Tomasz Fornal i Norbert Huber w reprezentacji Polski
Przyjmujący Tomasz Fornal oraz środkowy Norbert Huber, siatkarze Cerrad Czarnych Radom, zostali powołani do reprezentacji Polski seniorów, przez jej nowego trenera Vitala Heynena. Najbliższym celem biało-czerwonych jest udział w Lidze Narodów.
Data: 25-04-2018 18:44 | Kategoria: Siatkówka / Ekstraklasa
Radomka zakończyła sezon bez zdobyczy punktowej
Siatkarki Radomki Radom w rywalizacji o piąte miejsce w I lidze nie zdobyły nawet jednego seta. W kończącym batalię spotkaniu uległy PWSZ Tarnów 0:3
Data: 21-04-2018 16:50 | Kategoria: Siatkówka / I liga kobiet
Cerrad Czarni zakończyli sezon na 10. miejscu
Dopiero tzw. "złoty set" zadecydował o 9. miejscu w sezonie 2017/18 PlusLigi. Ekipie Cerradu Czarni Radom nie pomógł nawet triumf w trzech setach, bo w dodatkowej partii byli Jurajscy Rycerze
Data: 20-04-2018 21:24 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Siatkarze Czarnych w wybuchowym alfabecie fazy zasadniczej PlusLigi
Ruszyła decydująca batalia w PlusLidze. Tymczasem, oficjalny serwis rozgrywek przygotował wyjątkowy alfabet fazy zasadniczej, w którym przedstawił najbardziej spektakularne zwroty akcji, nowych bohaterów, wzloty i upadki, rozczarowania i olśnienia sezonu zasadniczego. Jest też kilka zdań o siatkarzach Cerradu Czarni Radom...
Data: 19-04-2018 09:46 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Jurajscy Rycerze na drodze Cerradu Czarni
W ostatnim dwumeczu sezonu 2017/18 siatkarze Cerradu Czarni rywalizują o dziewiąte miejsce z Aluronem Virtu Warta Zawiercie. W pierwszej konfrontacji górą gospodarze!
Data: 18-04-2018 18:38 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
I wszystko jasne - Cerrad Czarni w piątek zakończą sezon
Znamy już terminarz spotkań w rundzie play-off w PlusLidze. Cerrad Czarni Radom zmierzą się z beniaminkiem z Zawiercia, a stawką konfrontacji będzie dziewiąte miejsce w PlusLidze. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w środę, 18 kwietnia w Zawierciu, zaś rewanż w Radomiu, w piątek, 20 kwietnia
Data: 16-04-2018 23:06 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Porażka Radomki w Tarnowie na otwarcie ostatniego ligowego etapu
Rozstrzygają się losy miejsc na pudle pierwszoligowych zmagań. Siatkarki Radomki tymczasem od porażki rozpoczęły batalię o piąte miejsce w tabeli
Data: 15-04-2018 09:47 | Kategoria: Siatkówka / I liga kobiet
Przegrana, mazowiecka bitwa Cerrad Czarnych Radom
Który już raz sprawdziła się stara, siatkarska reguła, że jak się nie wygrywa 3:0, to się przegrywa 2:3. Na własnej skórze odczuł to zespół Cerrad Czarnych Radom, który miał 2:0 i piłkę meczową, a jednak Onico Warszawa odwróciło losy pojedynku i zgarnęło zwycięstwo. Na dalsze losy obu drużyn w tym sezonie, trzeba teraz czekać do niedzieli.
Data: 13-04-2018 20:42 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Cerrad Czarni vs. Onico – szykuje się wojna!
Nie tak dawno wydawało się, że może to być pojedynek wyłącznie o prestiż, a tymczasem okazało się, że w starciu Cerrad Czarnych Radom z Onico Warszawa, obie ekipy walczą o wysoką stawkę. – Wierzymy, że to nas hala poniesie, wygramy za trzy punkty i zrealizujemy swoje cele – zakłada trener Wojskowych Robert Prygiel.
Data: 12-04-2018 17:50 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Michał Filip na dłużej w Cerrad Czarnych Radom
Kolejny zawodnik zostaje w drużynie Cerrad Czarnych Radom. Po Dejanie Vinciciu oraz Tomaszu Fornalu swój kontrakt z radomskim klubem, przedłużył atakujący Michał Filip. Popularny „Bicek” związał się umową na dwa kolejne sezony.
Data: 12-04-2018 02:11 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga