|   On-line: 29

Drugie i trzecie miejsce Kuby Hrynkiewicza w Pszczynie
W Pszczynie odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów, na którym bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik AT Masters, Kuba Hrynkiewicz. W grze pojedynczej zajął trzecie miejsce, natomiast w grze podwójnej mając za partnera Bartosza Miszczaka (SCT Pszczyna)wywalczył drugie miejsce.
Data: 2018-04-24 12:00:34 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwa medale Weroniki Falkowskiej w Bułgarii
Weronika Falkowska wystartowała w dwóch turniejach juniorskich ITF, które rozegrane zostały w Bułgarii. Udział w zawodach zaowocował miejscem na podium w grze podwójnej zarówno w pierwszym turnieju w Haskovo, jak i drugim rozegranym w Plovdiv.
Data: 2018-04-23 09:39:06 | Kategoria: Inne / Tenis
Sukcesy Norberta Sobola podczas krajowego czempionatu
Norbert Sobol zdobył dwa złote medale podczas Halowych Narodowych Mistrzostw Polski
Seniorów i Amatorów, które w dniach 7-11 kwietnia odbyły się na kortach Starochorzowskiego Centrum Sportu "Sokół" w Chorzowie.
Data: 2018-04-18 09:43:37 | Kategoria: Inne / Tenis
Karolina Gołda podwójną mistrzynią Województwa Mazowieckiego Skrzatek
W Warszawie odbyły się Mistrzostwa Województwa skrzatów, w których udział wzięło 66 zawodników i zawodniczek z całego województwa mazowieckiego. Akademię Tenisową Masters reprezentowali, Karolina Gołda, Wiktoria Chmielewska i Kuba Jopek. Zdobyli trzy medale w tym dwa złote i jeden brązowy.
Data: 2018-03-28 10:28:27 | Kategoria: Inne / Tenis
Ola Jopek najlepsza na kortach w Warszawie
W klubie Tenes w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej z cyklu Tenis 10 w kat. do lat 10. W turnieju wystąpiła zawodniczka AT Masters Ola Jopek i to ze znakomitym skutkiem. Sprawiła dużą niespodziankę, bowiem po wygraniu wszystkich spotkań zajęła pierwsze miejsce.
Data: 2018-03-27 14:10:44 | Kategoria: Inne / Tenis
Weronika Falkowska Mistrzynią Polski do lat 23
Weronika Falkowska z AT Masters wywalczyła złoty medal w grze pojedynczej i brązowy medal w grze podwójnej Halowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23, które rozegrane zostały w Bytomiu.
Data: 2018-03-26 11:15:30 | Kategoria: Inne / Tenis
Aleksander Sadal brązowym medalistą mistrzostw Polski
Od 18 do 23 marca na kortach Klubu Sportowego "Górnik" w Bytomiu rozgrywane były Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23. Zawodnik AG Tenis Chorzowska Aleksander Sadal w grze podwójnej w parze z Michałem Skoniecznym (SKT Centrum Bydgoszcz) wywalczył brązowy medal.
Data: 2018-03-25 10:29:09 | Kategoria: Inne / Tenis
Finał Karoliny Gołdy w OTK skrzatek w Puszczykowie
Świetny wynik osiągnęła zawodniczka AT Masters Karolina Gołda, podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego skrzatek o Puchar Angelique Kerber, który odbył się w Puszczykowie. Dotarła aż do finału imprezy, gdzie dopiero w supertiebreaku uległa rozstawionej z numerem drugim Dominice
Podhajeckiej (GKT Smecz Górzyca) 1:6 6:3 4:10.
Data: 2018-03-23 10:06:10 | Kategoria: Inne / Tenis
Kraska i Piasta na podium w WTK młodzików
Tym razem na kortach AG Tenis Chorzowska odbył się Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii młodzików. Gabriela Kraska zajęła drugie miejsce w singlu. Razem z Nikolą Piastą triumfowały w zmaganiach deblistek
Data: 2018-03-20 10:23:23 | Kategoria: Inne / Tenis
Witkowska na podium w zamojskim OTK młodzików
Bardzo dobrze spisała się zawodniczka AT Masters Nelli Witkowska podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego młodzików, który odbywał się w Zamościu. Po wygraniu dwóch spotkań awansowała do półfinału turnieju.
Data: 2018-03-16 08:45:42 | Kategoria: Inne / Tenis