|   On-line: 40

Świetny mecz i efektowne zwycięstwo Radomiaka z GKS-em!
Trwa bardzo intensywny majowy tydzień w drugiej lidze. W jego kulminacyjnym momencie piłkarze Radomiaka podejmowali GKS Bełchatów. Radomiak przystąpił do tego spotkania w przemeblowanym składzie, jednak poradził sobie znakomicie. Imponował środek pola, który napędzał liczne akcje ofensywne. To była pełna dominacja i piękny, upragniony triumf w środowy wieczór.

RADOMIAK RADOM - GKS BEŁCHATÓW 4:1 (3:1)
Bramki: Cupriak (8.), Agu (23.), Tarnowski (45.), Stanisławski (75.) - Klepczyński (12.)

Radomiak: Szady - Spychała, Grudniewski, Kościelny, Sulkowski, Agu, Bemba, Cupriak, Colina, Stąporski, Tarnowski
GKS: Bruchajzer - Grolik, Bartosiak, Ciechański, Flaszka, Klepczyński, Papikyan, Rachwał, Ryszka, Pisarczuk, Witasik

RELACJA LIVE:
90'+4' - koniec meczu!
90'+2' - Mikołajczak dwa razy odbił się od rosłych obrońców gości, ale zaraz zrewanżował im się technicznym zagraniem
90' - doliczone cztery minuty
89' - chamskie i bezczelne zachowanie Rachwała, który w niegroźnej sytuacji kopał w środku boiska Agu. Aż dziwne, że tak doświadczony zawodnik zachowuje się tak idiotycznie
87' - Spychała niepotrzebnie faulował uciekającego mu zawodnika gości i obejrzał zasłużoną żółtą kartkę. Mocne, nieprzyjemne uderzenie z rzutu wolnego wybija Szady
86' - Bociek za Ryszkę
85' - pewny na linii Szady łapie uderzenie Flaszki
83' - w ciągłym ataku głodny bramek Radomiak
81' - ruleta Stanisławskiego w polu karnym, ale uciekła mu piłka
79' - Filipowicz za Cupriaka
78' - Zgarda za Bartosiaka. Kontrę Radomiaka napędzał Brągiel, ale zabrakło później mocy w uderzeniu Mikołajczaka
75' - GOOOOOOOOOOOLLLL! Akcja wprowadzonych po przerwie! Mikołajczak długo holował piłkę w środku pola, podał w tempo do Stanisławskiego, a ten w sytuacji sam na sam technicznie obok Bruchajzera
73' - Mikołajczak za Bembę
71' - z wielką przyjemnością patrzy się dziś na zagraniczne trio w środku pola Radomiaka. Agu - Bemba - Colina pracują na całym boisku, od linii do linii. Nie tylko efektownie, ale co ważniejsze efektywnie
68' - Stanisławski za Tarnowskiego. Zdybowicz za Papikyana
66' - świetnie na całym boisku piłką dzielili się Agu, Bemba i Colina, w końcu prostopadłe zagranie do Cupriaka i w ostatniej chwili faulował Pisarczuk. Żółta kartka i rzut wolny dla Radomiaka
63' - w sytuacji sam na sam Colina, który wcześniej wyłuskał piłkę - naciskany jednak za plecami przez obrońców strzelił zbyt lekko i wprost w bramkarza. Poprawiał Tarnowski, ale Bruchajzer zdążył skutecznie interweniować
61' - żółta kartka dla Brągiela
60' - Sulkowski z dystansu, ale ze spokojem piłkę złapał Bruchajzer
59' - Rachwał nieprzepisowo zatrzymywał Colinę i obejrzał żółtą kartkę
58' - piłka wybita przed pole karne Radomiaka, dopadł do niej Bartosiak, ale strzał wysoko nad poprzeczką
57' - Colina i Bemba ośmieszali teraz graczy gości, ale znów trochę niedokładności i nie doszedł do piłki Cupriak
54' - kapitalny trik Bemby w środku pola i uwolnienie się spod krycia, ale chwilę później bardzo prosta i nieodpowiedzialna strata
53' - Radomiak zadowolony z wyniku - cierpliwie czeka na własnej połowie na kontry
51' - Brągiel za Stąporskiego
47' - Tarnowski próbował prostopadle do Cupriaka, ale przeczytał to zagranie Grolik
46' - GKS rozpoczął drugą połowę. Jedna zmiana - Zięba za Ciechańskiego
45'+1' - koniec pełnej emocji pierwszej połowy. Radosny, ofensywny futbol i zasłużone prowadzenie gospodarzy
45' - GOOOOOOOOOOLLLL! Kapitalne, niesygnalizowane, prostopadłe podanie Bemby do Tarnowskiego, ten dobrze się zastawił, wypuścił sobie piłkę i bardzo mocnym strzałem pokonał bezradnego Bruchajzera
44' - Szady pewnie łapie mocne uderzenie w środek bramki
43' - nie jest to póki co jakiś szczególny mecz Coliny, ale warto było zobaczyć chociażby efektowne opanowanie piłki w powietrzu. Czego jak czego, ale techniki temu zawodnikowi nie brakuje
41' - karnego próbował wymusić Witasik i za to zagranie obejrzał żółtą kartkę
39' - strata w środku pola Coliny, który ma spory problem by znaleźć wspólne tempo z partnerami z drużyny. Piłka po interwencji Grudniewskiego minimalnie obok słupka
37' - Bemba płasko na jedenasty metr, ale Stąporski w dogodnej sytuacji nie trafił w piłkę, tylko zamaszystym ruchem nogą zagarnął trochę powietrza i źdźbła wystającej trawy... Mocno świecące słońce mogło jednak oślepić skrzydłowego Zielonych
35' - niemiłosiernie poniewierani w środkowej strefie boiska są Agu i Bemba
34' - ależ ofiarnie i bez kalkulacji interweniował Agu. Spóźniony Papikyan trafił go w głowę, ale przypadkowo i jedynie żółta kartka. Agu otrzymał od sędziego porcję braw
33' - Tarnowski ładnie ograł w narożniku Grolika, dośrodkował do Cupriaka, ten dobrze złożył się do strzału, ale piłka nad poprzeczką
31' - bardzo niebezpieczni po stałych fragmentach gry są goście. Teraz główkował Grolik i minimalnie obok bramki
27' - czysto interweniował Stąporski, jednak dopatrzył się faulu spóźniony sędzia. Stąporski otrzymuje niezasłużoną żółtą kartkę, ale później dał się sprowokować zawodnikowi gości. Musieli uspokajać go koledzy z drużyny, a skrzydłowy Radomiaka musi trzymać nerwy na wodzy
25' - bardzo ładnie pograli teraz Tarnowski z Coliną - jedynie rzut rożny
24' - rzut rożny dla gości. Kolejny z drugiej strony boiska
23' - GOOOOOOOOOOOLLLL! Zamieszanie w polu karnym, piłka wydbita na 20. metr - Agu kropnął bez zastanowienia z pierwszej piłki, a ta poleciała w samo okienko
22' - Stąporski dostał piłkę w polu karnym, dobrze sobie ją przyjął, ale zamiast strzelać postanowił teatralnie się przewrócić
21' - dużo lepiej w tym fragmencie meczu prezentuje się GKS, który wymienia liczne podania na połowie Radomiaka. Zieloni czekają na kontry
20' - dobra okazja dla GKS-u - rzut wolny z narożnika pola karnego
16' - kolejny raz z narożnika goście
15' - rzut rożny dla GKS-u
13' - Ryszka powstrzymuje Stąporskiego i ogląda żółtą kartkę
12' - szybko do wyrównania doprowadza GKS. Dośrodkowanie na długi słupek, błąd Sulkowskiego i niekryty Klepczyński pokonuje Szadego strzałem głową
10' - Radomiak nie spoczął na laurach i po zdobyciu gola znów często gości na połowie rywala
8' - GOOOOOOOOOLLL! Dośrodkowanie Sulkowskiego, bardzo gęsto w polu karnym, piłka dociera na długi słupek i tam przytomnie zamknął akcję Cupriak
7' - rzut rożny dla Radomiaka
6' - na razie obie drużyny badają się, Radomiak dłużej utrzymuje się przy piłce, ale tylko na własnej połowie
2' - Spychała urwał się Papikyanowi, ale jego prostopadłe podanie w pole karne przecięli obrońcy
1' - rozpoczął Radomiak. Gospodarze w jednolitych, zielonych strojach, GKS na biało

Zanim rozpocznie się relacja live, zachęamy Drodzy Kibice, do włączenie się w rozkręajacą się akcję i do stworzenia i wsparcia publikacji o ikonie Radomiaka, dumie Radomia i trochę zapomnianym bohaterze MARIANIE „MARYSIU” CZACHORZE. To ciągle jedyny reprezentant Polski seniorów w piłce nożnej, który w momencie występu z orzełkiem na piersi, był zawodnikiem klubu z Radomia, w tym przypadku Radomiaka. W lipcu 2017 roku minie 70. rocznica tego pamiętnego wydarzenia! Wspólnie, dzięki wyjątkowemu wydawnictwu, możemy uczcić to wydarzenie! Jeszcze raz pokażmy SIŁĘ RADOMIAKA! Wystarczy "dycha" i znajdziecie się w Księdze Fanów Radomiaka!

Zapraszamy Was także do naszej nowej grupy na Facebooku. Dołączajcie i zapraszajcie znajomych. Dzięki temu będziecie na bieżąco z tym, co dzieje się w sporcie w Radomiu i okolicach.

Data: 2017-05-17 17:13:19 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 10389

Oskar Przysucha zapuntkował na trudnym terenie 13-04-2024

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024