FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY W cieniu derbów Radomia o punkty walczyć będą wszyscy nasi ligowcy - od trzeciej ligi aż do B klasy. Sprawdźcie kto, z kim i kiedy zagra i tradycyjnie ZAPRASZAMY NA STADIONY!
III LIGA
PILICA BIAŁOBRZEGI - URSUS WARSZAWA, sobota, godz. 17
RADOMIAK RADOM - BROŃ RADOM, niedziela, godz. 17
IV LIGA
OSKAR PRZYSUCHA - ENERGIA KOZIENICE, sobota, godz. 15
KS RASZYN - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ, sobota, godz. 15
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - WILGA GARWOLIN, sobota, godz. 17
KS KONSTANCIN-JEZIORNA - ORZEŁ WIERZBICA, sobota, godz. 17
VICTORIA SULEJÓWEK - MAZOWSZE GRÓJEC, sobota, godz. 19
CAMPEON LIGA OKRĘGOWA
ZAWISZA SIENNO - PLON GARBATKA-LETNISKO, sobota, godz. 11
KS PROMNA - KS WARKA, sobota godz. 14
KS POTWORÓW - PROCH PIONKI, sobota, godz. 16
IŁŻANKA KAZANÓW - KP JAWOR STANISŁAWICE, niedziela, godz. 13
WULKAN ZAKRZEW - ORONKA OROŃSKO, niedziela, godz. 14
JODŁA JEDLNIA LETNISKO - PILICA NOWE MIASTO, niedziela, godz. 15
LEGIN GŁOWACZÓW - POLONIA IŁŻA, niedziela, godz. 16
POWIŚLANKA LIPSKO - RADOMIAK II RADOM, niedziela, godz. 16
A KLASA (grupa I)
ZAMŁYNIE RADOM - MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE, sobota, godz. 13
STRAŻAK WIELOGÓRA - CENTRUM RADOM, sobota, godz. 16.30
GRYF POLICZNA - AKCJA JASTRZĘBIA, sobota, godz. 17
GRYFA MIRÓW - HUBERTUS CHOMENTÓW, sobota, godz. 17
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - ZORZA KOWALA, niedziela, godz. 13
CHOJNIAK WIENIAWA - ISKRA GÓZD, niedziela, godz. 16
MKS KOZIENICE - GRACJA TCZÓW, niedziela, godz. 17
A KLASA (grupa II)
KS BŁOTNICA - ZODIAK SUCHA, sobota, godz. 17
RUSZCOVIA BORKOWICE - SKS POTWORÓW, niedziela, godz. 16
MOGIELANKA MOGIELNICA - KRASKA JASIENIEC, niedziela, godz. 16
TKKF GRÓJEC - SOKÓŁ PRZYTYK, niedziela, godz. 16
KS JASTRZĄB - SADOWNIK BŁĘDÓW, niedziela, godz. 17
ORZEŁ GIELNIÓW - GKS JEDLIŃSK, niedziela, godz. 17
JAGUAR WOLANÓW - POWAŁA TACZÓW, niedziela, godz. 17
B KLASA (grupa I)
LZS ZALESICE - LUKS RUDA WIELKA, niedziela, godz. 16
PROCH II PIONKI - LIDER KOWALA, niedziela, godz. 16
ZWOLENIANKA II ZWOLEŃ - POSTĘP ŁAZISKA, niedziela, godz. 16
HUBAL CHLEWISKA - KRĘPIANKA RZECZNIÓW, niedziela, godz. 16
WISŁA SOLEC - KS MAKÓW, niedziela, godz. 16
GKS KRÓLEWSCY JEDLNIA - WKS ZAJEZIERZE, niedziela, godz. 16
ENERGIA II KOZIENICE - WISŁA CHOTCZA, niedziela, godz. 16
B KLASA (grupa II)
SOKÓŁ SOKOLNIKI MOKRE - TĘCZA AUGUSTÓW, sobota, godz. 16
GPSZ GŁUCHÓW - CECH RADOM, niedziela, godz. 14
MKS WYŚMIERZYCE - LKS PNIEWY, niedziela, godz. 16
LZS MAGNUSZEW - FC GŁOWACZÓW, niedziela, godz. 16
KS LESZNOWOLA - GKS BELSK DUŻY, niedziela, godz. 16
ZORZA KLWÓW - ISKRA ZBROSZA DUŻA, niedziela, godz. 16
Poleć artykuł swoim znajomym
Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!
|