|   On-line: 35

Paweł Tarnowski popsuł nastroje radomskiej Broni
Broń Radom w środowe popołudnie, wyrównując rachunki z Ursusem Warszawa, miała postawić milowy krok w kierunku utrzymania w III lidze. Nastroje teamowi z Plant popsuł jednak Paweł Tarnowski, którego gol dał triumf stołecznym Traktorkom
Data: 2021-04-21 13:29:44 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Przerwana seria Radomiak Radom w Tychach
Nie wskoczy - przynajmniej na razie - na fotel wicelidera Fortuna 1. Ligi Radomiak Radom. Zwycięska seria Zielonych została przerwana na wyjeździe przez GKS Tychy. Radomianie zagrali bardzo ambitnie, ale... mecz kończyli w dziewiątkę.
Data: 2021-04-20 13:24:05 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom mierzy w kolejny triumf
Jeżeli w trzech spotkaniach rozgrywanych na obiekcie MOSiR-u na przestrzeni tygodnia piłkarze Broni Radom zainkasowaliby komplety punktów, przed intensywnym finiszem rundy mogliby złapać zdecydowanie głębszy oddech. Po zwycięstwie nad Concordią Elbląg, w środowe popołudnie zmierzą się z Ursusem Warszawa
Data: 2021-04-20 12:59:05 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom udanie rozpoczęła domowy maraton
Piłkarze Broni Radom, od zwycięstwa z Concordią Elbląg, rozpoczęli serię trzech meczów, które rozegrają na swoim stadionie. Każdy ma dla nich rangę meczu "o życie", dlatego ich fani mają powody do zadowolenia już po pierwszej konfrontacji.
Data: 2021-04-17 15:27:35 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Marek Chudziński wrócił do sztabu Broni Radom
Marek Chudziński wraca na stanowisko kierownika trzecioligowego zespołu Broni Radom. Jesienią funkcję tę pełnił Robert Miśkowski. - Czekają nas ciężkie tygodnie walki o zachowanie ligowego bytu, ale wierzę, że damy radę - podkreślił nowy-stary kierownik teamu z Plant
Data: 2021-04-14 23:26:49 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Michał Kielak zapewnił Broni Radom trzy punkty
Aż do 85. minuty wyjazdowego pojedynku Broni Radom wydawało się, że w sobotnie popołudnie największym szczęściarzem kolejki będzie Kamil Ulman, bramkarz outsidera tabeli, KS-u Wasilków. W ostatnich minutach konfrontacji dwukrotnie pokonał go Michał Kielak, zapewniając teamowi z Plant trzy punkty
Data: 2021-04-10 18:19:30 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom ukarana walkowerem za mecz z GKS Wikielec!
Na boisku było 2:2, ale Łódzki Związek Piłki Nożnej, prowadzący rozgrywki III ligi grupy I, zweryfikował wynik meczu GKS Wikielec – Broń Radom, jako walkower 3:0 na korzyść gospodarzy. Powód? Broń dokonała czterech zmian w ciągu 45. minut, co jest zabronione regulaminem trzecioligowych rozgrywek.
Data: 2021-04-07 11:23:06 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom rozpoczęła drugą rundę zmagań od remisu
Od wyjazdowego pojedynku z ubiegłotygodniowym rywalem, GKS Wikielec, rozpoczęli batalię w drugiej odsłonie sezonu piłkarze radomskiej Broni. Każdy punkt należy cenić, ale w sytuacji, gdy walczyć będą z tym przeciwnikiem o utrzymanie w lidze, o wiele cenniejszy byłby triumf...
Data: 2021-04-03 12:30:32 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Dajmy maksa dla Maksa - ruszyła pomoc dla kontuzjowanego piłkarza
20-letni Maksymilian Jończyk doznał koszmarnej kontuzji. Czeka go kosztowna operacja, długa reahabilitacja. Potrzebna jest pomoc. Wszyscy możemy mu pomóc
Data: 2021-04-01 09:16:41 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom poznała terminarz spotkań w drugiej rundzie. Zacznie od wyjazdów
Piłkarze radomskiej Broni poznali rozkład pojedynków, jakie czekają ich w drugiej rundzie sezonu 2020/21. Walkę o utrzymanie rozpoczną od dwóch, dalekich wyjazdów. Zagrają w nich z GKS-em Wikielec i zamykającym tabelę KS-em Wasilków.
Data: 2021-03-30 09:29:50 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga

następna >>

Radomiak wiceliderem? To możliwe. Wytypuj więc wynik i zdobądź koszulkę! 17-04-2021

Broń Radom udanie rozpoczęła domowy maraton 17-04-2021

Siatkarki Radomki na medal muszą jeszcze poczekać 17-04-2021

Oskar Przysucha zdominował pojedynek z Prochem w Pionkach 17-04-2021

Pilica Białobrzegi bezbramkowo zremisowała z Wilgą Garwolin 17-04-2021

KS Warka poległa z Mazovią w... Grójcu. Mazowsze tymczasem poległo z Tygrysem 17-04-2021

A.J. English - pierwszy gracz HydroTrucku na nowy sezon! 17-04-2021

Rozgrywki piłkarskie będą wznowione, okręgówka może grać już teraz! 16-04-2021

Ruszył nabór na bezpłatne zajęcia nordic walking 15-04-2021

Radomiak w weekend nie zagra, ale za to mecz z GKS-em pokaże telewizja! 15-04-2021

Przyczajony Tygrys, który stał oko w oko z Królem Rzymu, dołączył do Radomiaka! 15-04-2021

Wychowanek Zawiszy Sienno zagra na Mistrzostwach Europy! 15-04-2021

Drogowiec Jedlińsk otrzymał punkty walkowerem za mecz z Oronką Orońsko [TABELA] 15-04-2021