|   On-line: 42

Radomiak pokonał Szachtara Donieck
Korzystając z przerwy reprezentacyjnej, piłkarze Radomiaka stoczyli mecz kontrolny z Szachtarem Donieck, wielokrotnym mistrzem Ukrainy i uczestnikiem tegorocznej fazy grupowej Ligi Mistrzów. I wygrali.
Data: 2022-09-24 17:41:21 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa
Piłkarki Sportowej Czwórki Radom nie sprostały wiceliderowi z Krakowa
Tym razem wicelider tabeli, AZS UJ Kraków gościł w Radomiu. Piłkarkom HydroTrucku Sportowa Czwórka nie udało się przerwać serii porażek, chociaż w sobotę uległy rywalkom tylko w stosunku 0:2.
Data: 2022-09-24 17:33:33 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa
Radomiak zna terminy meczów z Wartą i Miedzią
Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Radomiak w tej serii gier zagra przed własną publicznością z Wartą Poznań. Zieloni wiedzą także kiedy rozegrają pierwszy ligowy mecz w nowym roku.
Data: 2022-09-23 23:13:21 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa
Radomiak zagra z uczestnikiem Ligi Mistrzów
Korzystając z przerwy reprezentacyjnej, piłkarze Radomiaka rozegrają mecz kontrolny z Szachtarem Donieck, wielokrotnym mistrzem Ukrainy i uczestnikiem tegorocznej fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Data: 2022-09-21 20:22:33 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa
PP: Radomiak w Bydgoszczy zagra z Zawiszą w czwartkowe popołudnie
W drodze do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski Radomiaka czeka bój z trzecioligowcem, Zawiszą Bydgoszcz. Poznaliśmy właśnie termin tego spotkania. Odbędzie się w czwartek, 20 października o godz. 14:30.
Data: 2022-09-21 16:08:48 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa
Możesz już kupić bilet na mecz Radomiaka Radom z Cracovią Kraków
Na wyspie Radomiaka można już kupować wejściówki na mecz 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Radomiak Radom vs. Cracovia.
Data: 2022-09-20 16:38:59 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa
Mariusz Lewandowski: Z porażki z Rakowem wyciągniemy wiele wniosków
Trener Radomiaka Mariusz Lewandowski, po porażce z Rakowem w Częstochowie przyznał, że jego zespół zanotował zbyt wiele strat oraz zaprezentował zbyt dużą bojaźń. - Z tego meczu wyciągniemy jednak mnóstwo wniosków, którą przełożymy na pracę w najbliższych tygodniach - podkreśla szkoleniowiec.
Data: 2022-09-18 16:31:59 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa
Radomiak boleśnie przekonał się o sile Rakowa Częstochowa
Piłkarze Radomiaka, przed przerwą na mecze reprezentacji Polski, rywalizowali w Częstochowie. Według szkoleniowca, Mariusza Lewandowskiego spotkanie miało zweryfikować wiele boiskowych zachowań Zielonych. Udokumentował jednak inną rzecz - systematycznie rosnącą moc częstochowskiego Rakowa.
Data: 2022-09-17 17:18:23 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa
HydroTruck Sportowa Czwórka Radom wciąż czeka na pierwszego gola w Ekstralidze
Kolejną lekcję po powrocie do piłkarskiej elity, tym razem w Koninie, odebrały piłkarki HydroTrucku Sportowa Czwórka. Radomski team wciąż czeka także na strzelenie pierwszej bramki w rozgrywkach...
Data: 2022-09-17 17:09:28 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa
Radomiak przed Rakowem: - Mamy pomysł na jednego z najtrudniejszych rywali
Piłkarzy Radomiaka, przed przerwą na mecze reprezentacji Polski, czeka bój w Częstochowie. - Jedynym naszym problemem przed sobotnią konfrontacją jest absencja Machado. Wiemy, jak dobrym zespołem jest Raków, ale mamy plan na grę z nim. Zweryfikuje on dużo naszych boiskowych zachowań - przekonuje trener Zielonych, Mariusz Lewandowski
Data: 2022-09-16 16:37:35 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa

następna >>

Zobacz mecze siatkarek Radomki Radom i HydroTrucku dzięki jednemu karnetowi 20-09-2022

Seniorze dbaj o zdrowie! I pamiętaj, że alkohol może zepsuć wypracowane efekty! 20-09-2022

Radomiak boleśnie przekonał się o sile Rakowa Częstochowa 17-09-2022

HydroTruck Sportowa Czwórka Radom wciąż czeka na pierwszego gola w Ekstralidze 17-09-2022