|   On-line: 19

Dwa złote medale Daniela Kwietnia
Niezwykle intensywny obfitujący znakomitymi wynikami początek wakacji zanotował ośmioletni zawodnik AT Masters Daniel Kwiecień. Wygrał w Warszawie w Mastersie Ogólnopolskiego Turnieju Tenis 10 oraz w Ogólnopolskim Turnieju w Gdyni
Data: 2020-07-01 08:52:26 | Kategoria: Inne / Tenis
Zawodnicy AG TENIS na podium wojewódzkiego czempionatu
Kuba Hrynkiewicz z AG Tenis Chorzowska został tenisowym mistrzem województwa mazowieckiego w swojej kategorii wiekowej. W kategorii skrzatek na podium uplasowała się Matylda Kusio.
Data: 2020-06-24 15:53:57 | Kategoria: Inne / Tenis
Trzecie miejsce Weroniki Falkowskiej w Lotos PZT POLISH TOUR
W Gdańsku zakończył się pierwszy z siedmiu turniejów z cyklu Lotos PZT POLISH TOUR. Weronika Falkowska uplasowała się w nim na podium
Data: 2020-06-21 23:01:12 | Kategoria: Inne / Tenis
Zawodniczki AT Masters w reprezentacji kraju
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa na dobre rozpoczęły się zajęcia tenisowe a od czerwca turnieje na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Tymczasem do kadry Polski zostały powołane dwie zawodniczki AT Masters, Weronika Falkowska i Karolina Gołda.
Data: 2020-06-17 20:56:41 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwa złote medale młodych zawodników AT Masters
Świetnie rozpoczęli sezon letni najmłodsi zawodnicy AT Masters. W ogólnopolskim turnieju Tenis 10 w Łęcznej wystąpiło dwoje zawodników klubu - Daniel Kwiecień i Patrycja Pietrzyk. Obydwoje przywieźli do domu najcenniejsze trofea!
Data: 2020-06-10 15:45:03 | Kategoria: Inne / Tenis
Tenisiści Radomiaka z medalami mistrzostw Polski
Tenisiści z Radomia zaliczani byli do ścisłej krajowej czołówki. W Radomiaku sekcja powstała już w 1945 roku, ale borykając się z trudnościami organizacyjnymi szybko została rozwiązana. Jej reaktywacja nastąpiła w 1978 roku. Posiadała niezłą bazę, bowiem dysponowała pięcioma kortami z mączki ceglanej (na zdjęciu) i dwoma asfaltowymi.
Data: 2020-04-14 16:03:58 | Kategoria: Inne / Tenis
Półfinał Weroniki Falkowskiej w RPA!
Weronika Falkowska wzięła udział w dwóch turniejach ITF z pulą nagród 25 000$, które odbyły się w miejscowości Potchefstroom w RPA. W obu turniejach rozpoczynała zmagania singlowe w eliminacjach, które w obu przypadkach zakończyły się awansem do turnieju głównego
Data: 2020-03-17 15:52:10 | Kategoria: Inne / Tenis
Hubert Plenkiewicz z trofeum turnieju Tennis Europe
Tym razem w Centrum Tenisowym Sobota k/Poznania rozgrywany był Międzynarodowy Turniej do lat 12 Tennis Europe drugiej kategorii. W rywalizacji z zawodnikami z Łotwy, Białorusi, Rosji, Czech, Słowacji, Niemiec, Danii, Węgier, Francji czy Wielkiej Brytanii Hubert Plenkiewicz okazał się bezkonkurencyjny!
Data: 2020-03-10 08:25:13 | Kategoria: Inne / Tenis
Karolina Gołda w finale Międzynarodowego Turnieju
W Sobocie k/Poznania odbył się Międzynarodowy Turniej młodzików Tennis Europe, w którym wystąpiła zawodniczka AT Masters Karolina Gołda. W grze podwójnej dotarła aż do finału imprezy.
Data: 2020-03-05 09:33:55 | Kategoria: Inne / Tenis
Najlepsi młodzicy zagrają w Radomiu
Od soboty, 29 lutego, na kortach MOSIR przy ul. Bulwarowej odbędą się Mistrzostwa Województwa młodzików
Data: 2020-02-27 14:06:44 | Kategoria: Inne / Tenis

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016

Piłkarze Radomiaka posmakowali ekstraklasy [BRAMKI i KOMENTARZE] 06-07-2020

Radomiak poległ w hicie kolejki pod Klimczokiem 05-07-2020

Ogromne emocje w boju Oskara Przysucha i Mazovii Mińsk. Rywale w półfinale PP 04-07-2020