|   On-line: 38

HydroTruck Radom, trzeci raz wypuścił wygraną z rąk...
Trzeci mecz u siebie i trzecia minimalna porażka w Energa Basket Lidze HydroTrucku Radom. Szkoda, bardzo szkoda, bo zamiast komfortowej sytuacji, zaczynają się schody. O kolejne wygrane nie będzie łatwiej, ale wyjścia nie ma, walczyć trzeba...
Data: 2021-09-19 22:36:22 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa
HydroTruck Radom znów o włos od sensacji, Zastal lepszy po dogrywce
Ogromne serce zostawił na parkiecie cały zespół HydroTrucku Radom w pojedynku z Zastalem Zielona Góra, w którym z założenia skazywany był na pożarcie. Tymczasem gospodarzom zabrakło bardzo niewiele, żeby sprawić ogromną sensację. A ogromną również dlatego, że w HydroTrucku musieli pauzować kontuzjowani: Anthony Ireland i Filip Kraljević.
Data: 2021-09-14 21:03:57 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa
HydroTruck Radom rozstrzelał Kinga w Szczecinie
Rewelacyjną formę strzelecką zaprezentował w wyjazdowym meczu HydroTruck Radom, dzięki czemu w efektowny sposób pokonał Kinga Szczecin. Radomianie trafili aż 19 "trójek" na znakomitym procencie, a królem polowania został A.J. English, który zdobył 30 punktów z czego 26 w drugiej połowie spotkania.
Data: 2021-09-10 19:36:06 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa
Bilety na mecze HydroTrucku już do nabycia
Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na dwa najbliższe mecze HydroTrucku w Radomiu. Podopieczni Marka Popiołka zmierzą się w nich m.in. z wicemistrzem kraju
Data: 2021-09-09 10:02:04 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa
Aleksander Lewandowski w TOP10 EBL [VIDEO]
Już w pierwszej odsłonie notowania TOP10 Energa Basket Ligi, koszykarze z Radomia odnotowali swoją obecność. Po inaugurującej sezon kolejce do tego grona trafił Aleksander Lewandowski. Zobaczcie koniecznie!
Data: 2021-09-08 13:32:48 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa
HydroTruck Radom uległ na inaugurację Czarnym
Jeszcze na niewiele ponad 1,5 minuty przed zakończeniem inaugurującego sezon pojedynku w Energa Basket Lidze, HydroTruck Radom prowadził z Czarnymi Grupa Sierleccy Słupsk. Triumf padł jednak łupem gości...
Data: 2021-09-02 20:25:34 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa
Bilety na mecz HydroTruck Radom – Czarni Słupsk już w sprzedaży
Mecz HydroTruck Radom – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk zainauguruje rozgrywki Energa Basket Ligi sezonu 2021/2022. Warto obejrzeć ten pojedynek na żywo, poznać nową, radomską drużynę, obejrzeć w akcji beniaminka i przeżywać duże emocje. Bilety są już w sprzedaży internetowej!
Data: 2021-08-31 10:16:02 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa
HydroTruck Radom drugi w Memoriale Karola Gutkowskiego
W finale III Memoriału Karola Gutkowskiego, HydroTruck Radom przegrał z GTK Gliwice. Trzecie miejsce w turnieju przypadło Legii Warszawa, a czwarte zajął Start Lublin.
Przed inauguracją Energa Basket Ligi, sytuacja w HydroTrucku wygląda obiecująco.
Data: 2021-08-22 19:48:55 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa
HydroTruck pokazał lwi pazur! Zagra o triumf w Memoriale Karola Gutkowskiego
Obydwa spotkania pierwszego dnia III Memoriału Karola Gutkowskiego były pokazem basketu na świetnym poziomie, co więcej, zakończyły się dopiero po dogrywkach! A w niedzielę radomianie zagrają w finale turnieju z GTK Gliwice
Data: 2021-08-21 21:41:11 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa
Pamiętamy! Memoriał Karola Gutkowskiego po raz trzeci
W najbliższy weekend (21-22 sierpnia) odbędzie się trzecia edycja Memoriału Karola Gutkowskiego. Do Radomia przyjadą zespoły GTK Gliwice, Polski Cukier Pszczółka Start Lublin oraz Legia Warszawa. Memoriał upamiętniający wieloletniego koszykarza radomskich drużyn, a następnie trenera będzie doskonałą okazją do poznania teamu, który będzie reprezentował Radom w sezonie 2021/2022 Energa Basket Ligi.

Klasa A (gr. II): - KS Błotnica nadal w gazie, Centrum Radom gromi 19-09-2021

Wygrana Pilicy i Jodły na zakończenie 6. kolejki Tymex Lidze Okręgowej [TABELA] 19-09-2021