|   On-line: 26

Zwycięski turniej Karoliny Gołdy w Łęcznej
Bardzo dobrze zaprezentowała się zawodnicza AT Masters, Karolina Gołda na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików w Łęcznej. Jak przystało na turniejową „jedynkę” pewnie wygrała wszystkie spotkania, nie tracąc nawet seta.
Data: 2019-12-05 10:05:59 | Kategoria: Inne / Tenis
Zwycięski turniej Filipa Bulskiego w Warszawie
Filip Bulski z AT Masters wywalczył triumf podczas ogólnopolskiego Turnieju Tenis 10 „Mera Kids Cup”., który odbył się w stolicy
Data: 2019-12-04 10:52:47 | Kategoria: Inne / Tenis
Daniel Kwiecień ponownie na najwyższym stopniu podium
W Lublinie rozegrany został drugi turniej Tenis 10 z cyklu Pacific Kids Cup. Ponownie bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik AT Masters - Daniel Kwiecień, który wystąpił w kategorii czerwonej do lat 8.
Data: 2019-12-02 17:04:50 | Kategoria: Inne / Tenis
Złoto i srebro Wiktorii Chmielewskiej w Pabianicach
Kolejny bardzo dobry występ zanotowała zawodniczka AT Masters, Wiktoria Chmielewska w Wojewódzkim Turnieju skrzatów, który rozegrany został w Pabianicach. W grze pojedynczej zajęła drugie miejsce, natomiast w grze podwójnej wywalczyła pierwsze miejsce
Data: 2019-11-29 19:11:35 | Kategoria: Inne / Tenis
Karolina Gołda najlepsza w OTK młodzików w Krakowie
W Krakowie odbyły się ogólnopolskie zmagania młodzików, w których bezkonkurencyjna okazała się turniejowa "jedynka", reprezentantka AT Masters, Karolina Gołda.
Data: 2019-11-28 13:04:01 | Kategoria: Inne / Tenis
Wiktoria Chmielewska triumfowała w Łęcznej
Znakomicie zaprezentowała się zawodniczka AT Masters, Wiktoria Chmielewska podczas wojewódzkiego turnieju skrzatów, który odbył się w Łęcznej. Stanęła na najwyższym stopniu podium!
Data: 2019-11-22 13:07:42 | Kategoria: Inne / Tenis
Trzy medale młodych zawodników AT Masters
W Grodzisku Maz. odbył się Ogólnopolski Turniej Tenis 10, w którym wystąpiło dwoje najmłodszych zawodników klubu, Magda Szymczak i Daniel Kwiecień. W ich dorobku znalazły się dwa złote medale i jeden srebrny
Data: 2019-11-21 09:48:23 | Kategoria: Inne / Tenis
W Krakowie odbył się Ogólnopolski Turniej młodzików, w którym wystąpiła reprezentantka AT Masters, Karolina Gołda. Podopieczna Weroniki Domagały była rozstawiona z numerem pierwszym i na tym też miejscu zakończyła rywalizację.
Data: 2019-11-20 13:05:37 | Kategoria: Inne / Tenis
Złoty medal Magdy Szymczak w Warszawie
Ponownie na najwyższym stopniu podium zameldowała się Magda Szymczak. Zawodniczka AT Masters zdominowała rywalizację w Ogólnopolskim Turnieju Tenis 10 w kategorii pomarańczowej, który odbył się w klubie Tenes w Warszawie-Jawczyce.
Data: 2019-11-12 10:23:11 | Kategoria: Inne / Tenis
Weronika Falkowska wygrała turniej deblowy w Egipcie
Po dwóch turniejach rozegranych w Turcji, Weronika Falkowska wystartowała w zawodach ITF w Egipcie z pulą nagród 15000$. W grze podwójnej, grając w parze z Martyną Kubką triumfowała w turnieju deblowym.
Data: 2019-11-06 09:41:06 | Kategoria: Inne / Tenis

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016

Łukasz Wiśnik ocenił postawę beniaminka z Warki 11-12-2019

W piątek gala MMA w Radomiu! Powalczą radomianie! 11-12-2019

Dziewięć trofeów radomian w ogólnopolskim turnieju Tenis 10 11-12-2019

Test BMW The One Serii 1 F 40 2019 [VIDEO] 11-12-2019

Strzały, interwencje i wiele więcej. Jesień piłkarzy Radomiaka w liczbach! 10-12-2019