|   On-line: 39

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP
Olimpijczyk Radom był gospodarzem tegorocznej edycji mistrzostw Polski juniorów w zapasach stylu klasycznego. Jego zawodnicy trzykrotnie stawali na podium. W klasyfikacji drużynowej radomianie zajęli drugą lokatę.
Data: 2024-03-19 04:59:12 | Kategoria: Inne / Zapasy
Pięć medali zapaśników Olimpijczyka Radom
Udanie wypadli w Mistrzostwach Polski do lat 15 w zapasach w stylu klasycznym zawodnicy Olimpijczyka Radom. Podopieczni Łukasza Fafińskiego zdobyli pięć medali, w tym trzy mistrzowskie tytuły. Radomianie zdominowali także klasyfikację medalową.
Data: 2024-03-14 13:38:33 | Kategoria: Inne / Zapasy
Siedem medali klasyków Olimpijczyka
Bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy Radomskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego "Olimpijczyk" w zmaganiach Pucharu Polski Kadetów w stylu klasycznym. Z Warszawy podopieczni Łukasza Fafińskiego, Zdzisław Kolanka, Włodzimierza Zawadzkiego oraz Kamila Sosnowskigo przywieźli aż siedem medali.
Data: 2024-02-29 13:55:20 | Kategoria: Inne / Zapasy
Triumf radomian w międzynarodowym towarzystwie
Międzynarodową obsadę miał tegoroczny Memoriał Tadeusza Wnuka w Pabianicach. Klasycy Olimpijczyka Radom, Przemysław Andrychowski i Alan Walerczak w swoich kategoriach wagowych nie mieli sobie równych.
Data: 2023-12-06 11:13:28 | Kategoria: Inne / Zapasy
Pięć pucharowych zdobyczy klasyków Olimpijczyka
W międzynarodowej obsadzie, w gronie 115 zawodników, toczyła się w Wałbrzychu batalia o Puchar Polski juniorów. Wśród nich było ośmiu reprezentantów Olimpijczyka, z których pięciu stanęło na podium. Najcenniejsze trofeum zgarnął Jakub Korcz w kategorii 130 kg.
Data: 2023-11-15 10:50:07 | Kategoria: Inne / Zapasy
Radomscy dominatorzy na mistrzowskich matach
Aż 11 medali i triumf w klasyfikacji drużynowej - to najważniejsze liczby podsumowujące niesamowity występ ekipy Olimpijczyka Radom podczas mistrzostw Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym.
Data: 2023-05-08 06:18:54 | Kategoria: Inne / Zapasy
Podium mistrzostw Polski dla wolniaków z Radomia
Jakub Obłękowski (kat 97 kg) oraz Bartłomiej Figura (125 kg) reprezentujący RCSZ Olimpijczyk Radom zdobyli brązowe medale mistrzostw Polski juniorów w stylu wolnym.
Data: 2023-04-26 10:16:00 | Kategoria: Inne / Zapasy
Radomski duet gotowy na mistrzostwa Europy!
Arkadiusz Kułynycz i Patryk Bednarz z RCSZ Olimpijczyk Radom już w piątek rozpoczną zmagania o tytuł mistrzów Europy. Dla tego pierwszego to kolejny etap na drodze do spełnienia marzeń, jakim jest start w Igrzyskach Olimpijskich.
Data: 2023-04-19 13:31:35 | Kategoria: Inne / Zapasy
Olimpijczyk zawojował wiosenne zmagania w stolicy. W drużynówce rywale bez szans
Aż 20 medali, w tym 12 z najcenniejszego kruszcu padło łupem zawodników i zawodniczek "Olimpijczyka" Radom podczas silnie obsadzonych ogólnopolskich zawodów Białołęka Wrestling Cup.
Data: 2023-04-04 13:31:44 | Kategoria: Inne / Zapasy
Sukcesy młodych radomianek na matach
Anna Piątek zdobyła brązowy medal Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetek w zapasach kobiet. Zawodniczka Radomskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego "Olimpijczyk" rywalizowała w kategorii 42 kg.
Data: 2023-04-03 12:36:38 | Kategoria: Inne / Zapasy