|   On-line: 15

Podium KS-u Kottrans Radom we Lwowie
Udany wyjazd zanotowała ekipa KS Kottrans Radom na europejskie rozgrywki do Lwowa. Zespół uplasował się na najniższym stopniu podium w walce o tytuł mistrza Lwowa
Data: 2020-02-27 15:40:30 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Kolejna odsłona zmagań RNBA przed nami. Możecie wygrać... pizzę
Konkursy rzutu do kosza z połowy boiska to kolejna atrakcja, która czeka na widzów zmagań Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego. Na zwycięzców czeka jedna z najbardziej znanych potrwa kuchni włoskiej
Data: 2020-02-04 08:48:00 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Pierwsza runda ligi RNBA za nami
Aż 3 474 zdobytych punktów, miano niepokonanych dla Kottransu i tytuł MVP dla Mateusza Zwęglińskiego - taka była pierwsza runda ligi RNBA.
Data: 2020-01-27 16:18:30 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Rusza nowy cykl koszykarski w Radomiu. Można zapunktować w rankingu FIBA!
Radom ostro zaczyna sezon 3x3. Już w lutym odbędzie się turniej w kategoriach open, w którym udział może wziąć każdy. Pula nagród to 20000 złotych
Data: 2020-01-23 10:24:15 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Wojciech Kamiński ponownie zwycięski w hali MOSiR-u
Prowadzona przez Wojciecha Kamińskiego ekipa Wschodu triumfowała 64:63 nad ekipą Zachodu w trzeciej odsłonie Meczu Gwiazd ligi Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego
Data: 2020-01-05 23:05:35 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Udane podsumowanie zmagań radomskich koszykarzy
Zawodnicy Kottrans Radom Mateusz Gos, Mateusz Zwęgliński, Olek Wolszczak i Volodymyr Kaiun wywalczyli trzecie miejsce w Stare Babice 3x3 Christmas Cup 2019.
Data: 2019-12-18 19:57:11 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Strzelecki rekord Tomasza Łabędzia! Zdobył 74 punktów w jednym meczu!
Wiele wrażeń, rekordów i zmian w tabeli przyniosła kolejna odsłona rozgrywek Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego.
Data: 2019-12-04 10:17:25 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Rusza kolejna edycja RNBA
Ruszają zmagania w Amatorskiej ligi koszykówki w Radomiu. Spotkania będą odbywały się w weekendy w hali Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Wernera 22.
Data: 2019-10-15 07:54:29 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Wielkie granie w koszykówkę na europejskim poziomie już w ten weekend
W Radomiu, w dniach 28-29 września odbędzie się EABL Grand Prix Radom 2019, w którym zobaczymy aż osiem zespołów z czterech państw. W ramach imprezy odbędzie się także mecz 27. Memoriału Alfonsa Wicherka
Data: 2019-09-27 10:16:52 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
KS Kottrans Radom brązowym medalistą mistrzostw Polski!
Koszykarze KS Kottrans Radom zajęli trzecie miejsce w finale mistrzostw Polski amatorów w koszykówce. Tytuł mistrzowski wywalczyła ekipa WLKA Włocławek, która odebrała go KS-owi Play basket Kraszewice
Data: 2019-09-24 10:52:19 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016

Leandro rozkochał w sobie fanów Radomiaka. 25 marca strzelił pierwszego gola 25-03-2020

Futbolowy Król Rzymu oko w oko z golkiperem Radomiaka 24-03-2020

HydroTruck Sky Tattoo na drugoligowym pudle 22-03-2020

Piłkarze z naszego regionu jeszcze długo nie zagrają 20-03-2020

Sławomir Pietrzyk: - Nie zostawimy klubów bez pomocy! 19-03-2020

Wicemistrz świata w Radomiaku Radom! 19-03-2020

Odwiedź Wirtualne Muzeum MG MZKS Kozienice 19-03-2020

Koniec sezonu w PLK! Stelmet mistrzem, HydroTruck sklasyfikowany na 12 miejscu 18-03-2020