|   On-line: 51

Aleksander Kroczak młodzieżowym mistrzem kraju!
Aleksander Kroczak z Olimpijczyka Radom został młodzieżowym mistrzem kraju w zapasach w stylu wolnym.
Data: 2017-10-18 10:54:03 | Kategoria: Inne / Zapasy
Radomianie dołożyli cegiełkę do ligowego triumfu
Ekipa Boruty Olimpijczyk Zgierz&Radom zanotowała pierwsze, niezwykle efektowne zwycięstwo w Krajowej Lidze Zapaśniczej. Pokonała Lotto Zapasy Bydgoszcz w hali rywala aż 33:1
Data: 2017-10-12 07:26:51 | Kategoria: Inne / Zapasy
Olimpijczyk jeszcze silniejszy. Marzenia o Igrzyskach!
Zespół Olimpijczyka Radom słynie z mocnych zawodników stylu klasycznego. Od niedawna ma w składzie nową zapaśniczkę - Beatę Koślę, która wróciła do klubu po latach spędzonych w Kraśniku.
Data: 2017-09-27 09:36:25 | Kategoria: Inne / Zapasy
Ruszyła liga zapaśnicza - porażka Olimipijczyka
W tym tygodniu zainaugurowane zostały pojedynki PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W swoim debiucie, ekipa połączonych Boruty Zgierz i Olimpijczyka Radom uległa mistrzowi kraju, AKS-owi Piotrków
Data: 2017-09-21 09:32:00 | Kategoria: Inne / Zapasy
Zapaśniczy dominatorzy z Radomia - 10 medali mistrzostw Polski!
Fenomenalny występ, 10 medali i triumf w klasyfikacji drużynowej czempionatu Polski - bo mistrz jest tylko jeden - Olimpijczyk Radom!
Data: 2017-09-15 21:45:44 | Kategoria: Inne / Zapasy
Zapaśnicy Olimpijczyka Radom jadą na Mistrzostwa Europy
Dwaj zawodnicy Olimpijczyka Radom Dominik Dudziński i Bartłomiej Klimek wezmą udział w Mistrzostwach Europy Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, które we wtorek 27 czerwca rozpoczną się w niemieckim Dortmundzie. Ponadto w championacie Starego Kontynentu wystąpią uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Radomiu: Michał Dybka i Marcel Kasperek.
Data: 2017-06-23 10:32:34 | Kategoria: Inne / Zapasy
Medalowa zdobycz na macie
Blisko 140 zawodników i zawodniczek rywalizowało w Białogardzie o laury mistrzostw Polski kobiet w zapasach oraz mężczyzn w stylu wolnym. Z brązowym krążkiem do domu wróiła zawodnizka Olimpijczyka Radom, Sylwia Szulc.
Data: 2017-05-24 13:14:20 | Kategoria: Inne / Zapasy
5 medali radomskich zapaśników w Mistrzostwach Polski [GALERIA]
W miniony piątek w hali Zespołu Szkół Budowalnych odbyły się zapaśnicze Mistrzostwa Polski juniorów (do lat 20) w stylu klasycznym. Zapaśnicy z Radomia wywalczyli łącznie pięć medali. Na podium stanęli też zawodnicy z Wierzbicy. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia autorstwa Emila Ekerta.

Data: 2017-04-23 15:15:15 | Kategoria: Inne / Zapasy
Kułynycz ramię w ramię z mistrzem olimpijskim
Arkadiusz Kułynycz z RCSZ Olimpijczyk Radom szlifuje formę w Soczi. Trenował nawet z mistrzem olimpijskim, mistrzem świata i Europy Romanem Vlasowem - Jest więc się od kogo się uczyć - mówi klasyk
Data: 2017-04-06 08:18:41 | Kategoria: Inne / Zapasy
Radomianin historycznym, zawodowym mistrzem kraju!
Zapasy to już nie tylko mata i zmagający się na niej sportowcy. Imprezy z udziałem klasyków przypominają show. W historycznym, pierwszym sezonie polskiej zawodowej ligi zapaśniczej, Arkadiusz Kułynycz, gladiator z Radomia, wywalczył złoty medal!
Data: 2017-02-21 00:45:41 | Kategoria: Inne / Zapasy