|   On-line: 23

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem
Bardzo blisko były piłkarki HydroTrucku Sportowa Czwórka Radom, żeby do siedmiu przedłużyć serię meczów bez porażki w pierwszej lidze. Błąd w ostatniej minucie meczu z wiceliderem okazał się jednak niezwykle kosztowny...
Data: 2024-03-18 06:40:29 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Wicelider HydroLuksiarom niestraszny
Nadrobiły jesienne zaległości piłkarki HydroTrucku Sportowej Czwórki Radom. W otwierającym tegoroczne batalie o punkty konfrontacji podzieliły się z wiceliderem tabeli.
Data: 2024-02-25 02:46:33 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Zwycięska seria HydroLuksiar trwa!
Czwarte zwycięstwo z rzędu stało się udziałem piłkarek HydroTrucku Sportowej Czwórki Radom. Tym razem w pokonanym polu zostawiły KKP Sportis Bydgoszcz.
Data: 2023-11-13 02:52:21 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Ważny triumf HydroLuksiar pod Jasną Górą
Znakomite wieści napłynęły z Częstochowy, gdzie w ramach 9. kolejki pierwszej ligi piłkarki HydroTruck pokonały miejscową Skrę 2:1.
Data: 2023-11-06 04:46:54 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Passa meczów bez zwycięstwa przełamana! HydroTruck pokazał charakter!
Przez większość spotkania piłkarki HydroTrucku Sportowej Czwórki goniły wynik. Na dziesięć minut przed końcem wyszły na prowadzenie i już go nie oddały!
Data: 2023-10-14 19:05:47 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Hydroluksiary minimalne gorsze od rewelacyjnego beniaminka
Nie było widać na boisku różnicy, jaka dzieli piłkarki HydroTrucku Radom ze Ślęzą Wrocław. Na dziesięć minut przed końcem to rywalki jednak wykorzystały rzut karny i odniosły piąte zwycięstwo z rzędu.
Data: 2023-10-09 13:22:39 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Horror HydroLuksiar zakończony wywalczonym punktem
Piłkarki HydroTrucku Radom w meczu Orlen I ligi kobiet z UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna strzeliły aż trzy gole, ale nie wywalczyły kompletu punktów. Remis ma jednak swoją wartość, bo uratowały go grając w dziesiątkę, bez swojej bramkarki...
Data: 2023-10-02 08:29:26 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Pierwsza domowa porażka HydroLuksiar w sezonie
Drugiej porażki z rzędu doznały piłkarki HydroTrucku Sportowa Czwórka Radom. Tym razem podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego uległy Resovii Rzeszów.
Data: 2023-09-11 07:22:10 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Pechowy początek i porażka piłkarek HydroTrucku Radom w Trójmieście
Nie udało się HydroLuksiarom zdobyć chociaż punktu w 3. kolejce Orlen 1 Ligi. W Gdyni przegrały z Energą Checz Marcus 0:1 po golu straconym na początku konfrontacji.
Data: 2023-09-04 10:15:59 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Remis HydroLuksiar na inaugurację sezonu
Po 20. minutach pojedynku z Bielawianką Bielawa wydawało się, że nawet rewolucja kadrowa w ekipie piłkarek HydroTrucku Sportowa Czwórka nie będzie miała wpływu na efektowne otwarcie sezonu. Druga połowa należała jednak do rywalek i konfrontacja zakończyła się podziałem punktów.

Pilica Białobrzegi przegrała z Victorią Sulejówek 06-03-2024

Rekordowa frekwencja w Biegu Kazików. Weź udział w charytatywnej akcji! 06-03-2024