa pokonał nowojorski półmaraton!
Krzysztof Bocheński zawsze marzył, żeby pobiec w Nowym Jorku. Przekonał się o tym, że marzenia są po to, by je realizować i przystąpił do rywalizacji wespół z 25 tys. osób z 84 państw świata!
Data: 2019-03-28 10:27:11 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Aneta Rydz: - Lekkoatletyka to mój świat!
O podobieństwie do mistrza świata w skokach narciarskich, Markusa Eisenbichlera, żmudnych zmaganiach z kontuzją i dotarciu do upragnionego celu, jakim było wywalczenie tytułu halowej mistrzyni kraju, opowiada Aneta Rydz z RLTL ZTE Radom. Złota medalistka włączyła się także do akcji profilaktycznej, w której zachęca młodzież do unikania sięgania po środki odurzające.
Data: 2019-03-12 22:53:08 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Rekordowy Bieg Kazików zakończył obchody święta patrona Radomia [GALERIA]
Artur Kozłowski i Ewa Jagielska triumfowali w XII edycji jednej z najbardziej rozpoznawalnych imprez w mieście Biegu Kazików 2019. W tym roku, do rywalizacji w biegu głównym stanęła rekordowa liczba, niemal 1200 uczestników
Data: 2019-03-10 20:03:27 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Biegacze ruszą Tropem Wilczym. Uczczą Pamięć o Żołnierzach Wyklętych
W najbliższą niedzielę, 3 marca 2019 roku, w samo południe ruszy kolejna odsłona Biegu Tropem Wilczym. Start i meta zmagań na dwóch dystansach została umiejscowiona w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w Jedlni-Letnisko
Data: 2019-02-27 08:39:48 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła rusza z przygotowaniami do sezonu letniego
Bardzo poważnie traktuje tegoroczne zmagania w sezonie letnim sprinterka ZTE Radom, Martyna Kotwiła. Dwukrotna medalistka zakończonych w niedzielę halowych mistrzostw Polski, zrezygnowała nawet ze startu w czempionacie Starego Kontynentu!
Data: 2019-02-18 10:52:13 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Zakochani pobiegali w Marculach
Już po raz piąty rozegrany został Bieg Walentynkowy w Nadleśnictwie Marcule koło Iłży. 10,5 km trasa biegu wytyczona została drogami i ścieżkami Puszczy Iłżeckiej.
Data: 2019-02-18 10:40:35 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła i Aneta Rydz mistrzyniami Polski! Są także srebro i brąz!
Niezapomniane będą dla Anety Rydz i Martyny Kotwiły niedzielne starty w Halowych Mistrzostwach Polski. Ta pierwsza zdobyła złoto w skoku wzwyż, a sprinterka okazała się najlepsza na swoim koronnym dystansie. Srebrny krążek wywalczyła sztafeta 4x400 mix, brązowy Patryk Kozłowski
Data: 2019-02-17 19:05:32 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła w sobotnim srebrze
Na finał pierwszego dnia Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozdane zostały medale dla sprinterek. Na dystansie 60m srebrny krążek wywalczyła Martyna Kotwiła
Data: 2019-02-16 22:05:56 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016

Outsider tabeli pokonał LUKSiary w Radomiu 17-04-2019

Piłkarska Stacja RadomSport.pl - Maciej Daszkiewicz i Jakub Wojtaszewski [VIDEO] 17-04-2019

Biletowa promocja na mecze HydroTrucku Radom! 17-04-2019

Grand Prix Radomia dla Marcina Łęckiego, Krzysztofa Witerskiego i Marka Pyzika 17-04-2019

Liga tenisowa amatorów podsumowana 17-04-2019

Być albo nie być – wielki tydzień dla Radomiaka Radom 16-04-2019

To jeszcze nie koniec. O piątym miejscu w PlusLidze zadecyduje trzeci mecz 16-04-2019