|   On-line: 42

Silna ręka Marcina Bienia wśród zawodowców
Duży sukces odniósł Marcin „Łapka” Bień” z Radomia, który zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w Armwrestling'u (siłowanie na ręce) Zawodowców. To naprawdę duże osiągnięcie zważywszy na fakt, że był to debiut radomianina wśród profesjonalistów.
Data: 2017-04-04 10:43:49 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Sebastian Brzyski w finałach Mistrzostw Polski
W znakomitym stylu, awans do finałów Mistrzostw Polski Strongman, wywalczył Sebastian Brzyski z ATLETY Radom. Na zawodach w Kietrzu, radomski strongman pokazał się z bardzo dobrej strony, po raz kolejny udowadniając, że należy do ścisłej, krajowej czołówki w tej dyscyplinie sportu.
Data: 2017-04-04 10:30:47 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Brąz Justyny Kozdryk w Dubaju
Justyna Kozdryk wywalczyła brązowy medal w zawodach Pucharu Świata w Podnoszeniu Ciężarów w Dubaju!
Data: 2017-03-01 11:24:40 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Justyna Kozdryk otarła się o olimpijski medal
Justyna Kozdryk zajęła czwarte miejsce w konkursie podnoszenia ciężarów w kategorii do 45 kilogramów podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro. Polka zaliczyła 95 kg w pierwszej próbie, ale spaliła dwa następne podejścia – 98 i 101 kg.
Data: 2016-09-10 09:39:47 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Radomianki zdominowały zawody CrossFit w Warszawie!
W ostatni weekend (9-10 lipca) w stolicy naszego kraju, odbyły się zawody CrossFit 99 Problems Powered by Reebok. Udział w tych elitarnych i prestiżowych zawodach wzięły radomskie zawodniczki. Agnieszka Turczyk(po prawej na zdjęciu) z klubu CrossFit Radom w kategorii ELITE Kobiet zajęła drugie miejsce zaś Paulina Boczek (po lewej na zdjęciu) z klubu Total Fitness Radom stanęła na pierwszym stopniu podium w kategorii OPEN Kobiet.
Data: 2016-07-11 15:38:01 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Radomski strongman przygotowuje się do Mistrzostw Polski! (VIDEO)
We wtorek (16 maja) gościliśmy z kamerą w klubie CrossFit Radom, gdzie obecnie do Mistrzostw Polski Strongmenów przygotowuje się jedynak, z naszego miasta w tej dyscyplinie Sebastian Brzyski. Jak wyglądają jego treningi oraz jaki jest jego cel na zbliżającą się imprezę? Zobaczcie koniecznie nasz materiał!
Data: 2016-05-16 21:47:46 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Trenuj z Total Fitness Radom - zapowiedź! (VIDEO)
Rozpoczynamy nowy cykl spotkań "Trenuj z Total Fitness Radom"! W krótkich materiałach video trenerzy Martyna Szczęk oraz Tomek Gregorczyk, będą przygotowywać dla Was treningi instruktażowe, które będą miały za zadanie przybliżyć technikę wykonywanych ćwiczeń, a także jakie dobierać ćwiczenia do poszczególnych partii ciała!
Data: 2016-04-23 14:33:30 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Kolejny złoty medal Justyny Kozdryk!
Justyna Kozdryk podczas Otwartych Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów Osób Niepełnosprawnych wywalczyła złoty medal. To kolejny sukces naszej eksportowej sportsmenki
Data: 2015-12-03 09:54:23 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Hegemonia Justyny Kozdryk! Jest mistrzynią świata. A Kamil Jagiełło wicemistrzem
To już nie jest dominacja. Justyna Kozdryk zdobywając tytuł mistrzyni świata w wyciskaniu sztangi leżąc została hegemonem zmagań. Po raz pierwszy z tak ogromnej imprezy podopieczni Mirosława Malca wracają z dwoma medalami. Srebro w swoim pierwszym występie na imprezie tej rangi wywalczył Kamil Jagiełło.
Data: 2015-05-22 09:32:17 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe
Trzy medale na Bursztynowej sztandze!
Świetnie spisali się radomscy reprezentanci na jubileuszowej, X edycji turnieju "Bursztynowa sztanga". Justyna Kozdryk i Piotr Plesiewicz wywalczyli złoto, a dorobek uzupełnił brąz Sebastiana Wiśniewskiego.
Data: 2015-04-26 20:11:14 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe