|   On-line: 37

Judyta Gregorczyk ponownie na podium
Kolejny bardzo dobry występ zanotowała Judyta Gregorczyk w turniejach TENIS 10 w kategorii zielonej do lat 10. Tym razem zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego.
Data: 2018-10-15 08:29:25 | Kategoria: Inne / Tenis
Pierwszy wygrany zawodowy turniej Weroniki Falkowskiej
Swoją przygodę z zawodowym tenisem z wysokiego "C" rozpoczęła zawodniczka AT Masters Weronika Falkowska. Pierwszy triumf zanotowała podczas turnieju w Chornomorsku
Data: 2018-10-08 09:07:38 | Kategoria: Inne / Tenis
Deblowy triumf Wiktorii Chmielewskiej w Łodzi
Na kortach MOSiR odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatek. Bardzo dobry występ zanotowała Wiktoria Chmielewska w grze podwójnej, gdzie występując w duecie z Mają Wróbel (Fundacja Tennis Pro) wywalczyła pierwsze miejsce.
Data: 2018-10-01 10:51:51 | Kategoria: Inne / Tenis
Kolejny wygrany turniej Karoliny Gołdy
W Puławach odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów, w którym udział wzięły dwie zawodniczki AT Masters, Karolina Gołda i Ola Jopek. Ta pierwsza okazała się bezkonkurencyjna.
Data: 2018-09-20 05:27:02 | Kategoria: Inne / Tenis
Zawodnik RKT RETURN RADOM wygrał zawody, podczas Narodowego Dnia Tenisa
W czasie Narodowego Dnia Tenisa na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się zawody w różnych kategoriach wiekowych. Podopieczny RKT Return Radom Ksawery Gajda z rocznika 2010 okazał się bezkonkurencyjny wygrywając 7 spotkań w turnieju co dało mu 1 miejsce, za co otrzymał Puchar z rąk przedstawicieli PZT.
Data: 2018-09-15 09:02:28 | Kategoria: Inne / Tenis
Karolina Gołda brązową medalistką mistrzostw Polski!
Drużynowe Mistrzostwa Polski Skrzatek rozegrane zostały w Gdańsku. Udział w zawodach wzięła zawodniczka AT Masters, podopieczna Katarzyny Chmielewskiej Karolina Gołda, która została wypożyczona na czas turnieju do drużyny AZS Poznań.
Data: 2018-09-14 13:57:54 | Kategoria: Inne / Tenis
Bartłomiej Maroszek zwycięzcą pierwszego tenisowego Radom Open 2018
W miniony weekend na kortach tenisowych MOSIR przy ulicy Bulwarowej po raz pierwszy odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisowy Klasyfikowany kobiet i mężczyzn Radom OPEN pod honorowym patronatem Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego, który otworzył zmagania. Organizatorem turnieju był Radomski Klub Tenisowy RETURN.
Data: 2018-09-07 18:46:29 | Kategoria: Inne / Tenis
Wiktoria Chmielewska deblową wicemistrzynią stolicy
W stolicy na obiekcie ST Tiebreak rozegrane zostały Mistrzostwa Warszawy skrzatów. Udział ogółem wzięło 46 uczestników. Tym bardziej cieszy, że Wiktoria Chmielewska z Akademii Tenisowej Masters zdobyła tytuł wicemistrzowski w grze podwójnej.
Data: 2018-09-05 09:48:15 | Kategoria: Inne / Tenis
Zwycięski Turniej Karoliny Gołdy
Zawodniczka AT Masters, Karolina Gołda chociaż jest jeszcze skrzatką, to już ze znakomitym rezultatem startuje w rywalizacji młodziczek. W Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Radomsku zgarnęła pewny triumf
Data: 2018-09-04 08:52:07 | Kategoria: Inne / Tenis