|   On-line: 18

Falstart RCS Cerrad Czarnych w ćwierćfinale MłodejLigi!
Nie tak zapewne wyobrażali sobie pierwszy pojedynek podopieczni Andrzeja Sitkowskiego w rundzie play-off MłodejLigi. RCS Cerrad Czarni Radom w pierwszym meczu ćwierćfinałowym, musiał uznać wyższość BBTS-u Bielsko-Białej, przegrywając na ich terenie 0:3!

- Jeżeli zagramy na swoim poziomie jesteśmy w stanie wywieźć korzystny wynik z Bielska-Białej - mówił przed pierwszym meczem ćwierćfinałowym w MłodejLidze, rozgrywający RCS Cerrad Czarnych Radom, Łukasz Zugaj. Jak się jednak okazało, BBTS nie był zbyt gościnny na własnym boisku i odniósł przekonywujące zwycięstwo 3:0.

Podopieczni Pawła Gradowskiego wręcz zdeklasowali radomskich siatkarzy w dwóch pierwszych setach. Premierowa partia zakończyła się wynikiem 25:14, zaś druga 25:18. RCS Cerrad Czarni Radom do trzeciego seta przystępowali z przysłowiowym "nożem na gardle". Niestety gospodarze nie pozostawili złudzeń kto w pierwszym meczu ćwierćfinałowym był lepszy wygrywając seta 25:20 a całe spotkanie 3:0.

Niewątpliwie najgorszym elementem w wykonaniu zespołu z Radomia była zagrywka, w której "Wojskowi" popełnili aż, 22 błędy. Rywale z kolei pomylili się jedynie 10 razy, dodając 9 bezpośrednich punktów w polu zagrywki.
- Zagrywka nie funkcjonowała. Nie czuliśmy się dobrze na tak dużej sali, co też przełożyło się na dużą ilość błędów. - powiedział po meczu środkowy drużyny z Radomia, Kamil Jarzyna

Najskuteczniejszym zawodnikiem RCS Cerrad Czarnych Radom był Michał Moniak, który zainkasował na swoim koncie 11 oczek.

Po meczu w Bielsku-Białej, rywalizacja tej pary przenosi się do Radomia. Drugi pojedynek rozegrany zostanie 20 lutego. W przypadku wygranej zespołu Andrzeja Sitkowskiego, trzeci decydujący mecz odbędzie się dzień później 21 lutego, również w Radomiu.

BBTS BIELSKO-BIAŁA - RCS CERRAD CZARNI RADOM 3:0 (25:14, 25:18, 25:20)
Stan rywalizacji: 1:0 dla BBTS-u (rywalizacja do 2 zwycięstw)
BBTS Bielsko-Biała: Siek, Skowroński, Skotarek, Jóźwik, Grad, Miarka, Wosik (libero) oraz Dorosz, Marek (libero)
RCS Cerrad Czarni Radom: Moniak, Wasilewski, Zugaj, Pluta, Jarzyna, Laskowski, Filipowicz (libero) oraz Gęborys

ADAM KURASIEWICZ

Data: 2016-02-05 20:45:10 | Kategoria: Siatkówka / | Odwiedzin: 1181

Finał Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 21-03-2024

Przedsmak Euro 2024 w Radomiu już w kwietniu! 21-03-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024