|   On-line: 25

Ekipa AT Masters na podium zmagań w Poznaniu
W Poznaniu rozegrane zostały finały KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada. Wzięło w nich udział aż dwie drużyny Akademii Tenisowej Masters Radom, z których pierwsza wywalczyła brązowe medale.
Data: 2022-09-21 16:27:17 | Kategoria: Inne / Tenis
Drugie miejsce drużyny AT Masters w Warszawie
W ramach Narodowego Dnia Tenisa w Warszawie rozegrane zostały eliminacje Talentiady 2022. W zawodach udział wzięła rekordowa liczba 23 drużyn, w tym dwie drużyny AT Masters.
Data: 2022-09-08 11:34:09 | Kategoria: Inne / Tenis
Radomianin trenuje w Rafa Nadal Academy
Tak się spełnia marzenia! Hubert Plenkiewicz, zwycięzca BAB Battle, jest już w Rafa Nadal Academy. Przez kilkanaście kolejnych dni radomianin, jeden z najbardziej utalentowanych polskich młodzików będzie trenował pod okiem najlepszych trenerów na świecie.
Data: 2022-08-25 16:29:42 | Kategoria: Inne / Tenis
Turczynka triumfowała na radomskich kortach
Cagla Buyukakcay została triumfatorką LOTOS Radom Cup ITF 25 Women's. W finale singla Turczynka wygrała przez krecz jej rywalki Very Lapko w pierwszym secie.
Data: 2022-08-15 11:59:50 | Kategoria: Inne / Tenis
Zawodnicy AT Masters najlepsi w OTK skrzatów
Znakomicie zaprezentowali się radomianie na Ogólnopolskim Turnieju skrzatów, który rozegrany został w Kozerkach koło Grodziska Maz. Zdominowali turniej zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.
Data: 2022-07-20 16:18:21 | Kategoria: Inne / Tenis
Filip Bulski wygrał pierwszy raz w OTK skrzatów
Ogólnopolski Turniej grupowy skrzatów rozegrany został w Stalowej Woli. Świetny wynik uzyskał w nim zawodnik AT Masters Filip Bulski. Dotarł do finału zmagań i wygrał!
Data: 2022-07-15 15:57:06 | Kategoria: Inne / Tenis
Daniel Kwiecień nieoficjalnym mistrzem Polski krasnali w singlu i deblu
W Piotrkowie rozegrany został Ogólnopolski Festiwal krasnali do lat 10, traktowany jako nieoficjalne Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej. Zdominował go zawodnik Akademii Tenisowej Masters, Daniel Kwiecień.
Data: 2022-07-13 01:11:18 | Kategoria: Inne / Tenis
Trwają tenisowe mistrzowskie zmagania w Radomiu
Po raz pierwszy w historii w Radomiu rozgrywane są Mistrzostwa Polski Skrzatów do lat 12. W zmaganiach wystąpi liczna grupa radomian. Impreza rozpoczęła się już 25 czerwca na kortach przy ul. Bulwarowej, a oficjalne otwarcie zaplanowano na poniedziałkowe popołudnie.
Data: 2022-06-27 10:16:22 | Kategoria: Inne / Tenis
Pierwsza taka mistrzowska rozgrywka w Radomiu
Po raz pierwszy w historii w Radomiu rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Skrzatów do lat 12. W zmaganiach wystąpi liczna grupa radomian. Impreza rozpocznie się 25 czerwca na kortach przy ul. Bulwarowej.
Data: 2022-06-23 13:42:48 | Kategoria: Inne / Tenis
Radomski debel najlepszy w Kozerkach
Drugi turniej z cyklu Frutuś Kids Cup, towarzyszący rozgrywkom zawodowej Super Ligi, rozegrany został w Kozerkach. Tym razem odbył się tylko w grze podwójnej. Triumf zanotował w nim zespół AT Masters Filip Bulski/Daniel Kwiecień.
Data: 2022-06-10 12:10:12 | Kategoria: Inne / Tenis

następna >>

Zobacz mecze siatkarek Radomki Radom i HydroTrucku dzięki jednemu karnetowi 20-09-2022

Seniorze dbaj o zdrowie! I pamiętaj, że alkohol może zepsuć wypracowane efekty! 20-09-2022

Radomiak boleśnie przekonał się o sile Rakowa Częstochowa 17-09-2022

HydroTruck Sportowa Czwórka Radom wciąż czeka na pierwszego gola w Ekstralidze 17-09-2022