|   On-line: 22

Nasi sportowcy w czołówce plebiscytu Startu
Tegoroczna mistrzyni świata w tenisie stołowym - Natalia Partyka zdobyła tytuł Sportowca Roku 2018 w Plebiscycie organizowanym przez Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”. W czołowej dwudziestce znaleźli się m.in. Alicja Jeromin, Michał Golus czy Aleksander Kossakowski
Data: 2018-12-13 07:34:37 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła i Bożena Jadczak najlepsze na Mazowszu
Po pełnym sukcesów sezonie na Martynę Kotwiłę i Bożenę Jadczak spływa deszcz nagród i wyróżnień. Kolejne otrzymały od mazowieckiej, lekkoatletycznej centrali.
Data: 2018-12-08 14:20:12 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomianka wygrała Eilat Desert Marathon!
Podczas Eilat Desert Marathon Polacy byli najliczniejszą grupą spoza Izraela. Nasi rodacy świetnie poradzili sobie z trudnymi warunkami na trasie i zmianą klimatu. W pierwszej dwudziestce uplasowało się aż czworo Polaków a Karolina Waśniewska zwyciężyła wśród pań, zajmując jednocześnie świetne, dziewiąte miejsce open.
Data: 2018-12-07 09:11:23 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Biegacze mają wielkie serca!
W ubiegłą niedzielę Stowarzyszenie Biegiem Radom! we współpracy z MOSiR zorganizowało V Bieg Mikołajkowy. Piękna pogoda sprawiła, że na Borkach pojawiło się ponad 450 biegaczy!
Data: 2018-12-04 10:38:37 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
TrzosTeam najlepszy w Polsce, Mateusz Dębski z medalem
Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej na Przełajowych Mistrzostwach Polski U23 w Namysłowie zdobyli radomscy biegacze w składzie: Mateusz Dębski, Mateusz Kaczor, Patryk Kozłowski. Pierwszy z nich sięgnął indywidualnie po brązowy medal. Radomski team prowadzi trener Leszek Trzos.
Data: 2018-11-18 20:32:43 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Złote Kolce 2018 dla Martyny Kotwiły!!!
Martyna Kotwiła otrzymała nagrodę Odkrycie Roku 2018 prestiżowego rankingu Złote Kolce. Znalazła się w tak doborowym gronie wyróżnionych jak Anita Włodarczyk, Justyna Święty-Ersetic, Wojciech Nowicki, Adam Kszczot czy Aleksander Matusiński!
Data: 2018-10-31 08:55:38 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Przygotuj się na VI Radomski Bieg Niepodległości
Jeszcze nie ucichły echa po Maratonie Trzeźwości, a Stowarzyszenie BiegiemRadom! zaprasza na kolejną imprezę. Za niespełna trzy tygodnie odbędzie się bowiem 6. Radomski Bieg Niepodległości.
Data: 2018-10-24 10:06:46 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Wyjątkowa edycja Maratonu Trzeźwości za nami
XIII Maraton Trzeźwości na długo zapisze się w pamięci jego uczestników. Wzorem największych maratonów na świecie przed głównymi zmaganiami zorganizowany został Bieg Śniadaniowy
Data: 2018-10-18 10:47:59 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
BiegiemRadom! ma nową siedzibę
Mistrzyni świata w maratonie Wanda Panfil oraz nestor radomskich maratończyków, Krzysztof Kicek uczestniczyli w uroczystym otwarciu nowej siedziby Stowarzyszenia "Biegiem Radom!"
Data: 2018-10-12 08:17:35 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radom gospodarzem lekkoatletycznych Mistrzostw Polski
Przyszłoroczne lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski seniorów odbędą się w Radomiu. Polski Związek Lekkiej Atletyki zaakceptował zgłoszoną przez miasto kandydaturę.
Data: 2018-10-09 13:31:43 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka