|   On-line: 21

LUKSiary zakończyły sezon na piątym miejscu
Zakończył się sezon 2018/19 w pierwszej lidze kobiet. Radomski LUKS Sportowa Czwórka w ostatnim pojedynku zremisował na wyjeździe z MUKS Tomaszów Mazowiecki 2:2.
Data: 2019-06-10 09:29:48 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Remis LUKSiar i urodzinowy gol Oli Szydło
W ostatnim pojedynku w roli gospodarza, piłkarki Sportowej Czwórki Radom zremisowały z Rekordem Bielsko Biała 2:2. Bramkę w swoje 19 urodziny zdobyła Aleksandra Szydło, trafiając do siatki rywali bezpośrednio z rzutu rożnego.
Data: 2019-06-03 10:40:16 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
LUKSiary pokazały charakter w Rybniku
Remisem zakończył się kolejny mecz radomskiego LUKS-u Sportowa Czwórka. W Rybniku z miejscowym Rowem LUKSiary pokazały charakter, bo po pół godzinie gry przegrywały 0:2...
Data: 2019-05-26 21:45:34 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
LUKSIARY pokonały Gol Częstochowa i są pewne miejsca w górnej połówce tabeli!
Doczekały się zwycięstwa na własnym obiekcie piłkarki Sportowej Czwórki Radom. Triumf nad Golem Częstochowa zagwarantował im miejsce w pierwszej szóstce I ligi
Data: 2019-05-19 14:11:40 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Sześć goli radomskich LUKSiar w Myślenicach
Piłkarki Sportowej Czwórki Radom kontynuują udane wyjazdy do Małopolski. Tym razem wygrały z Respektem w Myślenicach, a sześć strzelonych goli pokazuje, jak efektowny był to triumf
Data: 2019-05-12 19:46:14 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Horror LUKSiar na własnym boisku
Pierwszoligowe piłkarki Sportowej Czwórki Radom przegrały u siebie z sąsiadem z tabeli - Tarnovią Tarnów, chociaż po pół godzinie gry prowadziły już 2:0...
Data: 2019-05-04 13:39:10 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
LUKS-iary w najlepszej ósemce w Polsce
Piłkarki LUKS Sportowa Czwórka Radom znalazły się w najlepszym duecie stołecznego turnieju półfinałowego klubowych Mistrzostw Polski Juniorek Starszych U19. Tym samym wywalczyły awans do imprezy finałowej, która odbędzie się pod koniec czerwca.
Data: 2019-05-01 21:12:09 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Luksiary triumfowały pod Wawelem!
W wyjazdowym meczu zespół LUKS-u Sportowa Czwórka pokonał w Krakowie miejscową Wandę 2.1. Gole zdobyły Monika Płóciennik i Paulina Sobczak.
Data: 2019-04-27 16:15:38 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
Outsider tabeli pokonał LUKSiary w Radomiu
Stracony już w piątej minucie gol przesądził o losach rywalizacji Sportowej Czwórki Radom z outsiderem tabeli, Sokołem Kolbuszowa Dolna.
Data: 2019-04-17 21:11:13 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet
LUKSiary po triumfie w Tatrach podejmą Sokoła
Po trzytygodniowej przerwie piłkarki Sportowej Czwórki Radom mają niezwykle intensywny czas. Najpierw wybrały się pod Giewont, gdzie zdobyły komplet punktów, a już w środę podejmą outsidera rozgrywek
Data: 2019-04-15 16:03:38 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet

następna >>

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

Z podwórka na stadiony. Organizatorzy czekają na zgłoszenia 11-06-2019

Pary barażowe rozlosowane. Dwa przerwane mecze A klasy dokończone będą w środę 11-06-2019

I turniej Broń Radom Veroni Active Summer Cup dla Barca Academy Warszawa 11-06-2019