|   On-line: 30

Piłkarze uczcili pamięć o Danielu Malinowskim
Energia Kozienice zgarnęła główne trofeum XII Memoriału Daniela Malinowskiego. W finale wygrała 1:0 z GKS-em Chynów
Data: 2021-12-20 13:27:47 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież
Jubileuszowy Memoriał Władysława Kramczyka w świątecznej odsłonie
Ekipa MKS-u Piaseczno triumfowała w Memoriale Władysława Kramczyka. W finale jubileuszowych, dziesiątych zmagań upamiętniających pamięć o wieloletnim prezesie ROZPN, goście pokonali teamu UKS Jastrząb Głowaczów.
Data: 2021-12-05 17:55:47 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież
Beniaminek niepokonany pod Wawelem
Piłkarze Beniaminka Radom triumfowali w dwudniowym Turnieju Copalnia Talentów w Krakowie. W trakcie imprezy wygrali 13 pojedynków i tylko raz zremisowali, z drugą w klasyfikacji generalnej Wisłą Kraków!
Data: 2021-11-29 11:21:26 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież
Młodzi piłkarze Broni wygrali Irzyk Cup!
Duży sukces odnieśli młodzi piłkarze Broni Radom w Warszawie. Triumfowali w ogólnopolskim turnieju IRZYK CUP.
Data: 2021-11-28 22:48:41 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież
Pierwsze miejsce Akademii Piłkarskiej Orła Wierzbica w Iłża Cup 2021
Znakomity występ zanotowali młodzi piłkarze Orła Wierzbica z rocznika 2012-2013 na halowym turnieju piłki nożnej Iłża CUP 2021. Triumf okrasił bardzo udany w ich wykonaniu sezon ligowy.
Data: 2021-11-26 11:53:24 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież
Przed nami 10 Memoriał Władysława Kramczyka
29 grudnia minie 10 lat od śmierci wieloletniego prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Trwają przygotowania do X Memoriału Prezesa Kramczyka. W tym roku impreza odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia w Pionkach.
Data: 2021-11-08 11:14:59 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież
Sportowe środowisko przebiło się w BOM!
Cykl piłkarskich turniejów dla dzieci, imprezy biegowe, warsztaty, wycieczki po historycznych miejscach oraz gry i zabawy promujące Ziemię Radomską i wiele innych - te wydarzenia odbędą się w przyszłym roku w naszym regionie. Projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza uzyskały Wasze poparcie!
Data: 2021-10-15 18:22:00 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież
Piłkarze Elektronika ze złotymi medalami
Bez porażki zakończyli udział w turnieju finałowym Radomskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej chłopców ze szkół średnich piłkarze Zespołu Szkół Elektronicznych. Tym samym wywalczyli złote medale. Miejsca na podium zajęły także ekipy Zespołu Szkół Budowlanych i XII Liceum Ogólnokształcącego.
Data: 2021-10-06 15:36:59 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież
Sportowe środowisko łączy siły - głosujemy na projekty w ramach BOM!
Cykl piłkarskich turniejów dla dzieci, imprezy biegowe, warsztaty, wycieczki po historycznych miejscach oraz gry i zabawy promujące Ziemię Radomską - te wydarzenia odbędą się w przyszłym roku w naszym regionie. Potrzebny jest jedynie Wasz głos, żeby poprzeć projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. A to już ostatnie dni głosowania. Pomożecie?
Data: 2021-10-05 15:06:24 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież
Rzuty karne zadecydowały o triumfie w Turnieju Braci Czachorów
To już tradycja, że zmagania upamiętniające najwybitniejsze futbolowe rodzeństwo w Radomiu, rozgrywane są w ramach finałów Radomskiej Olimpiady Młodzieży. W tym roku główne trofeum zgarnęła reprezentacja PSP 4
Data: 2021-09-29 07:23:34 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież