|   On-line: 29

Charakter i niesamowite zwycięstwo Broni Radom nad GKS Wikielec
W takich pojedynkach kształtują się charaktery i rodzi się drużyna. I wygląda na to, że Broń Radom jest zespołem przez duże "Z" skoro podniosła się przy stanie 0:2, przetrwała rzut karny obroniony przez Jakuba Kosiorka, a potem sama zadała decydujący cios.
Data: 2021-09-25 09:15:51 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Pilica Białobrzegi wyrwała wygraną z Wissą Szczuczyn
W pojedynku beniaminków III ligi, Pilica Białobrzegi była faworytem w starciu z Wissą Szczuczyn. Bramki w tym spotkaniu nie padały jednak dość długo. Wszystkie zdobyte zostały w drugiej połowie, a tę na wagę zwycięstwa zdobyli niedługo przed końcem "Gęsiarze" z Białobrzegów.
Data: 2021-09-25 09:13:05 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Pilica Białobrzegi walczyła ale lider z Legionowa silniejszy
W szlagierze 9. kolejki III ligi grupy I wystąpiła Pilica Białobrzegi, bo jako wicelider tabeli, była podejmowana przez lidera - Legionovię Legionowo. Gospodarze okazali się skuteczniejsi i to oni zainkasowali komplet puntów.
Data: 2021-09-18 12:50:32 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Wyjazdowa porażka Broni Radom z rezerwami ŁKS-u Łódź
Na sobotnie popołudnie ŁKS II Łódź wyznaczył mecz III ligi z Bronią Radom. Wiadomo, że zespół gospodarzy liczył na wzmocnienie piłkarzami pierwszego zespołu i już po 12. minutach prowadził różnicą dwóch goli. Radomianie ambitnie podjęli późniejszą walkę, ale zdołali jedynie zmniejszyć rozmiary porażki.
Data: 2021-09-18 12:43:26 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom z Pelikanem Łowicz w Kozienicach nie strzeliły żadnego gola
Na stadionie w Kozienicach, Broń Radom zmierzyła się z Pelikanem Łowicz. Tym razem żadnej ze stron nie udało się zdobyć bramki. Warto jednak odnotować, że największy udział w tym miał bramkarz gospodarzy, który obronił rzut karny!
Data: 2021-09-11 09:27:10 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Pilica Białobrzegi pokonała GKS Wikielec
Interesująco zapowiadającą się konfrontację Pilicy Białobrzegi z wyprzedzającym ją do tej pory w tabeli GKS-em Wikielec gospodarze szybko zamienili w swój kolejny ligowy show! Gęsiarze odprawili rywali z bagażem trzech goli!
Data: 2021-09-11 09:22:17 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Mecz Broni z Pelikanem zostanie rozegrany w Kozienicach
Bardzo dynamiczna była sytuacja związana z meczem radomskiej Broni z Pelikanem Łowicz. Ostatecznie spotkanie odbędzie się w Kozienicach, a wstęp na niego będzie bezpłatny.
Data: 2021-09-10 18:04:15 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom nie zagra w sobotę z Pelikanem Łowicz na Narutowicza 9
Zaplanowany na sobotę mecz III ligi pomiędzy Bronią Radom, a Pelikanem Łowicz, nie odbędzie się na stadionie MOSiR przy ul. Narutowicza 9. Gdzie zostanie rozegrane spotkanie i czy w ogóle dojdzie ono do skutku? Tego chyba nie wie (w tej chwili) nikt...
Data: 2021-09-10 15:22:01 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Pilica Białobrzegi triumfowała w Łodzi!
Rezerwom ŁKS-u Łódź nie pomogły dwa rzuty karne i prowadzenie 2:0 już po 30. minutach gry. Piłkarze tego zespołu poznali charakter Pilicy Białobrzegi, która po fenomenalnej drugiej odsłonie wywiozła z Łodzi komplet punktów!
Data: 2021-09-08 19:28:20 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Pilica Białobrzegi podzieliła się punktami z Pelikanem Łowicz
Pilica Białobrzegi znów stoczyła emocjonujący bój na własnym obiekcie. "Gęsiarze" byli o krok od pokonania zawsze groźnego Pelikana Łowicz. Ostatecznie obydwa teamy zdobyły po jednym punkcie

Klasa A (gr. II): - KS Błotnica nadal w gazie, Centrum Radom gromi 19-09-2021

Wygrana Pilicy i Jodły na zakończenie 6. kolejki Tymex Lidze Okręgowej [TABELA] 19-09-2021