|   On-line: 28

Radomiak bez mocy z Legionovią - porażka w roli gospodarza
Dwa rozpędzone w końcówce wakacji teamy - Radomiaka i Legionovii zderzyły się w bezpośrednim boju w niedzielne popołudnie. Radomiak objął w tym spotkaniu prowadzenie, jednak z każdą kolejną minutą piłkarze opadali z sił. Legionovia zadała dwa ciosy i to ona, jako pierwsza, wyjeżdża z Radomia z kompletem punktów.

RADOMIAK RADOM - LEGIONOVIA LEGIONOWO 1:2 (1:1)
Bramka: Leandro (23.) - Jankowski (45.), Zawodziński (83.)

Radomiak: Kula, Cieciura, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski, Wolski (60. Napora), Puton W., Radecki (75. Chrabąszcz), Brągiel, Leandro (69. Kwiek), Ropski (77. Śliwiński)
Legionovia: Smołuch, Goliński, Grudniewski, Leustek, Grzelak, Tlaga (64. Ziąbski), Garyga, Kozłowski (63. Kwiatkowski), Kopka (80. Kitliński), Monterde, Jankowski (77. Zawodziński)

Relacja live:

90'+5' - KONIEC MECZU! Pierwsza porażka Radomiaka na własnym boisku
90'+4' - w polu karnym dobrze głową zgrywał Świdzikowski, ale wybijają obrońcy. Kontra gospodarzy, ale pewnie łapie Kula
90'+3' - niedokładnie do Brągiela zagrywał Kwiek
90'+1' - strata Brągiela i faulem ratował sytuację Puton
90' - sędzia doliczył 4 minuty, a Chrabąszcz, nieatakowany, wybija piłkę w trybuny, jakby grał na czas
89' - żółta kartka dla Chrabąszcza
88' - Radomiak wyraźnie odstaje od rywala pod względem fizycznym
86' - do końca o piłkę walczył Śliwiński, ale łatwo ograny przez Leusteka
83' - zanosiło się na to od dłuższego czasu. Gola dla gości strzela Zawodziński. Na raty bronił Kula, ale wobec dobitki z pierwszej piłki Zawodzińskiego był bezradny
82' - rzut rożny dla gości. Oddał inicjatywę Radomiak. Sulkowski wybija na kolejny
80' - niepewnie dziś defensywa Radomiaka. Świdzikowski fauluje na 18. metrze i ogląda żółtą kartkę. Będzie bardzo niebezpiecznie. Wolny dokładnie na wprost bramki Kuli. Monterde minimalnie nad poprzeczką. Kitliński za Kopkę
79' - Świdzikowski głową z 5. metra, ale obrońca Radomiaka na spalonym
78' - rzut rożny wywalczył Napora
77' - kolejne zmiany w obu ekipach. Śliwiński za Ropskiego i Zawodziński za Jankowskiego
75' - Chrabąszcz za Radeckiego
73' - świetnie zszedł do środka Brągiel, próba technicznego zagrania nad obrońcami, ale przeczytał to Grudniewski
72' - rzut rożny dla Legionovii
71' - opadli nieco z sił piłkarze Radomiaka - częściej przy piłce goście
69' - druga zmiana w Radomiaku - Kwiek zmienia strzelca gola - Leandro
67' - przerwa w grze - czas na uzupełnienie płynów
66' - rzut wolny dla Legionovii 30 metrów od bramki Kuli. Strzał prosto w mur
64' - kolejna zmiana - Ziąbski za Tlagę
63' - zmiana w drużynie gości - Kwiatkowski za Kozłowskiego
60' - pierwsza zmiana w Radomiaku - Napora zmienia Wolskiego
59' - Radomiak dąży do strzelenia kolejnego gola. Cały czas gospodarze muszą się jednak mieć na baczności, bo Legionovia groźnie kontruje
55' - w odpowiedzi Legionovia. Jankowski głową w boczną siatkę
54' - kolejne bardzo dobre dośrodkowanie i piłkę z głowy jednemu z zawodników Radomiaka zdjął Smołuch
53' - napór Radomiaka - Brągiel wpadł w pole karne, zbyt długo zwlekał jednak z dośrodkowaniem i kolejny rzut rożny. Za moment jeszcze jeden. Co chwila kotłuje się pod bramką Smołucha
52' - coś niesamowitego - teraz dośrodkowanie z rzutu rożnego, główka Ropskiego tuż przy słupku i piłkę instynktownie, w sobie tylko wiadomy sposób, zatrzymuje Smołuch
51' - udany drybling Wolskiego, jednak jego dośrodkowanie na rzut rożny wybili obrońcy. Ależ okazja Wolskiego. Skierował on piłkę w stronę bramki, jednak cudem, z linii bramkowej wybił ją Grzelak
50' - problemy z butami mają dziś piłkarze Radomiaka. W przerwie obuwie zmienił Wolski, teraz uczynił to Brągiel. Z dystansu Radecki, ale w środek bramki
47' - żółtą kartką upomniany Tlaga
46' - druga część meczu rozpoczęta. Mocnym akcentem mógł wejść w nią Radomiak, ale Brągiel dośrodkował odrobinę za mocno
45'+2' - koniec pierwszej połowy. Gapiostwo Radomiaka w ostatnich minutach i do przerwy zaledwie remis. Znacznie więcej klarownych sytuacji mieli gospodarze, ale Legionovia też potrafiła się odgryzać
45'+1' - jak to spudłował Sulkowski... Brągiel wyłożył mu piłkę na ósmy metr, a obrońca Radomiaka posłał ją wysoko nad bramką
45' - gol dla gości - Jędrzejczyk źle obliczył tor lotu piłki, Legionovia wyszła z kontrą, a prostopadłe podanie na gola zamienił Jankowski. Do pierwszej połowy doliczone dwie minuty
43' - piłka na długi słupek do Wolskiego, ten pięknie złożył się do strzału, czysto trafił w piłkę, ale na jej drodze stanął stoper gości
41' - w odpowiedzi ze znacznej odległości od bramki Leandro. Siła dobra, celność dobra, ale na posterunku Smołuch, choć ten strzał sprawił bramkarzowi sporo problemów
40' - kolejna próba gracza Legionovii z dystansu. Tlaga obok słupka. Radomiak trochę oddał inicjatywę
38' - znacznie więcej siły w swój strzał włożył Jankowski, ale z precyzją było dużo gorzej
36' -w jego ślady poszedł teraz Ropski, który wyłożył piłkę na 30. metr do Monterde. Jego strzał zbyt lekki, by zaskoczyć Kulę
35' - na razie nie gra najlepszych zawodów Jakub Cieciura - często podejmuje błędne decyzje, choć oczywiście tradycyjnie woli walki odmówić mu nie można
34' - bardzo dobrze, na małej przestrzeni, spod pressingu wyszli radomianie
32' - żółta kartka dla Omara Monterde
31' - teatr w wykonaniu Jankowskiego przy linii bocznej, na który dał się nabrać sędzia
29' - Radecki zaciekle walczył o piłkę, ale zatrzymany przez trzeciego zawodnika Legionovii. Za moment fantastyczne zachowanie Leandro, który w dziecinny sposób ograł jednego z obrońców, miał piłkę na 16. metrze, na prawej nodze i zamiast strzelać mięciutko dograł do Ropskiego. Ten jednak nie trafił w piłkę, będąc na 8. metrze
27' - przerwa na uzupełnienie płynów i drużyny wróciły już do gry, a na trybunach, całkowicie zapełnionych, trwa świętowanie
23' - GOOOOOOLLLLLLLLL! Zabójcza kontra Radomiaka po rzucie rożnym dla gości. Brągiel dostał dokładne podanie w tempo, pobiegł z piłką kilka metrów i dośrodkował wprost do Leandro, który w biegu, z najbliższej odległości, skierował piłkę do siatki! Brazylijczyk został jeszcze uderzony w głowę przez bramkarza, długo nie podnosił się z boiska, ale po kilku minutach mógł już kontynuować grę
22' - rzut rożny dla Legionovii
21' - nonszalancko Cieciura, który stracił piłkę na własnej połowie. Za moment niezbyt pewnie Kula ze Świdzikowskim
20' - niemrawy początek gospodarzy. Lepsze wrażenie w pierwszym fragmencie meczu sprawia Legionovia
18' - bardzo dużo szczęścia mieli teraz gospodarze. Centymetrów zabrakło, by Tlaga sięgnął piłki i skierował ją do bramki
16' - Smołuch zdjął piłkę z głowy Wolskiemu
15' - próbka technicznych i sprinterskich możliwości Leandro i z najwyższym trudem na rzut rożny Goliński
14' - fatalny kiks Jankowskiego, który wypracował sobie dogodną sytuację w polu karnym Radomiaka
12' - mocne dośrodkowanie Sulkowskiego do Ropskiego, jednak odrobinę za wysokie i młody napastnik nie miał szans czysto trafić głową w piłkę
11' - Leandro prostopadle do Brągiela, ale chyba niepotrzebnie podniósł piłkę, przez co ułatwione zadanie mieli defensorzy gości
9' - Kozłowski próbował z dystansu, jednak wyraźnie nad bramką Kuli
7' - dwójkowa akcja Sulkowskiego i Brągiela, ale odrobinę za mocna piłka w pole karne do pomocnika Radomiaka
5' - piłką w twarz uderzony teraz Brągiel, jednak szybko pozbierał się po tym ciosie skrzydłowy Radomiaka
4' - Świdzikowski wyprzedza Jankowskiego przy linii bocznej i wybija piłkę w aut
3' - długą piłką próbował zagrać zespół Legionovii, ale Jędrzejczyk pewnie zgrywa głową do Kuli
1' - rozpoczął Radomiak, który gra w zielonych strojach. Legionovia na żółto-czerwono