|   On-line: 70

Daniel Kwiecień ponownie najlepszy w Warszawie
Daniel Kwiecień ponownie zanotował zwycięstwo podczas stołecznych zmagań. Tym razem w Warszawie na Ogólnopolskim Turnieju Tenis 10 „Break Cup” w kategorii do lat 9 pokonał bardzo mocnych rywali.
Data: 2020-01-24 08:29:06 | Kategoria: Inne / Tenis
Daniel Kwiecień najlepszy w Warszawie
W rozegranym w Warszawie turnieju Tenis 10 wystąpił zawodnik AT Masters, Daniel Kwiecień. Występ należy uznać za bardzo udany, bowiem po wygraniu trzech spotkań wywalczył pierwsze miejsce.
Data: 2020-01-20 10:39:48 | Kategoria: Inne / Tenis
Wiktoria Chmielewska na podium w WTK młodzików
Mocną obsadę miał Wojewódzki Turniej młodzików, w którym wystąpiła zawodniczka AT Masters Wiktoria Chmielewska. W Pabianicach radomianka zajęła trzecie miejsce zarówno w singlu jak i deblu.
Data: 2020-01-17 08:34:28 | Kategoria: Inne / Tenis
Podwójne złoto Karoliny Gołdy
W Grodzisku Maz. odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodzików rangi Super Seria. Zawody zdominowała zawodniczka AT Masters Karolina Gołda
Data: 2020-01-16 10:34:12 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwa medale Huberta Plenkiewicza na Mistrzostwach Polski
Hubert Plenkiewicz, 12-letni zawodnik klubu Tenisowego AG Tenis Chorzowska dwukrotnie stanął na podium Halowych Mistrzostw Polski w tenisie, potwierdzając pozycję lidera w rankingu PZT!
Data: 2020-01-13 08:48:22 | Kategoria: Inne / Tenis
Młodzi radomianie na podium w pierwszych turniejach w 2020 roku
Bardzo dobrze rozpoczęli nowy rok młodzi tenisiści z Radomia. W Wojewódzkim turnieju skrzatów, który odbył się w Łęcznej drugie miejsce wywalczyła Judyta Gregorczyk a trzecie Ola Jopek.
Data: 2020-01-07 13:01:43 | Kategoria: Inne / Tenis
Podwójne zwycięstwo Karoliny Gołdy w Poznaniu
Znakomicie zakończyła tenisowy 2019 rok zawodniczka AT Masters, Karolina Gołda. Wywalczyła pierwsze miejsce w grze pojedynczej i podwójnej na Ogólnopolskim Turnieju młodzików, który rozegrany został w Poznaniu.
Data: 2020-01-03 08:45:30 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwa złote medale dla Daniela Kwietnia na Pacyfic Kids Cup
Daniel Kwiecień z AT Masters Radom okazał się bezkonkurencyjny zarówno w kategorii do lat 8, jak i do lat 9 rozegranego w Lublinie turnieju Pacyfic Kids Cup
Data: 2019-12-19 15:17:20 | Kategoria: Inne / Tenis
Triumf Plenkiewicza w Supermasters PZT
W Toruniu odbyły się prestiżowe halowe zmagania Supermasters PZT do lat 11, w którym bezkonkurencyjny okazała się Hubert Plenkiewicz z AG Tenis Chorzowska.
Data: 2019-12-18 11:29:36 | Kategoria: Inne / Tenis
Zwycięski turniej Karoliny Gołdy w Łęcznej
Bardzo dobrze zaprezentowała się zawodnicza AT Masters, Karolina Gołda na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików w Łęcznej. Jak przystało na turniejową „jedynkę” pewnie wygrała wszystkie spotkania, nie tracąc nawet seta.
Data: 2019-12-05 10:05:59 | Kategoria: Inne / Tenis