|   On-line: 39

Halowy triumf Huberta Plenkiewicza w Puszczykowie
W miniony weekend w Centrum Tenisowym Angie Kerber w Puszczykowie k/Poznania odbyły się VII Halowe Mistrzostwa Krasnali w kategorii do lat 10. Bezkonkurencyjny okazał się Hubert Plenkiewicz (AG Tenis Chorzowska Radom).

Zawodnik radomskiego klubu przystąpił do zmagań jako turniejowa "jedynka" i z roli faworyta wywiązał się wzorowo. Odprawiał kolejnych rywali w dwóch setach, a w finale spotkał się z Aleksandrem Błusiem z Olimpii Poznań. Tu również podopieczny Marcina Krześniaka i Norberta Sobola nie pozostawił rywalowi złudzeń pokonując go 6:3, 6:3.

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2018-01-24 11:33:25 | Kategoria: Inne / Tenis | Odwiedzin: 774

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016

Festiwal karnych i porażka Radomiaka w Grudziądzu [VIDEO] 12-08-2018

Broń Radom zremisowała z Legią II Warszawa [GALERIA, VIDEO] 12-08-2018

W Jedlińsku będzie trzecia liga siatkówki! 12-08-2018

Pierwsza porażka Radomiaka w sezonie, chociaż miał rzut karny w 95 minucie... 11-08-2018

CLO: Zamłynie i Warka na piątkę. Trzy punkty Pilicy, Mazowsza i Zawiszy 11-08-2018

Bezbramkowa inauguracja na Broni Radom 11-08-2018

Czkawka Oskara u progu sezonu. Energia rozstrzelała rywala w Raszynie 11-08-2018