|   On-line: 43

Poznaliśmy pierwszych finalistów koszykarskich Mistrzostw Radomia 3x3
Radomskie fontanny przez dwa dni żyły koszykówką 3x3. Odbywają się tu mistrzostwa Radomia w tej odmianie basketu i w każdy weekend sierpnia będzie podobnie. Co ciekawe, w najbliższą sobotę, start zapowiedziały aż trzy ekipy reprezentacji Polski do lat 23!
Data: 2019-08-07 09:45:11 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Przed nami cykl koszykarskich zmagań, jakich w Radomiu jeszcze nie było!
Po sukcesach radomskich drużyn na ogólnopolskich arenach, uczestnicy koszykarskich zmagań 3x3 wracają do naszego miasta z nowym cyklem, którego celem będzie wyłonienie mistrza Radomia w tej odmianie basketu.
Data: 2019-07-29 14:54:08 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Radomski team w ogólnopolskim finale
Kottrans Radom u progu wakacji zagwarantował sobie awans do finału Mistrzostw Polski Polskiej Amatorskiej Basket Ligi - PABL
Data: 2019-06-24 09:16:55 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Kottrans z brązowymi medalami EABL
Kolejny udany sezon w rozgrywkach EABL - European Basketball League za drużyną Kottrans Radom. Po rundzie zasadniczej udała się na Ukrainę do Kijowa na Super Finał, gdzie po ciężkim turnieju uplasowała się na trzecim miejscu i ze stolicy Ukrainy wróciła z brązowymi medalami.
Data: 2019-06-19 08:27:29 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Kottrans Radom mistrzem Polski 3x3!
Radom wyrasta na potęgę w koszykówce 3x3. Koszykarze Kottransu Radom triumfowali w Mistrzostwach Polski w kategorii do 23 lat. Także dwa kolejne stopnie podium zajęły ekipy z naszego miasta!
Data: 2019-06-10 14:42:19 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Przed nami decydujące rozstrzygnięcia RNBA
Kottrans Radom został pierwszym finalistą zmagań Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego. Rywala pozna 1 maja, a wielki finał rozegrany zostanie już w piątek, 3 maja
Data: 2019-04-30 12:58:07 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Rozpoczyna się walka o medale w RNBA
Liga RNBA weszła w decydujący i długo wyczekiwany etap, jakim jest faza playoff's. Jak co roku tak i w tym wszystkie drużyny rywalizowały ze sobą, żeby po dwóch rundach zasadniczych znaleźć się w gronie czterech liderów sezonu.
Data: 2019-04-09 10:56:33 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Radomianie na podium eliminacji do mistrzostw Polski
Za koszykarzami Kottransu pierwszy etap eliminacji PABL do Mistrzostw Polski 2019. Ekipa z Radomia uplasowała się na trzecim miejscu. W konkursie rzutów "za trzy" wygrał natomiast Dominik Wólczyński
Data: 2019-03-26 06:56:57 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Radomski team rozpoczyna drogę do mistrzowskiego tytułu
Kottrans Radom jako zwycięzca ligi RNBA w sezonie zasadniczym będzie reprezentował nasze miasto w eliminacjach do Mistrzostw Polski. Pierwszy turniej już 24 marca w Warszawie.
Data: 2019-03-18 08:34:25 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Walka o play off w RNBA rozkręciła się na dobre
Na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego zmagań Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego, w grze o awans do decydującej rywalizacji pozostało pięć drużyn
Data: 2019-02-28 09:30:22 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016

Drugie miejsce Weroniki Falkowskiej w stolicy 13-08-2019

Czterech radomian w Kosz Kadrze 3x3! 13-08-2019

Nowi liderzy Grand Prix Radomia 13-08-2019

Koniec wakacji koszykarzy HydroTrucku Radom 12-08-2019

Mistrzowie królowej sportu powalczą o medale w Radomiu już za dwa tygodnie! 12-08-2019

Dwa medale młodych zawodników AT Masters 12-08-2019

Szydłowiec doczekał się nowoczesnego obiektu 12-08-2019

Niedziela z Mirax Pucharem Polski. Grad goli na boiskach naszego regionu 11-08-2019