|   On-line: 50

Trzy rozdania tenisowego Grand Prix za nami
Za nami trzeci turniej Grand Prix Radomia w tenisie stołowym. Rywalizacja wchodzi w decydującą fazę. W kategorii weteranów dominuje faworyt Sławomir Sulis, który po raz drugi zwyciężył pokonując wszystkich rywali.

W finałowym meczu wygrał z Bogusławem Wróblem 3:1. Trzecie miejsce zajął dawno nie lądujący na pudle Andrzej Łabądź po zwycięstwie nad Markiem Płachtą.

W kategorii młodzieżowców i dorosłych amatorów do 60 lat zwyciężył Krzysztof Witerski. Najpierw w fazie grupowej pokonał Wojciecha Zagożdżona oraz Jurija Chalenko. W półfinale pokonał Dariusza Wilkiewicza, by w finale ograć groźnego Mariusza Mazura. Trzecie miejsce zajął Dariusz Wilkiewicz pokonując borykającego się z drobnymi dolegliwościami Pawła Olędzkiego.

W najmocniej obsadzonej kategorii OPEN zwyciężył faworyt Jan Molęda i umocnił się w klasyfikacji generalnej na pozycji lidera. W najciekawszych grach pokonał Piotra Łyjaka, a w finale ograł rewelację turnieju Michała Mendrka. Trzecie miejsce zajął Piotr Łyjak pokonując defensora Andrzeja Krężela.

Ostatni turniej zostanie rozegrany w małej salce gimnastycznej CKU w Radomiu ul. Kościuszki 7, w sobotę 21 kwietnia 2018 r. - Od godziny 10.00 do stołów zapraszamy weteranów i młodzieżowców oraz dorosłych amatorów do 60 lat. Zawodnicy w kategorii OPEN rywalizację rozpoczną od godz. 12.00. Po zakończeniu gier zostaną wręczone dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Radomiu oraz RTKKF Radom - zachęca sędzia główny Krzysztof Witerski (tel. 664 71 64 34).

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2018-04-11 09:33:39 | Kategoria: Inne / Tenis stołowy | Odwiedzin: 1598