|   On-line: 57

Młodzicy na podium turnieju kwalifikacyjnego
W Łukowie odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny młodzików w stylu klasycznym i młodziczek w zapasach kobiet. W barwach Olimpijczyka wystartowało 14 młodzików oraz trzy młodziczki. Radomski team zajął w klasyfikacji drużynowej drugie miejsce
Data: 2019-06-13 09:44:39 | Kategoria: Inne / Zapasy
Zapaśnik Olimpijczyka akademickich wicemistrzem Polski
Na otwarcie czerwca w Warszawie zapaśnicy walczyli o Akademickie Mistrzostwo Polski. Srebrny medal w kategorii 87 kg zdobył Wojciech Kański.
Data: 2019-06-04 09:55:53 | Kategoria: Inne / Zapasy
Najmłodsi klasycy walczyli o medale
W Woli Krzysztoporskiej odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w zapasach w stylu klasycznym. Sklasyfikowanych zostało dziewięć szkół z naszego regionu. W klasyfikacji klubowej natomiast Olimpijczyk Radom był drugi
Data: 2019-05-29 09:05:38 | Kategoria: Inne / Zapasy
Olimpijczyk bezkonkurencyjny! Arkadiusz Kułynycz w blasku złota!
Aż 11 medali wywalczyli zapaśnicy Olimpijczyka Radom podczas mistrzostw Polski seniorów w stylu klasycznym, czyli najważniejszej krajowej imprezie w sezonie. Radomianie zdeklasowali rywali w klasyfikacji drużynowej, zdobywając 613 punktów, a drugą ekipę, AKS-u Piotrków wyprzedzając o... ponad 330 punktów!
Data: 2019-05-13 12:43:37 | Kategoria: Inne / Zapasy
Zapaśniczka Olimpijczyka brązową medalistką MP!
Sylwia Kułynycz z Olimpijczyka Radom zdobyła brązowy medal w mistrzostwach Polski seniorek.
Data: 2019-05-10 11:55:17 | Kategoria: Inne / Zapasy
Medalowa siódemka Olimpijczyka Radom, dwa razy złoto
Dwa tytuły mistrzowskie - Konrada Kozłowskiego i Patryka Bednarza oraz pięć trzecich miejsc to dorobek medalowy Olimpijczyka Radom na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach, w stylu klasycznym. Na zawodach rozgrywanych w Radomiu, Olimpijczyk nie miał oczywiście sobie równych w klasyfikacji drużynowej.
Data: 2019-03-25 21:51:28 | Kategoria: Inne / Zapasy
Nowe władze w Olimpijczyku Radom
Ostatnie dni przyniosły zmiany w gronie szefów RCSZ Olimpijczyk Radom. Zapaśniczym klubem kieruje obecnie Ryszard Fałek.
Data: 2019-03-06 18:28:46 | Kategoria: Inne / Zapasy
Arkadiusz Kułynycz z medalem podczas zmagań w Zagrzebiu
Reprezentujący nasz kraj zapaśnicy przywieźli cztery brązowe medale z turnieju rankingowego w Zagrzebiu. Wśród podopiecznych Włodzimierza Zawadzkiego był także Arkadiusz Kułynycz, który zajął trzecie miejsce w kategorii 87 kg.
Data: 2019-02-14 08:02:26 | Kategoria: Inne / Zapasy
Dziewięć medali i drużynowa dominacja Olimpijczyka
Aż dziewięć medali wywalczyli zapaśnicy Olimpijczyka Radom podczas zmagań Pucharu Polski seniorów w Raciborzu. "Krążki" z najcenniejszego kruszcu padły łupem Bartłomieja Klimka i ArkadiuszaKułynycza. Również w klasyfikacji generalnej radomski team pozostawił rywali daleko z tyłu.
Data: 2019-02-04 12:54:45 | Kategoria: Inne / Zapasy