|   On-line: 35

Rezerwy Korony Kielce lepsze od Broni
Piłkarze Broni Radom, w kolejnym sparingu w okresie przygotowawczym, doznali porażki 1:2 z drużyną Korony II Kielce, występującą w trzeciej lidze. Spotkanie odbyło się na głównej płycie stadionu miejskiego przy ul. Narutowicza.

Radomianie wyszli na prowadzenie już w 15. minucie spotkania, za sprawą niezawodnego ostatnio kapitana, Damiana Sałka. W tradycyjny dla siebie sposób, strzałem głową, skierował piłkę do siatki. Na odpowiedź Korony nie trzeba było długo czekać. Bramkę dla rezerw zdobył testowany ostatnio w Radomiaku Kamil Matulka.

W przerwie meczu trener Tomasz Dziubiński dokonał kilku zmian i gra, po zmianie stron, przebiegała w pierwszych minutach pod dyktando gości z Kielc. Już w 50. minucie błąd defensywy Broni wykorzystał Paprocki. Radomski zespół miał jeszcze kilka okazji do wyrównania, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Broniarze tym razem nie zachwycili na tle wymagającego, solidnego rywala z trzeciej ligi. Do startu rozgrywek pozostało jeszcze trochę czasu, ale na wyciąganie wniosków i odpowiednie zgrywanie zespołu jest go już coraz mniej.

BROŃ RADOM - KORONA II KIELCE 1:2 (1:1)
Bramki:
Sałek (15.) - Matulka (29.), Paprocki (50.)

Broń: Młodziński (46 Matracki) - Jakubczyk, Krukowski, Ankurowski (46 Leśniewski), Sala, Dziubek (46 Więcek), Sałek (63 Ankurowski), Skórnicki (63 Dziubek), Kowalski, Nowosielski (70 Gregorek), Mażysz (46 Bouchniba)

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024