Pożegnaliśmy byłego ligowca radomskiej Broni
W minionym tygodniu sportowe środowisko pożegnało Leszka Rędziaka, byłego ligowca radomskiej Broni
Data: 2018-10-16 08:56:20 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn
Porażka Uniwersytetu Radom ze starymi znajomymi
Walka trwała do końca, ale ostatecznie Uniwersytet Radom uległ nieznacznie, przed własną publicznością, Padwie Zamość. Warto dodać, że w szeregach gości wystąpiło aż sześciu zawodników, którzy niegdyś i całkiem niedawno występowało w barwach radomskich klubów.
Data: 2018-10-14 16:56:21 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn
Pierwsze zwycięstwo Uniwersytetu Radom w lidze
W hali rywala przelała mali się pierwszy raz w tym sezonie piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom. Zespół trenera Mariusza Greli sięgnął po komplet punktów w Radzyminie, pokonując tamtejszy SPR ROKiS.
Data: 2018-10-08 12:43:14 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn
Minimalna porażka Uniwersytetu Radom
Na inaugurację rozgrywek I ligi przed własną publicznością, piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom stoczyli zacięty bój z AZS-em AWF-em Biała Podlaska. Do niespodzianki niewiele zabrakło, ale ostatecznie o jedną bramkę lepsi okazali się Akademicy.
Data: 2018-09-29 19:54:25 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn
Kolejne awanse naszych arbitrów
W miniony weekend w Kielcach odbyło się seminarium sędziów piłki ręcznej, na którego finał zostały przyznane nominacje sędziowskie na sezon 2018/19. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym Radom może poszczycić się dwiema parami!
Data: 2018-08-27 13:15:07 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn
Ważny mecz Uniwersytetu - w Radomiu zjawi się Anilana Łódź
Na górną połówkę tabeli I ligi, piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom, szans już nie mają, ale na poprawienie zajmowanej obecnie 14. pozycji, owszem. Jednym z warunków jest zwycięstwo przed własną publicznością w najbliższym meczu z Politechniką Anilaną Łódź.
Data: 2018-04-27 19:01:00 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn
Uniwersytet Radom przegrał ważny mecz z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski
Zawodnicy Uniwersytetu przegrali ważne spotkanie z lokalnym rywalem KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski 29:25 (12:15). Choć pierwsza połowa wyglądała naprawdę dobrze to w drugiej odsłonie gospodarze nie dali szans Radomianom.
Data: 2018-03-26 09:05:01 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn
Uniwersytet Radom zagra w Ostrowcu Świętokrzyskim
Za porażkę przed własną publicznością z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, postara zrewanżować się w niedzielę 25 marca, w hali rywala, KS Uniwersytet Radom. Zadanie będzie jednak piekielnie trudne, bo gospodarze tego spotkania okrzepli już w bojach, stanowią zwarty team, a radomianom kłopotów kadrowych nie brakuje.
Data: 2018-03-23 14:46:40 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn
Tarapaty Uniwersytetu Radom w starciu ASPR Zawadzkie [GALERIA]
Tragiczna pierwsza połowa w wykonaniu Uniwersytetu Radom sprawiła, że mimo pogoni po przerwie, gospodarzom nie udało się dopaść rywala - ASPR-u Zawadzkie. Szkoda, bo sąsiad z tabeli wydawał się być w zasięgu radomskich piłkarzy ręcznych. Ta porażka może ich natomiast drogo kosztować.
Data: 2018-03-17 19:50:55 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn
Uniwersytet Radom wywalczył cenne zwycięstwo w Zawierciu
Radomscy szczypiorniści wywalczyli trzy punkty w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Viret CMC Zawiercie. Mimo słabej pierwszej połowie zawodnicy Uniwersytetu Radom potrafili odwrócić losy meczu i w końcówce uciec rywalom. Spotkanie zakończyło się wynikiem 24:31 (16:13), znakomite zawody rozgrywali Łukasz Sulima i Adrian Gruszczyński.
Data: 2018-03-10 19:39:31 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn