|   On-line: 27

Radomiak rozpoczął sezon od wywalczenia jednego punktu w Tarnobrzegu
Od wyjazdowego pojedynku z Siarką Tarnobrzeg rozpoczęli walkę o punkty w sezonie 2016/17 piłkarze Radomiaka. Po udanej, pucharowej inauguracji cyklu rozgrywkowego, fani Zielonych mieli prawo wierzyć w równie mocne otwarcie w lidze. Spotkanie zakończyło się jednak bezbramkowym remisem

SIARKA TARNOBRZEG - RADOMIAK RADOM 0:0,
Siarka: Dybowski - Grzesik, Walencik, Stępień, Suchecki, Stromecki, Stefanik, Dawidowicz, Szewc, Tomalski, Koczon
Radomiak: Szady – Grudniewski, Kucharski, Gurzęda, Sulkowski, Bemba (75. Gawron), Kościelny, Filipowicz (86. Śliwiński), Brągiel, Stanisławski (65. Cupriak), Leandro (83. Agu).

RELACJA LIVE:
* - koniec meczu. Na inaugurację bezbramkowy remis.
90 minuta+3 - radomianie sprawiają wrażenie, jak gdyby już chcieli, żeby ten mecz się skończył.
90 minuta+1 - Agu poradził sobie z dwoma szarżującymi piłkarzami Siarki.
* sędzia doliczył cztery minuty
89 minuta - obydwie ekipy bardzo agresywnie w środku pola, ale bez efektów bramkowych. Żółta kartka dla Kucharskiego.
86 minuta - Filipowicza zmienił Śliwiński
85 minuta - dwie wrzutki w pole karne Siarki, ale zakończyły się bardzo niedokładnie.
83 minuta - zmiana w Radomiaku. Agu za Leandro.
83 minuta - pojedynek siłowy Leandro i Stępnia. Górą kapitan Siarki.
82 minuta - znakomita interwencja Kucharskiego w pojedynku z Tomalskim.
81 minuta - na murawie dość nerwowo, doszło do przepychanki piłkarzy tuż przed polem karnym Siarki. Żaden z gracz nie został jednak ukarany kartką.
80 minuta Dariusz Brągiel uderzał z ponad 20 metrów, ale bardzo niecelnie.
78 minuta - Cupriak huknął z 25 metrów, ale wprost w bramkarza.
76 minuta - wolny dla Radomiaka z 25 metrów. Sulkowski do Leandro, ale strzelał zbyt lekko.
75 minuta - Gawron za Bembę
74 minuta - Kucharski wyjaśnia sytuację po wrzutce Tomalskiego.
72 minuta - Leandro na 5 metrze wyskoczył do wysoko szybującej piłki, ale wyżej i pewniej Dybowski.
71 minuta - radomianie nie mogą wyjść ze swojej połowy. Gurzęda, Grudniewski, Kucharski i Szady muszą "ogarniać" sytuaję po błędah w środku pola.
69 minuta - gospodarze domagają się rzutu karnego, po rzekomym dotknięciu defensora Radomiaka piłki ręką.
67 minuta - kolejny rożny dla Siarki, tym razem piłkę chwyta Szady.
65 minuta Cupriak zmienia Stanisławskiego.
64 minuta - piłka trafia w słupek bramki Radomiaka po strzale Tomalskiego. Bemba sprawia wrażenie, jak gdyby nieco brakowało mu gry.
62 minuta - głową strzela Koczon. Nad bramką.
61 minuta - rzut wolny, wykonuje Tomalski, jeden z defensorów Raodmiaka wybija poza końcową linię boiska. Rzut rożny dla Siarki

60 minuta - gospodarze coraz odważniej
57 minuta bezpardonowy faul Tomalskiego. Żołta kartka.
56 minuta - w poczynania ofensywne Zielonych wdarła się jakąś nerwowość, przez co trudno im doproawdzić do samego końca kolejną akcję z rzędu.
55 minuta - tym razem groźny strzał Tomalskiego zza pola karnego. Piłka odbija się od nogi Kucharskiego i wylatuje na rzut rożny.
53 minuta - kolejny strzał z dystansu radomian. Tym razem Leandro, ale nad bramką.

52 minuta - radomianie znów powoli się rozkręcają i tym razem szkoda, że Stanisławski wdał się w drybling w polu karnym, zamiast szukać kolegi na lepszej pozycji.
51 minuta - chwila przerwy po faulu w środku boiska. Stanisłąwski zderzył się ze Stefanikiem
49 minuta - Brągielowi trzej obrońcy rywali nie straszni. Do dośrodkowania nie doszedł jednak żaden z jego kolegów.
48 minuta - świetny powrót radomian i przerwana kontra Siarki.
47 minuta - do wrzutki Leandro najwyżej wyskoczyli obrońcy Siarki i wybijają piłkę na rzut rożny
Godz. 18.01 - drugą połowę rozpoczęli Zieloni. Kibice Radomiaka już w komplecie na stadionie i ruszyli z głośnym dopingiem.
* - koniec pierwszej połowy pojedynku.
45 minuta - napór radomian, ale żadnemu z nich (Leandro, Filipowicz, Stanisławski, Brągiel) nie udało się oddać strzału.
43 minuta - Kucharski crossowym podaniem szukał w polu karnym Siarki Leandro. Defensorzy Siarki przejmują piłkę, szybko wychodzą z kontrą, wodpowiedzi kontra Zielonych. Stanisłąwski sam kontra czterech rywali. Wywalczył "róg"
41 minuta - rzut wolny dla Radomiaka z ponad 30 metrów, wrzutka piłki w pole karne, wybicie futbolówki i faul Zielonych niemal w tym samym miejscu, z któego przed hwilą wznawiali akcję.
40 minuta - "Leo" kąsliwie dośrodkował, ale Grzesik wybija piłkę.
39 minuta - mądre rozrzucenie piłki przez Bembę, ale Gurzęda nie zdołał dokładnie dośrodkować
38 minuta - gospodarze znacznie przyspieszyli i znów Szady zmuszony do interwencji.
37 minuta - Dośrodkowanie Stromeckiego padło łupem Szadego.
35 minuta - kontra radomian, Leandro zatrzymywany przez Sucheckiego i za użycie nieprzepisowych sposobów, obejrzał żołtą kartkę.
34 minuta - Tomalski nie opanował piłki na 10 metrze, bo byłaby to najlepsza okazja Siarki w tym meczu.
33 minuta - rzut rożny dla Zielonych, ale piłka po nim poszybowała ponad głowami wszystkich piłkarzy znajdującyh się w polu karnym.
33 minuta - Leandro wpada w pole karne, między dwóch obrońców, pada na murawę, ale gwizdek sędziego milczy.
32 minuta - jeżeli radomianie będą nadal stosować tak agresywny pressing, musi to przynieść efekt w postaci gola.
31 minuta - wysoki pressing Radomiaka, a po nim zamieszanie w polu karnym. Stanisłąwski nie doszedł do piłki. Kilkanaście sekund później, Bemba uderza z dystansu, ale niedaleko od spojenia słupka z poprzeczką.
29 minuta - Koczon uderza z ostrego kąta, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć Szadego.
28 minuta - rzut wolny dla Radomiaka spod bocznej linii boiska, mocne dośrodkowanie Filipowicza, ale ani Kucharski, ani Leandro nie przeciął futbolówki. Szkoda...
26 minuta - Szady czujnie na przedpolu, wyprzedził szarżująego Szewca.
25 minuta - Zieloni stosują teraz atak pozycyjny, długo budują każdą akcję.
22 minuta - gospodarze z pominięciem drugiej linii do Koczona. Ale ten ostatni na spalonym.
20 minuta - Filipowicz spróbował strzału z 25 metrów i o mały włos nie pokonał Dybowskiego. Kolejny "róg" dla Zielonych, ale defensorzy Siarki czujnie w polu karnym.
19 minuta - ależ groźnie team Włodzimierza Gąsiora. Żaden z trzech piłkarzy, z Dawidowskim na czele, którzy mogli uderzać z okolo 10 metrów, nie zdecydował się na strzał.
17 minuta - nic z wrzutki Sulkowskiego na krótki słupek nie wyszło, a gospodarze ruszyli z kontrą. Przerwał ją nieprzepisowo Bemba, za co ujrzał żółtą kartkę.
16 minuta - wkspresowy przerzut piłki w pole karne Siarki, a tam Stanisłąwski wywalczył rzut rożny.
16 minuta - kontra gospodarzy, ale czujnie w polu karnym Bemba.
15 minuta - powoli, ale systematycznie radomianie przenoszą iężar gry na połowę Siarki
13 minuta - Leandro był bliski pokonania bramkarza gospodarzy, ale strzelająć głową trafił prosto w niego
12 minuta Kościelny wrzuca piłkę w pole karne, ale Stanisłąwskiego wyprzedził Grzesik.
11 minuta - Leandro próbował przy linii bocznej wymanewrować dwóch defensorów, ale wobec ich przewagi zmuszony był oddać futbolówkę.
9 minuta - pomocnicy Zielonych dwukrotnie próbowali uruchomić prostopadłym podaniem Leandro, ale w obydwu przypadakch uprzedzony przez Grzesika.
8 minuta - pierwszy strzał radomian, ale Stanisławski z ponad 20 metrów niecelnie.
7 minuta - jak na razie radomianie częściej zmuszeni są udowadniać swoje umiejętności defensywne. Na szczęście dla Zielonych, na razie prezentują się w tym elemencie bardzo skutecznie.
5 minuta - jak na razie na trybunach liczne grono fanów Siarki. Pojedynczy kibice Radomiaka pojawili się przy wejściu do klatki gości.
4 minuta - Kościelny zmuszony do interwenji przy linii bocznej.
2 minuta - Dariusz Brągiel ruszył lewą stroną, ale zatrzymał się na trzecim mijanym obrońcą rywali.
1 minuta - pierwsza skuteczna interwencja Sylwestrzaka.
Godz. 17 - rozpoczynamy!
godz. 16.58 - obydwie drużyny już na murawie. Gospodarze na zielono-czarno. Radomiak na biało. W dzisiejszym mezu kapitanem Radomiaka jest Leandro Rossi.
Godz. 16.55 - piłkarze obywu drużyn już w szatniach. Za kilka minut inaugurujemy sezon 2016/17
Godz. 16.35 - obydwie ekipy intensywnie się rozgrzewają. Będą chciały jak najlepiej rozpocząć nowy sezon.
Godz. 16.25 - Tarnobrzeg przywitał nas piękną, lipcową pogodą. W sam raz na wywalczenie pierwszych punktów w sezonie :)

Data: 2016-07-30 13:54:42 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 15175