|   On-line: 29

Radomiak, brawo za walkę! Punkt Zielonych z ROW-em
Piłkarze Radomiaka, chociaż nie oszczędzają ich urazy, zapewniali, że chcą zrewanżować się swoim kibicom za poprzednie niepowodzenia. I dali z siebie wszystko. A co ważniejsze, walczyli jak lwy do samego końca, dzięki temu zdobyli z ROW-em Rybnik jeden punkt.

Tak walczących radomian chcieli oglądać kibice. W sobotnie popołudnie, z racji na przetrzebiony kontuzjami skład, zabrakło nieco sportowych argumentów, zwłaszcza w wykończeniu akcji, ale za ambicję Zieloni zostali nagrodzeni golem w doliczonym czasie gry i jednym punktem.

- Jestem zadowolony z walki zespołu i strzelonej bramki. Przygotowaliśmy się bowiem mentalnie do tego pojedynku. Ale nad skutecznością moną będziemy pracować w kolejnych tygodniach. Bo następne mecze musimy wygrywać. Interesują mnie tylko zwycięstwa z Radomiakiem - podsumował szkoleniowiec Zielonych, Verner Lićka.

RADOMIAK RADOM - ROW RYBNIK 1:1 (0:1)
Bramka:
Kościelny (90+2) - Muszalik (45.+1)
Radomiak: Kula - Wasilewski, Kościelny, Świdzikowski, Sulkowski, W. Puton (72. Śliwiński), Agu, Radecki, Mikołajczak, Brągiel, Cupriak (57. Chrabąszcz)
ROW: Kajzer - Grolik, Slisz, Krotofil, Muszalik, Gojny, Jary, Gładkowski (62. Nowak), Dzierbicki (76. Musiolik), Broniewicz, Mandrysz (87. Siwek)

RELACJA LIVE
90 minuta+4 - konie meczu.
90 minuta +3 - rzut wolny dla Radomiaka ze środka boiska
90 minuta+2 - i jest goooool. Kościelny poszedł do końca za akcją. Brawo!
90 minuta+1 - Śliwiński faulował w polu karnym gości
90 minuta - gdyby radomianie tak, jak dzisiaj walczyli w poprzednich dwóh meczach, na pewno by ich nie przegrali... Dzisiaj nie mogą zrobić tylko jednego - strzelić gola.
89 minuta - jeszcze jeden rzut rożny dla Radomiaka.
87 minuta - Siwek zmienia Mandrysza
85 minuta - napór radomian, Mikołajczak strzela z 5 metrów, trafia w bramkarza, w poprzeczkę i rożny. Po nim Radecki trafił w Broniewicza.
83 minuta - rożny dla radomian, tym razem piłkę musnął Agu, ale znów zbyt lekko.
80 minuta - w poczynaniach ofensywnych radomian co raz odważniej uczestniczy także Wasilewski. Tym razem piłka w polu karnym rywali mu uciekła.
79 minuta - rożny dla Radomiaka, najwyżej wyskoczył Śliwiński, ale po zbiciu piłki w głowę trafił go jeden z rywali. Wynik jednak bez zmian
77 minuta - Kula po raz pierwszy po przerwie zmuszony do interwencji
76 minuta - Musiolik zmienia Dzierbickiego
75 minuta - radomianie próbują wejść w pole karne, ale rybniczanie wypychają ich wszystkimi możliwymi sposobami
74 minuta - pogrom na murawie. Czterech piłkarzy leży, a sędzia nie reaguje.
72 minuta - Śliwiński zmienia Putona

70 minuta - znów Chrabąszcz nie był w stanie sforsować dwóch defensorów.
68 minuta - Chrabąszcz i Brągiel przegrywają pojedynki główkowe w polu karnym ROW-u z rosłymi rywalami.
66 minuta - tym razem po ostrym wejściu żółtą kartką ukarany Agu
64 minuta - wolny dla Radomiaka z 20 metrów.
63 minuta - pierwsza zmiana u gości, a po rożnym nasjwyżej w polu karnym wyskoczył bramkarz ROW-u.
62 minuta - Brągiel uderzał z dystansu, ale trafił w obrońcę. Rożny dla radomian.
60 minuta - postawienie na ofensywę sprawiło, że goście mają nieo szerzej otwartą furtkę o bramki radomian. Nie potrafią jednak z tego skorzystać
59 minuta - radomianie z ogromnym animuszem przeprowadzają kolejne akcje. Brakuje tylko jednego - wykończenia i gola.
57 minuta - Chrabąszcz zmienia Cupriaka
56 minuta - Radecki nie zdołał uderzyć piłki wrzuconej przez Sulkowskiego.
55 minuta - rożny dla gości, radomianie przejmują, wyhodzą z kontrą, ale Mikołajczaka zatrzymuje Gnojny.
53 minuta - ależ rajd Radeckiego! Dośrodkował, ale Muszalik uprzedził Putona.
52 minuta - w polu karnym walczył Radecki z Broniewiczem. Radomianin faulował.
51 minuta - zagotowało się w środku pola. W końcu futbol to męska gra. Piłkarze wszystko sobie wyjaśnili.
49 minuta - rożny dla Radomiaka. Wrzuca Sulkowski, Jary zdjął piłkę z głowy Agu
47 minuta - Grolik o mały włos nie zaskoczyłby swojego bramkarza.
* - drugą połowę rozpoczęli gośie

45 minuta+1 - Muszalik wykorzystał zagapienie się radomian, strzela gola. Na nic zdały się protesty dotyczace pozycji spalonej i wielu innych tłumaczeń. 1:0 dla gości, a sędzia kończy pierwszą połowę
45 minuta - rzut wolny dla ROW-u, Świdzikowski wybija na aut.
43 minuta - dośrodkowanie Dzierbickiego bardzo niecelne
42 minuta - Kula tymczasem zmuszony do interwencji daleko przed polem karnym.
41 minuta - interwencji medycznej potrzebuje Dariusz Brągiel.
40 minuta - na niespodziewany strzał z ponad 20 metrów zdecydował się Jary, ale przeniósł futbolówkę nad bramką.
38 minuta - szkoda, że Mikołajczak nie trafił czysto w piłkę będąc na szóstym metrze od bramki rywali...
35 minuta - Michał Kula czujnie po kąśliwym strzale Mandrysza
33 minuta - radomianie bardzo wysoko przerywają akje ROW-u, brawa zbierają Kościelny, Świdzikowski i Agu
31 minuta - wrzucał Sulkowski, Świdzikowski musnął piłkę, ale ta opuściła plac gry.
30 minuta - świetnie lewą stroną popędził Radecki, dośrodkował, ale zbyt mocno, żeby Mikołajczak mógł opanować piłkę. Wywalczył rzut rożny.
28 minuta - rzut wolny dla ROW-u z 35 metrów, ale rozegrany na skrzydło, a tam rzut rożny wywalczył Slisz.
26 minuta - dwa rzuty rożne dla Radomiaka, przydrugim Kajzer łapie piłkę i uruchamia Krotofila. Tam zatrzymuje go Puton.
25 minuta - świetna decyzja i strzał Agu z 30 metrów na rożny wybija bramkarz ROW-u
24 minuta - goście bardzo agresywnie przyjmują radomian na własnej połowie, lizącz na kontry i przyspieszenie Gładkowskiego.
22 minuta - robi się coraz groźniej pod bramką Radomiaka. ROżny dla ROW-u. Tym razem wyjaśnia Radecki.
20 minuta - Mandrysz po dobitce strzału Broniewicza miał przed sobą już tylko pustą bramkę. Nie trafił. Ale i tak był na spalonym.
19 minuta - goście co chwila zmieniają sposób prowadzenia akcji i wprowadzają niepokój w defensywie radomian.
17 minuta - daleka wrzutka piłkarzy z Rybnika w pole karne Radomiaka, ale Świdzikowski z Kościelnym dzisiaj rozumieją się bez słów.
15 minuta - Agu strzela głową, ale tuż obok bramki.
12 minuta - seria rzutów rożnyh dla Radomiaka i o mały włos piłka nie wtoczyłaby się do bramki rywali.
10 minuta - znów w natarciu ROW, ale tym razem akcję przerywa Maciej Świdzikowski
9 minuta - pędzącego lewą stroną Mandrysza zatrzymał Kościelny
8 minuta - teraz pierwsze skrzypce odgrywają kibice obydwu drużyn, którzy prowadzą żywiołowy doping.
5 minuta - rożny dla ROW-u. Agu wyjaśnia
4 minuta - piłkę stracił Mikołajczak i Gładkowski wyszedł sam na sam z Kulą. Golkiper Radomiaka bezblędnie.
3 minuta - znów świetna wrzutka Sulkowskiego. Radomianie nie schodzą z pola karnego gości!
2 minuta - Kościelny mija się o milimetry z futbolówką, bo ta po trafieniu jej głową musiałaby wpaść do siatki.
1 minuta Mandrysz fauluje Agu. Sulkowski uderza z rzutu wolnego, w zamieszaniu Agu dobija, prosto w nogi bramkarza. Rzut rożny
GOdz. 17 - rozpoczęli Zieloni
Godz. 16.58 Karol Rudziński z Olsztyna wyprowadza obydwie jedenastki na murawę
Godz. 16.55 - na stadionie przy ul. Narutowicza gości dzisiaj blisko 130-osobowa grupa fanów z Rybnika
Godz. 16.52 - piłkarze obydwu drużyn już w sztani

Godz. 16.45 - trwa rozgrzewka. Zieloni bombardują bramkę, w któej rozgrzewa się Michał Kula