|   On-line: 27

Radomiak wyrwał Pogoni Grodzisk jedno "oczko" w 90 minucie spotkania
Tym razem w Grodzisku Mazowieckim przyszło walczyć o ligowe punkty piłkarzom Radomiaka. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego zanotowali drugi remis z rzędu, a chociaż grali przez ostatni kwadrans w osłabieniu, w 90 minucie punkt uratował Przemysław Śliwiński

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - RADOMIAK RADOM 1:1 (1:0)
Bramki:
Sołtys (2.) - Śliwiński
Czerwona kartka: Radecki (65.)
Radomiak: Kula - Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Sulkowski, Kiełtyka, Agu, Radecki, Brągiel, Stanisławski, Leandro (73. Wolski)

UWAGA - BILETY NA MECZ Z POGONIĄ II SIEDLCE
Następny bój przed własną publicznością Zieloni rozegrają tymczasem trzy dni przed derbami Radomia, 1 kwietnia z Pogonią II Siedlce. Chcecie bilte na to spotkanie? Klikajcie!

Jak "zdobyć" bilet ZA JEDEN KLIK, możecie dowiedzieć się klikając TUTAJ . Nie czekajcie, klikajcie!

Relacja live:
* KONIEC SPOTKANIA
90 minuta+9 - jeszcze jeden rzut rożny dla Radomiaka.
90 minuta+8 - Dubina śle piłke "na aferę" w pole karne gospodarzy, ale przejmują ją rywale.
90 minuta+6 - bramkarz gospodarzy zdjął piłkę z głowy jednego z napastników Zielonych.
90 minut+5 - wolny dla Radomiaka. Jeszcze wrzutka w pole karne
90 minuta+3 - nad stadionem zapadają ciemności. Jeszcze rożny dla Radomiaka. Sułkowski dogrywa, bramkarz łapie piłkę.
90 minuta+2 - Trwają ataki radomian, rywale wybijają na oślep
90 minuta+1 Brągiel wybiegł z piłką poza końcową linię boiska.
90 minuta - Śliwiński dobija futbolówkę
89 minuta - sędzia odsyła kierwonika Piotra Wątorskiego na trybuny
89 minuta - golkiper gospodarzy czeka na piłkę, chwyta ją, po czym pada na murawę.
88 minuta - długie zagrania do Wolskiego i Śliwińskiego, a gopsodarze wybijają byle przed siebie.
87 minuta - piłka ląduje na poprzeczce bramki Pogoni!
85 minuta - Zieloni rzucają wszystko na jedną kartę
84 minuta - rożny dla Radomiaka, ale obrońcy gospodarzy wybijają.
82 minuta - teraz znów gospodarze w ataku, Kula chwyta piłkę.
80 minuta - Śliwiński pomylił się strzelając głową
79 minuta - dużo nieporozumień w obydwu zespołach. Zieloni bardzo się spieszą, a rywale opóźniają jak tylko mogą.
77 minuta - seria rzutów rożnych Radomiaka. Nieskuteczne wykończenia
74 minuta - dopiero teraz wykonany rzut wolny, Dubina nisko po ziemi. Bramakrz wybija.
73 minuta - Wolski zmienia Leandro
72 minuta - Agu brutalnie faulowany na 18 metrze. Za dyskujse z arbitrem żółtą kartką ukarany Sułkowski
70 minuta - kontra Radomiaka, ale Leandro zatrzymany na 40 metrze od bramki Pogoni.
69 minuta - znów groźnie Pogoń, ale Świdzikowski przerywa akcję.
67 minuta - Dubina z rzutu wolnego z 28 metrów, ale jakby bez przekonania.
65 minuta - męska walka przy linii bocznej. Radecki otrzymał drugą żółtą kartkę i dostał czerwoną kartkę.
64 minuta - jedna z nielicznych akcji Pogoni w tej odsłonie. Rzut rożny
63 minuta - szarża Kiełtyki zatrzymana tuż przed polem karnym
61 minuta - Sułkowski wkręcił futbolówkę, ale żaden z piłkarzy Radomiaka nie trafił w nią czysto
60 minuta - rzut wolny dla Radomiaka z 35 metrów. Z tej akcji wyniknął tylko rzut rożny.
57 minuta - tym razem golkiper gospodarzy zderzył się ze Stanisławskim. Czyżbyśmy znowu mieli kilka minut przerwy?
56 minuta - Zieloni atakują niemal całym zespołem. I chociaż do końca meczu pozostało ponad pół godziny, radomianie wiedzą, że nie mają nic do stracenia
54 minuta - długo to trwało, ale bramkarz gospodarzy został na placu gry
53 mnuta - wszystko wskazuje na to, że w ekipie gospodarzy dojdzie do zmiany bramkarza. Witold Rudnicki leży od kilku minut na miurawie
50 minuta - dośrodkowywał Brągiel, Stanisławski próbował strzelać z woleja, ale wysoko nad bramką
49 minuta - cios za cios, tyle, że w obydwu przypadkach górą bramkarze
47 minuta - radomianie rzucili się od początku na rywali i jest rzut rożny dla Radomiaka.

* - przerwa
45 minuta - szczęścia próbował Radecki, ale trafił w bramkarza.
45 minuta - pomocnik Pogoni dograł bardzo niedokładnie.
44 minuta - gorąco pod bramką Radomiaka. Rożny dla Pogoni
42 minuta - dośrodkował Sulkowski, ale golkiper wyskoczył bardzo wysoko i chwycił futbolkówę.
40 minut - na boisku zapanowało małe zamieszanie, piłkarze przerzucają piłkę z jednej połowy na drugę
38 minuta - rzut rożny dla Radomiaka. Po nm z dystansu uderzył Kiełtyka, ale w środek bramki.
37 minuta - wolny dla Radomaka. Wrzuca Dubina, ale Świdzikowski nie sięgnął piłki.
35 minuta - Radecki ukarany żółta kartką
34 minuta - znów pressing radomian na połowie rywala, ale tym razem obroncy wybijają.
32 minuta - Leandro dośrodkowywał, a Agu z 5 metrów przeniósł piłke nad bramką
31 minuta - radomianie rozpoczęli wysoki pressing i zmusili rywali do kilku istotnych błędów. Jednego z nich nie udało się wykorzystać Leandro.
29 minuta - rzut rożny dla Radomiaka, potworne zamieszane, ale żaden z piłkarzy Zielonych nie był wstanie oddać celnego strzału.
28 minuta - Świdzikowski na raty z Kulą zażegnują zagrożenie.
27 minuta - agresywniejsza gra Pogoni w ataku daje jej kolejny rzut rożny
25 minuta - Radecki dośrodkowuje, Leandro pada w polu karnym, ale sędzia nawet przez chwilę nie zawahał się. Gramy dalej.
24 minuta - gra toczy się teraz w środku boiska
22 minuta - tym razem Cieciura skutecznie przerywa akcję rywali.
21 minuta - Dubina zatrzymał bardzo groźną kontrę Pogoni
19 minuta - na stadionie zameldowali się już kibice Radomiaka, którzy rozpoczynają wspierać swój zespół.
17 minuta - Radecki stracił piłkę na 20 metrze. Szkoda, bo "kroiła" się bardzo ciekawa akcja radomian.
15 minuta - Kiełtyka nie sięgnął piłki po podaniu przez Stanisławskiego
14 minuta - Zieloni próbują prostopadłych podań, ale tym razem nie mają miejsca, żeby się rozpędzić, gdyż krótkie boisko dość szybko się kończy, bądź na posterunku znajduje się golkiper gospodarzy.
12 minuta - i znów Stanisławski w ataku, ale tym razem "nadział się" na duet defensorów Pogoni.
11 minuta - Stanisławski wpadł w pole karne Pogoni, uderzył z 8 metrów, ale piłka minęła słupek.
9 minuta - Radecki rzucił się za straconą przez defensorów Pogoni piłką, ale uprzedził go bramkarz Pogoni.
8 minuta - Kiełtyka po dośrodkowaniu Leandro przeniósł futbolówkę nad bramką.
7 minuta - kolejny rzut rożny dla Pogoni, Stanisławski wybija.
6 minuta - Leandro szukał Radeckiego w polu karnym Pogoni, ale tym razem dograł mu "na plecy"
4 minuta - wolny dla Zielonych z 25 metrów, wrzuca Sulkowski, Leandro nie doszedł do piłki...
2 minuta - pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, Sołtys niepilnowany zdobywa gola dla Pogoni.