|   On-line: 17

Ostatni sparing LUKSiar przed inauguracją ligi
LUKS Sportowa Czwórka Radom rozegrała ostatni towarzyski mecz przed nowym, pierwszoligowym sezonem. Podopieczne Wojciecha Pawłowskiego zremisowały 2:2 z Widokiem Lublin.
Data: 2018-08-14 13:53:01 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Podium młodych piłkarek Sportowej Czwórki
Trzecią lokatę zajęły piłkarki LUKS-u Sportowa Czwórka Radom w finale ogólnopolskiego turnieju LZS w piłce nożnej „Mała Piłkarska Kadra Czeka” im. Marka Procyszyna, który odbył się w Reńskiej Wsi.
Data: 2018-08-07 14:04:10 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Piłkarki Sportowej Czwórki gromią rywalki
Bezlitosne okazały się w dwóch pierwszych spotkaniach sparingowych dla drugoligowych rywalek piłkarki Sportowej Czwórki. Radomianki wbiły im w sumie aż 18 goli!
Data: 2018-07-31 09:49:39 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Spore zmiany w ekipie LUKS-u Sportowa Czwórka
Po spadku z ekstraklasy, w ekipie LUKS-u Sportowa Czwórka Radom odchodzi sześć zawodniczek. Trzon ekipy został jednak zachowany.
Data: 2018-07-23 14:22:05 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
LUKSiary w kiepskim stylu pożegnały się z Ekstraligą
Fatalnie zakończyła się dla radomianek przygoda z Ekstraligą. Nie dość, że Czwórka przegrała z AZS Wrocław 1:5, to groźnej kontuzji jeszcze przed przerwą doznała Angelika Grzywna.
Data: 2018-05-27 19:45:35 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Sportowa Czwórka wraca z Białej bez punktów
Świetnie rozpoczął się dla piłkarek Sportowej Czwórki wyjazdowy pojedynek z AZS-em Biała Podlaska. Niestety, bramkową przewagę rywalki zniwelowały jeszcze przed przerwą, a w drugiej odsłonie do bramki radomianek trafiły jeszcze trzykrotnie
Data: 2018-05-05 15:55:02 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Sportowa Czwórka zremisowała w meczu o życie w Górznie
Piłkarki Sportowej Czwórki Radom rozpoczęły decydującą fazę zmagań o utrzymanie w Ekstralidze. W konfrontacji z jedną z dwóch, najgroźniejszych rywalek w walce o awans, Unifreeze Górzno, podzieliły się punktami na terenie rywalek
Data: 2018-05-02 19:36:40 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Klara Karoń pojedzie z kadrą do Finlandii
Klara Karoń, piłkarka LUKS Sportowej Czwórki Wosztyl.eu otrzymała kolejne powołanie na mecze reprezentacji Polski do lat 17. Zawodniczka weźmie udział w zgrupowaniu w Finlandii.
Data: 2018-05-01 10:22:15 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Decydująca, pięciomeczowa odsłona batalii LUKSiar o utrzymanie w Ekstralidze
Piłkarki LUKS Sportowej Czwórki Wosztyl.eu rozpoczną 2 maja batalię o utrzymanie w Ekstralidze. Po zakończonym sezonie zasadniczym, czeka ich dodatkowa seria pięciu spotkań.
Data: 2018-04-27 13:30:52 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
LUKSiary odebrały kolejną lekcję. Tym razem od mistrza
Tylko do 40 minuty piłkarki Sportowej Czwórki Radom odpierały opór utytułowanych rywalek, Medyka Konin. Ostatecznie mistrzynie Polski wygrały 5:0.
Data: 2018-04-21 18:02:39 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

W Jedlińsku będzie trzecia liga siatkówki! 12-08-2018

Pierwsza porażka Radomiaka w sezonie, chociaż miał rzut karny w 95 minucie... 11-08-2018

CLO: Zamłynie i Warka na piątkę. Trzy punkty Pilicy, Mazowsza i Zawiszy 11-08-2018

Bezbramkowa inauguracja na Broni Radom 11-08-2018

Czkawka Oskara u progu sezonu. Energia rozstrzelała rywala w Raszynie 11-08-2018