|   On-line: 43

Przed nami finałowe zmagania w Talentiadzie
15 drużyn rywalizowało w półfinale Talentiady 2019. Zawodnicy zmierzyli się z konkurencjami sprawnościowymi, drużynowymi, paratenisowymi i tenisowymi. Do finału, który zaplanowany jest na najbliższy weekend awansowała jedna ekipa gospodarzy
Data: 2019-06-14 09:09:59 | Kategoria: Inne / Tenis
Słoneczny finał Tennis Europe Radom 2019
Laura Koralnik oraz Jan Kopcik triumfowali w tegorocznej edycji międzynarodowych zmagań Tennis Europe Radom 2019
Data: 2019-05-25 21:49:57 | Kategoria: Inne / Tenis
Karolina Gołda i Nelli Witkowska pożegnały się z Radom Cup
Nawet nękające organizatorów przejściowe opady deszczu nie przeszkodziły w dokończeniu zmagań pierwszej rundy turnieju Tennis Europe Radom Cup 2019. Niestety, w kolejnych nie zobaczymy reprezentantek AT Masters - Karoliny Gołdy i Nelli Witkowskiej
Data: 2019-05-21 22:39:56 | Kategoria: Inne / Tenis
Tennis Europe Radom Cup zainaugurowany
Dużo dobrego tenisa można obejrzeć w Radomiu. Od wtorku, 21 maja na kortach MOSIR przy ul. Bulwarowej 19 rozpocznie się turniej główny czternastej edycji Międzynarodowego Turnieju Kadetów do lat 16 Radom Cup o Puchar Prezydenta Miasta Radomia, który został dzisiaj uroczyście otwarty
Data: 2019-05-20 19:30:46 | Kategoria: Inne / Tenis
Finał Wiktorii Chmielewskiej w WTK skrzatów w Łęcznej
W Łęcznej rozegrany został Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów. W turnieju rozgrywanym systemem grupowym wystąpiła zawodniczka AT Masters, Wiktoria Chmielewska, która dotarła do samego finału
Data: 2019-05-16 09:56:59 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwa medale w turnieju Tenis 10 dla Daniela Kwietnia
W Łęcznej rozegrany został Ogólnopolski Turniej Tenis 10 w trzech kategoriach wiekowych. Udział w turnieju wzięło zawodników AT Masters, Daniel Kwiecień i Antek Kalbarczyk.
Data: 2019-05-15 12:39:48 | Kategoria: Inne / Tenis
Zbliżają się Międzynarodowe zmagania - Radom Cup 2019
Dużo dobrego tenisa będzie można obejrzeć za niespełna dwa tygodnie w Radomiu. W dniach 19-25 maja na kortach MOSIR przy ul. Bulwarowej 19 odbędzie się już czternasta edycja Międzynarodowego Turnieju Kadetów do lat 16 Radom Cup o Puchar Prezydenta Miasta Radomia.
Data: 2019-05-08 09:02:12 | Kategoria: Inne / Tenis
Awans młodziczek AT Masters do finału Drużynowych Mistrzostw Polski
W Bielsku Białej rozegrane zostały eliminacje Drużynowych Mistrzostw Polski młodziczek. Ekipa Akademii Tenisowej Masters zajęła drugie miejsce i awansowała do finału!
Data: 2019-05-07 12:19:32 | Kategoria: Inne / Tenis
Liga tenisowa amatorów podsumowana
Zakończyły się zmagania w zimowej edycji tenisowej ligi amatorów, która rozgrywana była na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu
Data: 2019-04-17 12:06:38 | Kategoria: Inne / Tenis
Podwójne podium Wiktorii Chmielewskiej
Na kortach MOSIR w Radomiu odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów. W zawodów, których organizatorem była Akademia Tenisowa Masters wystąpiło 30 zawodników i zawodniczek z wielu miast Polski. Bardzo dobry występ zanotowała reprezentantka gospodarzy Wiktoria Chmielewska, która wygrała turniej deblowy i zajęła trzecie miejsce w grze pojedynczej.
Data: 2019-04-03 15:11:45 | Kategoria: Inne / Tenis