|   On-line: 47

A klasa (gr. II): SKS Potworów mistrzem rundy jesiennej
Gdyby nie zaległe dwa spotkania z 12. kolejki, już w ten weekend zakończyłaby się piłkarska jesień w drugiej grupie A klasy. Bez względu jednak na ostatnie rozstrzygnięcia, tytuł mistrza jesieni zagwarantował sobie SKS Potworów, który wygrał 3:2 z MKS-em Wyśmierzyce
Data: 2017-11-05 16:40:22 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II)
A klasa (gr. II): SKS Potworów o krok od tytułu mistrza rundy jesiennej
Niedzielne zwycięstwo SKS-u Potworów w hicie nad Powałą Taczów bardzo przybliżyło tych pierwszych do sięgnięcia po tytuł mistrzów rundy jesiennej. Wygrały także Zodiak Sucha, Chojniak Wieniawa, a w elektryzującym kibiców z zachodniej części powiatu radomskiego, Sokół Przytyk pokonał Jaguara Wolanów 4:3
Data: 2017-10-29 17:29:09 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II)
A klasa (gr. II): Czołówka tym razem nie zawiodła [WYNIKI I TABELA]
Już przed przerwą rozstrzygnęły się losy konfrontacji w Radomiu, gdzie Młodzik'18 Radom pokonał Sadownika Błędów. Niesamowity charakter pokazali piłkarze MKS-u Wyśmierzyce, którzy na dziesięć minut przed końcem meczu stracili bramkę na 1:2. A i tak z Taczowa, z meczu z Powałą, wywieźli trzy punkty. Wygrała pierwsza czwórka w tabeli
Data: 2017-10-22 17:16:52 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II)
A klasa (gr. II): KS Potworów i Jaguar wygrały już w sobotę
Od sobotnich triumfów Jaguara Wolanów oraz KS-u Potworów rozpoczęła się weekendowa seria w drugiej grupie A klasy. W niedzielę emocje na pięciu boiskach
Data: 2017-10-15 07:16:48 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II)
A klasa (gr. I): Lider z dziesiątym triumfem!
Piłkarze Gryfu Policzna nie przestają zadziwiać. Wygrali dziesiąty mecz z rzędu i już tylko jednego zwycięstwa brakuje im do tego, żeby zapewnić sobie tytuł mistrza jesieni. Zwycięstwa, dzięki walce do ostatnich minut padły łupem Oronki Orońsko oraz Plonu Garbatka
Data: 2017-10-15 07:09:37 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II)
A klasa (gr. II): Lider padł w Gielniowie. Kolejka gospodarzy [WYNIKI I TABELA]
Tylko Młodzikowi Radom nie udało się w weekendowej serii wykorzystać przewagi własnego parkietu. Miano niepokonanego stracił zespół SKS-u Potworów. Na pierwsze zwycięstwa doczekały się Kraska Jasieniec i Sadownik Błędów
Data: 2017-10-08 19:11:36 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II)
Klasa A (grupa II): Rozstrzelana seria. Derby Potworowa dla SKS-u [TABELA]
Skuteczny futbol zaprezentowali triumfatorzy weekendowych spotkań w drugiej grupie radomskiej A klasie. Wygrywały m.in. Młodzik, Sokół, Chojniak czy Powała. W derby Potworowa górą SKS!
Data: 2017-10-01 15:11:39 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II)
A klasa (gr. II): Potworowy łeb w łeb [WYNIKI I TABELA]
Nieco w cieniu sobotniego hitu z udziałem Młodzika 18 Radom i SKS-u Potworów toczyła się niedzielna rywalizacja w drugiej grupie radomskiej A klasy. Wygrywały Zodiak Sucha, KS Błotnica Stara, Orzeł Gielniów i Kraska Jasieniec.
Data: 2017-09-24 18:31:43 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II)
A klasowe emocje na sobotę: sześć goli i remis w radomskim hicie
W Radomiu, Wieniawie, Potworowie, Orońsku i Chomentowie gościły w sobotę emocje na A-klasowym poziomie. W hicie weekendu Młodzik zremisował z liderem - SKS Potworów, a kibice obejrzeli aż sześć goli!
Data: 2017-09-23 14:12:34 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II)
A klasa (gr. II): Tylko Potworowy niepokonane [WYNIKI I TABELA]
SKS Potworów prowadzi z kompletem zwycięstw, KS Potworów wygrał pięciokrotnie i raz zremisował. To jedyne dotychczas niepokonane ekipy w Nice Sport 2 A klasie grupie II i najpewniej między nimi rozegra się walka o tytuł mistrza jesieni, najprawdopodobniej i o awans.
Data: 2017-09-17 14:41:35 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II)