|   On-line: 24

Chorzowski triumf Wiktorii Chmielewskiej
Tym razem na Śląsku rywalizowała o kolejne trofea Wiktoria Chmielewska z AT Masters Radom. W deblu zgarnęła najcenniejszy laur, w grze pojedynczej była druga.
Data: 2021-11-25 09:31:19 | Kategoria: Inne / Tenis
Turniej deblowy dla skrzatek AT Masters
Bardzo dobry występ zanotowały zawodniczki AT Masters w Wojewódzkim Turnieju skrzatek, który odbył się w podwarszawskich Ząbkach. Patrycja Pietrzyk i Magda Szymczak wygrały turniej deblowy. Każda z nich zajęła także solidarnie trzecie miejsce w grze pojedynczej.
Data: 2021-11-23 12:44:41 | Kategoria: Inne / Tenis
Trzy medale skrzatów AT Masters
Trzy medale wywalczyli zawodnicy AT Masters w Wojewódzkim Turnieju skrzatów, który rozegrany został w Warszawie. Najwyższą lokatę zajął Daniel Kwiecień
Data: 2021-11-18 18:41:07 | Kategoria: Inne / Tenis
Filip Bulski najlepszy w Radomiu
W Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów rozegranym w Radomiu zawodnik AT Masters Filip Bulski triumfował bez straty seta!
Data: 2021-11-16 14:56:14 | Kategoria: Inne / Tenis
Złote medale zawodników AT Masters
W Pabianicach odbył się Wojewódzki Turniej Skrzatów, w którym wystąpiła dwójka zawodników AT Masters Daniel Kwiecień i Patrycja Pietrzyk. Obydwoje stanęli na najwyższym stopniu podium.
Data: 2021-11-10 12:14:29 | Kategoria: Inne / Tenis
Pięć medali zawodników AT Masters w Lublinie
Liczna ekipa najmłodszych zawodników AT Masters wybrała się do Lublina na V edycję Ogólnopolskiego Turnieju Tenis 10 Pacific Kids Cup 2021. Start w turnieju okazał się niezwykle udany, bowiem pięciu z sześciu biorących udział w turnieju stanęło na podium zawodów.
Data: 2021-11-01 06:50:07 | Kategoria: Inne / Tenis
Skrzatki AT Masters Drużynowymi Mistrzyniami Województwa
Tenisistki AT Masters Radom triumfowały w Drużynowych Mistrzostwach Województwa skrzatek. W finale pokonały 3:0 MTC Morelowa Warszawa. W najbliższy weekend o tytuł mistrzowski zagrają skrzaty
Data: 2021-10-21 20:03:52 | Kategoria: Inne / Tenis
Karolina Gołda Drużynową Mistrzynią Polski juniorek
W Szczecinie rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorek, w których udział wzięła zawodniczka AT Masters Karolina Gołda. Została wypożyczona do klubu CKT Grodzisk Mazowiecki, który zdobył tytuł mistrzowski
Data: 2021-09-28 11:38:17 | Kategoria: Inne / Tenis
Brązowy medal dla najmłodszego uczestnika imprezy
Azam Obadi reprezentujący AT Masters Radom zdobył brązowy medal w Ogólnopolskim Turnieju Tenis 10 rozegranym w Żyrardowie. Sportowcowi nie przeszkodziło to, że był o dwa lata młodszy od swoich rywali.
Data: 2021-09-27 08:11:13 | Kategoria: Inne / Tenis
Brązowy medal dla AT Masters w tegorocznej Talentiadzie
Ekipa Akademii Tenisowej Masters zajęła trzecie miejsce w finale tegorocznej edycji turnieju KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada.
Data: 2021-09-22 12:26:16 | Kategoria: Inne / Tenis

następna >>

HydroTruck Radom przełamał się we własnej hali i sprawił sensację! 21-11-2021

Czarni Radom walczyli, ale... przegrali do zera 20-11-2021

Broń Radom i Pilica Białobrzegi zakończyły rundę na wyjazdach 20-11-2021

Smutne zakończenie rundy jesiennej przez Oskara i Zamłynie 20-11-2021

Drogowiec Jedlińsk mistrzem jesieni, ale czołówka jest bardzo szeroka [TABELA] 20-11-2021