|   On-line: 29

Radomiak lepszy od Błękitnych. Nareszcie zwycięstwo!!!
Bramka w 24. sekundzie, potem poprawka w 20. minucie i wydawało się, że Radomiak Radom rozniesie Błękitnych Stargard. Nic takiego nie nastąpiło, ale najważniejsze, że Zieloni zwyciężyli. Antybohaterem spotkania był sędzia Paweł Kukla, kytóry kompletnie nie pozwalał na grę, co rusz sięgając po żółte kartki, a na koniec wyciągnął i kiera. Na szczęście nie ma to już teraz żadnego znaczenia.

RADOMIAK RADOM - BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI 2:1 (2:0)
Bramka: Stąporski (1.), Agu (20.) - Kazimierowicz (75.)
Radomiak: Szady - Spychała (79. Stróżka), Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Agu, Bemba (86. Gawron), Kościelny, Brągiel, Kwiek (59. Kucharski), Stąporski (90. Śliwiński).
Błękitnik: Wróbel - Szymusik, Baranowski, Liśkiewicz, Gutowski, Więcek (46. Czapłygin), Lisowski (72. Magnowski), Karmański (46. Kazimierowicz), Fadecki, Flis, Brzeziański.

RELACJA LIVE:
KONIEC!!!
- faulowany Ślwiński, czerwona kartka dla Fadeckiego
90+6 - tylko sędzie wie o ile przedłużył ten mecz...
90+4. - rzut wolny dla Radomiaka, 40 m od bramki
- żółta kartka dla czapłygina
90+2' - leży Agu, noszowi już w akcji
- Śliwiński miał szansę, strzelił w obrońcę
90' - sędzia przedłużył mecz o 6 minut!!!
- zmiana w Radomiaku, Śliwiński za Stąporskiego
89' - straszna kotłowanina pod bramką Radomiaka, piłka tuż obok słupka
87' - kolejny atak Błękitnych przerywa Kucharski
- teraz Gawron za Bembę
- miała być zmiana w Radomiaku, ale została wsrzymana
85' - ofiarnie Agu przerywa atak rywali
- zespoły poszły na wymianę ciosów
83' - Bemba wypuścił Stąporskiego, jego strzał sparował Wróbel
82' - Kucharski wybił na aut i nabawił się urazu
81' - ambitnie Kościelny, Radomiak ma aut
- trochę ostrej gry, kibice: "gramy do końca!
79' - zmiana w Radomiaku, Stróżka za Spychałę
78' - Radomiak cofnięty, Błękitni poczuli krew
- ta bramka od dłuższego czasu wisiała w powietrzu...
75' - stało się GOL dla Błękitnych, Kazimierowicz z ośmiu metrów
73' - do długiego podania najszybciej wyszedł szady
71' - setka Kazimierowicza, jego uderzenie z ośmiu metrów nie było jednak precyzyjne i Szady jakimś cudem obronił
- Agu zniesiony za boiskom, będzie zmiana
69' - skurcze łapią Agu, potrzebne są nosze
67' - bliski szczęścia Stąporski
- faul w polu bramkowym
65' - rzut wolny dla Błękitnych na wysokości pola karnego
- mocno, ale niecelnie Fadecki
- teraz rzut wolny dla gości, 28 m od bramki Radomiaka
- rzut rożny dla Błękitnych
61' - teraz spalony Brzeziański, bramka wisi w powietrzu
60' - na spalonym Stąporski, byłby sam na sam
- pierwsza zmiana w Radomiaku, Kucharski za Kwieka
59' - nie[rzepisowo zatrzymany w kole Kościelny
58' - znów lewą stroną przyjezdni, łapie Szady
57' - bramka dla Błękitnych wisiała w powietrzu, dobrze, że dwukrotnie w polu karnym pomylili się goście
55' - rajd Brzeziańskiego po błędzie Grudniewskiego, sytuację uratował Gurzęda
- żółta kartka dla Flisa
54' - Błękitni zaatakowali całą drużyną, jest miejsce do kontry
52' - mało brakowało i byłoby 3:0, Wróbel wybijał piłkę, trafił w Brągiela, ale piłka minęła słupek
- tylko aut dla Zielonych
50' - coś niesamowitego, rzut wolny dla Radomiaka
- znów leży Stąporski, który dostał butem po twarzy
- do nikogo Kwiek
47' - rzut wolny dla Radomiaka, 40 m od bramki
- dwie zmiany za to w Błękitnych
46' - drugą połowę rozpoczął Radomiak, Zieloni bez zmian

PRZERWA
- żółte kartki dla Stąporskiego i Więcka, to jest jakaś paranoja
- doliczone dwie minuty
45' - prawą stroną Brągiel, ale źle dograł do Bemby
44' - róg dla Radomiaka
42' - naprawdę widowisko psuje sędzia, który wpieprza się tam gdzie go nie chcą
40' - lewą stroną Błękitni, ale dobra interwencja Grudniewskiego zażegnała niebezpieczeństwo
- kontra Radomiaka przerwana na środku boiska
38' - po dośrodkowaniu z najbliższej odległości strzelał Brzeziański, ale Szady przeniósł na róg
37' - co się stało? żółta kartka dla Karmańskiego
36' - powalczył Sulkowski, trybuny już śmieją się, że powinna być kartka
34' - Bemba na wiwat
- jak tak dalej pójdzie, Radomiak nie dotrwa w komplecie do końca meczu
żółta kartka dla Kwieka
32' - trochę spokojniejszej gry, od bramki Szady
30' - sędzia chyba zwariował, faulowany piłkarz Radomiaka, pokazywał mu to asystent, a żółtą kartkę otrzymał Kościelny
29' - spalony Kwiek, szkoda
kolejna żółta kartka, upomniany Spychała
27' - twarda gra z obu stron, ale arbiter jakby nie zauważał fauli gości
25' - sędzia najwyraźniej reaguje na krzyk, rzut wolny dla Błękitnych
22' - Radomiak wyraźnie nabrał wiatru w żagle
20' - koronkowa akcja Radomiaka, Stąporski dograł przed pole karne do Agu, a ten precyzyjnym strzałem nie dał szans Wróblowi
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!
19' - znów do sytuacji strzeleckiej doszli Błękitni, ale uderzenie bardzo niecelne
17' - faulował Gurzęda, żółta kartka dla niego
żółtą kartką za faul ukarany Bemba
15' - Stąporski wróci do gry, tymczasem w ataku Błękitni
13' - leży na murawie Stąporski, potrzebna interwencja masażysty
12' - lewą stroną Brągiel, ale uciął się Kwiek
11' - bardzo niebezpiecznie pod bramką Radomiaka, Brzeziański niecelnie
10' - korner dla Błękitnych
9' - przed szansą Kwiek, ale strzał zbyt lekki
8' - blisko zdobycia bramki głową byŁ Flis, nad poprzeczką
7' - Błękitni bardzo wysoko, nawet 40 m od bramki Zielonych cała drużyna gości
5' - zdaje się, że bramka ustawiła mecz, Błękitni będą atakować, Radomiak nastawia się na kontry
3 - dwie akcje Błękitnych, ograny Spychała, karuzela z obrońców Radomiaka, bez konsekwencji
24 sekunda - Mateusz Stąporski sam na sam z bramkarzem i strzał do pustej bramki zza pola karnego
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!