|   On-line: 19

Podział punktów w derbach regionu!
Piłkarze Broni podrażnieni po dwóch porażkach, z drugiej strony zespół Pilicy Białobrzegi po pierwszym, efektownym triumfie. W sobotni wieczór obydwa teamy zagrały ze sobą przy Narutowicza 9. Choć każdy z nich mierzył w trzy punkty, to jednak na boisku padł remis 1:1. Emocje były jednak do samego końca.

BROŃ RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI 1:1 (1:0)
Bramki: Marczak (9.) - Tomas (90.)

BROŃ: Wnukowski, Krukowski, Skórnicki, Gorczyca, Wieczorek, Bojek, Sałek, Titunin, Leśniewski, Marczak, Nowosielski
PILICA: Młodziński, Janowski, Moryc, Jasikowski, Oziewicz, Matulka, Rudnicki, Obłuski, Hernik, Tomas, Wojtkielewicz

90'+4' - KONIEC MECZU! Sprawiedliwy podział punktów w derbach regionu
90'+3' - jeszcze róg dla gospodarzy po dobrej interwencji Młodzińskiego
90'+2' - będzie jeszcze szansa dla Broni. Rzut wolny z narożnika pola karnego
90' - GOL dla Pilicy! Kamil Tomas bezpośrednio z rzutu wolnego
89' - rzut wolny dla Pilicy z 20. metra od bramki Broni. Żółta kartka dla Skórnickiego
88' - dobry strzał Książka i jeszcze lepsza interwencja Młodzińskiego
87' - rzut rożny dla Broni
86' - dobrze na przedpolu Młodziński
84' - Jakóbiak za Obłuskiego
83' - kontra Broni przerwana faulem Janowskiego, za który zobaczył drugą żółtą kartkę
80' - kolejna zmiana w drużynie gospodarzy - Książek za Leśniewskiego
79' - rzut rożny dla Broni
78' - wzdłuż bramki Jaszczak, ale nikt z Pilicy nie zamknął dośrodkowania
77' - Gołębiewski zmienia Oziewicza
75' - już groźnie było pod bramką Broni, ale wyjaśniają obrońcy
73' - Nogaj zmienia Bojka
71' - ostry faul w środku pola Sałka i zawodnik Broni ukarany czerwoną kartką
70' - najlepszy na boisku jest dziś Bojek. Znów bardzo dobre dośrodkowanie i w ostatniej chwili obrońcy Pilicy
68' - Jakubiak zmienia Hernika
66' - na strzał z dystansu zdecydował się Hernik, ale pewnie w bramce Wnudziński
63' - Rdzanek zmienia Krukowskiego
62' - dużo miejsca przed polem karnym miał Leśniewski, ale jego strzał został zablokowany
61' - znów dobrze na skrzydle radził sobie Bojek, ale dośrodkowanie do Nowosielskiego przeciął Młodziński
60' - pierwsza zmiana w meczu. Jaszczak za Wojtkielewicza
55' - żółta kartka dla Oziewicza za kopnięcie piłki po gwizdku
54' - znakomite zagranie Oziewicza do Hernika, ale Wnukowski odważną interwencją na przedpolu ratuje Broń przed stratą bramki
53' - strzał Matulki pewnie broni Wnukowski
50' - Bojek bliski zdobycia gola, ale piłka przeleciała tuż obok słupka
49' - znakomita akcja Bojka, który na prawej stronie mijał zawodników Pilicy jak tyczki, ale jego dośrodkowania nie zamienił na gola Nowosielski
47' - tym razem bez problemów dośrodkowanie Marczaka złapał Młodziński
46' - Broń rozpoczęła drugą połowę
45'+1' - koniec pierwszej połowy
45' - piłkę do Wnkowskiego zgrywał Wieczorek i bliski przejęcia jej był Matulka
43' - kontra Broni fatalnie zmarnowana przez Bojka
42' - Oziewicz prostopadle do Rudnickiego, ale nie doszedł zawodnik Pilicy
39' - trzecie raz w identyczny sposób na długi słupek dośrodkowywał Marczak i znów bliski pokonania zaskoczonego Młodzińskiego
38' - żółte kartki dla Jasikowskiego i Nowosielskiego, między którymi zaiskrzyło oraz dla Młodzińskiego
37' - przepychanki na boisku. Będą kartki
35' - dobrze zapowiadała się akcja Pilicy, ale pewnie w defensywie gospodarze
31' - strzał z dystansu Obłuskiego, ale nad bramką Wnukowskiego
29' - niepewnie broni dziś Młodziński. Dośrodkowanie Marczka zmierzało w stronę bramki Pilicy i znów mało brakowało, by zaskoczyło bramkarza gości
28' - zasłużona żółta kartka dla Janowskiego
25' - reprymendę od sędziego otrzymał Gorczyca, który wybił piłkę po gwizdku
24' - strzał Marczaka pewnie łapie Młodziński
23' - prawym skrzydłem dobrze pędził Krukowski, ale jego rajd zatrzymany tuż przed linią końcową
21' - prostopadłe piłki próbuje posyłać Oziewicz, ale na razie są one bardzo niedokładne
17' - rzut rożny dla Pilicy. Chwilę później kolejny stały fragment gry
15' - brzydkie zachowanie Nowosielskiego, który nie mając szans w walce o piłkę wypchnął Tomasa na bieżnie
13' - dośrodkowanie Hernika, ale Wieczorek ze spokojem zgrywa piłkę do Wnukowskiego
9' - rzut rożny dla gospodarzy i GOL! Krótkie rozegranie Marczaka z Leśniewskim, dośrodkowywał ten pierwszy, ale nikt nie przeciął piłki lecącej w stronę bramki Młodzińskiego, a ta, ku zaskoczeniu wszystkich, wpadła do siatki. Poważny błąd bramkarza gości
8' - rajd Leśniewskiego zatrzymują obrońcy Pilicy
5' - rzut wolny dla Broni z narożnika pola karnego. Będize dobra szansa dla gospodarzy
4' - do prostopadłej piłki dobrze wyszedł Rudnicki, ale zawodnik Pilicy na spalonym
3' - pierwsza groźna akcja Broni, ale dośrodkowania Leśniewskiego nie zamknął Bojek
1' - rozpoczęła Pilica, która zagra w biało-czerwonych strojach. Broń na niebiesko

18:55 - za moment początek meczu. Na stadionie jest już grupka kibiców z Białobrzegów. Spotkanie obserwować będą również trenerzy Radomiaka, Jacek Magnuszewski i Piotr Wątorski.

ADAM MĄKOSA

Jeżeli nie ma jeszcze relacji z meczu Twojej drużyny, bądź chcesz uzupełnić informację o strzelców, bądź ciekawostkę, to na wyniki uzyskane przez Wasze ekipy i inne informacje czekamy m. in. pod nr tel 606 717 041 (SMS), mailowo: redakcja@radomsport.pl oraz na naszym FanPage-RadomSport PISZCIE!

Data: 2014-08-23 16:45:37 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 5290