|   On-line: 31

Radomiak wygrał z Polonią dla Zdzisława Radulskiego!!!
Determinacja, walka o każdy centymetr boiska, zielony charakter i wiele innych cech ambicjonalnych zespołu Radomiaka Radom dało mu zwycięstwo nad Polonią Warszawa. Dodajmy, zwycięstwo odniesione w dramatycznych okolicznościach, bo Mathieu Bemba nie strzelił karnego, za chwilę wyleciał z boiska za faul i Zieloni radzili sobie przez ponad godzinę w osłabieniu.
Ta wygrana został dedykowana Zdzisławowi Radulskiemu, który walczy w szpitalu o powrót do zdrowia!

RADOMIAK RADOM - POLONIA WARSZAWA 1:0 (1:0)
Bramka: Świdzikowski (45.)
Radomiak: Szady - Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Kościelny, Agu, Bemba, Kwiek (70. Stąporski, 90. Śliwiński), Cupriak (62. Lisowski), Brągiel (90. Kucharski).
Polonia: Pusek - Worach, Bochenek, Zapaśnik (62. Małek), Oświęcimka, Kluska (68. Wiśniewski), Wojdyga, Pawela, Choroś (87. Kokot), Nakrosius, Tomaszewski (38. Marczak).

RELACJA LIVE:
KONIEC!!!!!!
- żółta kartka dla Nakrosiusa
- zmiana w Radomiaku, za Stąporskiego wchodzi Śliwiński
90+5 - ofiarnie Spychała
90+4 - spalony, Oświęcimka trafił do siatki po gwizdku
90+2 - Zieloni bronili w ofensywie, teraz Polonia rzuciła wszystko na jedną kartę
- ależ determinacja Radomiaka, na takich Zielonych czekaliśmy!!!
- Radomiak rozpoczyna z autu
- sędzia doliczył 7 minut!!!
- zmiana w Radomiaku, za Brągiela wchodzi Kucharski
90' - rzut rożny dla Radomiaka
88' - najlepsza okazja Polonii w tym meczu, Pawela spudłował z 8 metrów
86' - mądra gra Radomiaka na połowie Polonii
85' - sędzia gwiżdże drobiazgowo, płynnej gry coraz mniej
- żółta kartka dla Paweli
84' - obrona Radomiaka, na razie trzyma się bez zarzutu
82' - czujnie Grudniewski, przeciął prostopadłe podanie otwierające drogę do bramki
- żółta kartka dla Kościelnego
- znów Marczak, Szady
80' - Marczak, bilard w polu karnym Radomiaka i róg
- rzut wolny dla Polonii
79' - uciął się Grudniewski, ale Szady wybił nogą sprzed pola karnego
- wracamy do gry
78' - w ofensywnej roli Wojdyga, ale faulowany Sulkowski, tymczasem leży Agu
76' - kolejna dobra interwencja Spychały, od bramki Szady
- Sulkowski bezpośrednio na bramkę, łapie Pusek
- teraz rzut wolny dla Radomiaka, taki nieco bliższy róg
- po rogu mamy aut
- na boisku leży Agu
- mamy kolejny rzut rożny
- żółta kartka dla Stąporskiego,
72' - rzut wolny dla Radomiaka
71' - Stąporski zaakcentował wejścier staranowaniem chorągiewki przy kornerze
70' - zmiana w Radomiaku, za Kwieka wchodzi Stąporski
69' - aut dla Polonii na wysokości pola karnego
- za Kluskę wchodzi Wiśniewski
68' - druga zmiana w Polonii
- nieporozumienie Spychały z Szadym, obrońca Radomiaka zmuszony do wybicia w aut
65' - dwójkowa kontra Kościelny - Lisowski, mamy korner
- bliski szczęścia Oświęcimka, róg
64' - Świdzikowski zatrzymał Marczaka, a Spychała - Kluska
62' - zmiany w obu zespołach, w Polonii za Zapaśnika - Małek, w Radomiaku za Cupriaka - Lisowski
- znów leży Cupriak, znów udzielana jest pomoc
61' - trochę oblężenia bramki Radomiaka, ale klarownej sytuacji Polonia nie stworzyła
- udzielona pomoc medyczna i piłkarz Radomiaka wrócił do gry
- leży na murawie Cupriak
58' - po rzucie wolnym, łapie Szady
- żółta kartka dla Świdzikowskiego, za zdecydowany faul
- znów "wróciliśmy z dalekiej podróży", głową niecelnie Choroś
56' - tymczasem na boisku korner dla Polonii
KIBICE: "Udowodniliśmy to wiele razy, naszej pasji nie złamią zakazy" i piękna oprawa meczowa!!!
53' - rzut wolny dla Radomiaka na środku boiska
- faul Kwieka w ataku
52' - głową strzelał Kluska, bardzo niecelnie
50' - walczył Brągiel, ale siła złego na jednego
- z dystansu Sulkowski, niecelnie
49' - drybling Kwieka, ale rywale od bramki
48' - groźna akcja gości, ale Bochenek za bardzo zbiegł do linii i Szady przeciął jego podanie
47' - Polonia ma rzut wolny, ale daleko od bramki
46' - rozpoczęła się druga połowa

PRZERWA
- w ostatniej sekundzie połowy, po dośrodkowaniu Sulkowskiego, Świdzikowski szczupakiem dał Radomiakowi prowadzenie
MACIEJ ŚWIDZIKOWSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- powalczył Kwiek, mamy korner
- sędzia doliczył 3 minuty
45' - Radomiak trochę odetchnął, szarpnął Brągiel, przytrzymał Kościelny...
43' - dobra interwencja Brągiela, aut dla Zielonych
- warszawianie nie opuszczają połowy Radomiaka
41' - Polonia w koronkowej akcji, piłka wyłożona do Zapaśnika, który sam chyba nie wie jak nie trafił do bramki, rzut rożny
39' - zakończyły się już wszystkie mecze w II lidze, remis daje Radomiakowi trzecie miejsce
38' - teraz zapowiadana zmiana
- groźna kontuzja Tomaszewskiego
- wejdzie Mariusz Marczak, który biegnąc do ławki dostał porcję gwizdów
36' - będzie zmiana w Polonii
- rekontra Polonii, ale leży jeden z warszawiaków i Bochenek wybija w aut
34' - kontra Radomiaka, znów zatrzymana na Kwieku
- było groźnie ale Pawela wprost w Szadego
33' - Zapaśnik prawą stroną, róg
31' - znów się kładą poloniści, znów sędzia gwiżdże
- przebijał głową Pawela, Szady czujnie
- kontra Polonii zatrzymana, aut dla Czarnych Koszul
30' - teraz Radomiak ze stałego fragmentu gry
28' - w podobnym miejscu rzut wolny dla Polonii
- idealne dośrodkowanie Sulkowskiego, ale Agu przeniósł piłkę nad bramką w doskonałej sytuacji
27' - rzut wolny dla Radomiaka z bocznej strefy boiska
25' - Polonia zaatakowała, Radomiak musi opanować emocje
- poszkodowany Oświęcimka wraca do gry
22' - Bemba nożycami zaatakował rywala i wyleciał z boiska, kier dla Franzuza
- Francuz jakby zlekceważył strzał, wziął bardzo krótki rozbieg i przeniósł piłkę dobre pół metra nad bramką
20' - Bemba i nad poprzeczką...
- trwają przepychanki w polu karnym, poloniści nie mogą zgodzić się z decyzją sędziego
17' - rzut karny dla Radomiaka!!!
16' - zagranie Grudniewskiego z rzutu wolnego do... Puska
- żółta kartka dla Agu
14' - żaden z zespołów nie może się rozkręcić, na razie kwadrans piłkarskich szachów
13' - jakiś uraz Tomaszewskiego, który jednak się podnosi
12' - fajna akcja Radomiaka, gra z klepki, ale na Kwieku się skończyło
11' - crossowe podanie Agu do Brąiela, ale niedokładne
10' - trochę zamieszania przed polem karnym Radomiaka, ale piłkarze Zielonych bardzo agresywni
9' - rzut wolny dla Polonii z 35 m
- wyjaśnia Spychała
8' - niezła akcja Polonii, rzut rożny
7' - w akcji Brągiel, ale podanie do Cupriaka niezbyt dokładne
6' - Agu poradził sobie z Zapaśnikiem, na prawej stronie boiska
4' - trybuną mało nie eksplodują, nie zawsze jednak kulturalnie dopingując
3' - trwa badanie z obu stron, Szady też już miał piłkę w rękach
2' - od bramki Pusek
1' - puszczony w bój David Kwiek, aut dla Radomiaka
GRAMY!!!
- całę trybuny skandują: Zdzisław Radulski, Zdzisław Radulski!!!
Godz. 17.29 - chwilą ciszy uczczona została pamięć zmarłych: Michała Walkiewicza - byłego piłkarza Radomiaka i Piotra Goryńskiego - 18-letniego kibica Zielonych
Godz. 17.28 - jeszcze pamiątkowe zdjęcia, okrzyki i za chwilę gramy!
Godz. 17.26 - drużyny na murawie, Radomiak w koszulkach z podobizną Zdzisława Radulskiego, wielkie brawa!
Godz. 17.24 - dzisiejszy mecz Radomiak gra dla Zdzisław Radulskiego, ikony klubu, który trafił w ciężkim stanie do szpitala
Godz. 17.19 - zraszacze w akcji, a trybuny prawie pełne!
Godz. 17.18 - Radomiak też już w szatni, czekamy na mecz :)
- szkoda, że nie przyjadą kibice Polonii, którzy mają wyjazdowy zakaz stadionowy
Godz. 17.15 - zespół Polonii już w szatni
Godz. 17.06 - chwilę nas nie było, bo ucięliśmy sobie sympatyczną pogawędkę w znakomitym gronie: Jerzy Engel jr, Arkadiusz Grzyb, Dariusz Rysiewski
Godz. 16.53 - właśnie otrzymaliśmy informację, że na trybunach zasiądzie dziś komplet widzów!
Godz. 16.51 - trwają przedmeczowe wywiady dla Łączy Nas Piłka, który to portal transmitował będzie mecz. Rozmawiał już Igor Gołaszewski (trener Polonii), teraz czas na Wernera Liczkę
Godz. 16.49 - na środku boiska, skupiony Werner Liczka
Godz. 16.45 - mamy już składy obu zespołów
Godz. 16.44 - bramkarze Polonii już na rozgrzewce, a pierwsi widzowie na trybunach
- a w ogóle to jest bardzo ciepło :)
Godz. 16.40 - ustawiony jest już wóz transmisyjny, wszak mecz Radomiak - Polonia Warszawa to spore wydarzenie
- w okolicach stadionu spotkaliśmy kibiców Legii Warszawa, najwięcej z Grochowa, o czym dokładnie informowały oryginalne, legijne koszulki
Godz. 16.37 - rozpoczynamy RELACJĘ LIVE, bo dzieje się dziś sporo ciekawego, na razie wokół stadionu :)

Data: 2016-10-01 15:50:40 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 19557

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024