O wadze spotkania dla Radomiaka i Stali Stalowa Wola nie trzeba było nikogo dodatkowo przekonywać. Batalia o życie dla obydwu ekip zakończyła się podziałem punktów

RADOMIAK RADOM - STAL STALOWA WOLA 2:2 (1:1)
Bramki:
Mazan (20.), Mazan (54. - karny) - Dziubiński (2.), Łętocha (77.)
Radomiak: Gostomski - Jakubik (88. Brągiel), Grudniewski, Świdzikowski, Zając, Szuprytowski, Agu (59. Bemba), Colina (67. Rolinc), Mazan, Mikita, Wróbel.
Stal: Frątczak - Waszkiewicz, Trąbka, Żołądź, Stefański (55. Żyliński), Stelmach, Mistrzyk, Sobotka, Jarosz, Dziubiński (79. Trubeha), Janiszewski.

RELACJA LIVE:
90 minuta+5 - koniec spotkania.
90 minuta+3 - rożny dla Radomia, ale potworny chaos na 10 metrze od bramki Stali.
90 minut+1 - Wróbel wyrzucony poza boczną linię boiska
* - sędzia doliczył 5 minut
89 minuta - Łętocha uderzył z 5 metrów nad bramką.
88 minuta - Brągiel zmienił Jakubika
86 minuta - kolejny corner i piłka znów będzie wrzucana z drugiej strony.
85 minuta - rożny dla Radomiaka. Wrzuca Szuprytowski, jeden z obrońców wybija.
83 minuta - radomianie zrywają się do ataku, ale Grudniewski wyrzucony przez Mazana na aut.
79 minuta - Dziubińskiego zmienia Trubeha
79 minuta - Rolinc sam na sam z Frątczakiem. Zbyt długo zwlekał ze strzałem...
77 minuta - Gostomski broni strzał Łętochy, zbija przed siebie i egzekutor dobija strzał. Po raz kolejny mamy remis - tym razem 2;2
76 minuta - Dziubiński w starciu padł w polu karnym. Jedenastka dla Stali.
75 minuta - rywale rzucają wszystko na jedną kartę. Sobotka wysoko nad bramką.
73 minuta - Łętocha za Mistrzyka
72 minuta - Bemba ukarany żółtą kartką
70 minuta - Mikita wpadł w pole karne, uderzył z 12 metrów, ale trafił w słupek od naciągu siatki.
67 minuta - Rolinc za Colinę
66 minuta - za próbę wymuszenia rzutu wolnego Szuprytowski ukarany żółtą kartką
64 minuta - Bukowiec za Żołądzia
62 minuta - Mistrzyk strącił futbolówkę, a ta przeleciała tuż obok bramki Zielonych.
60 minuta - Dziubiński strzela z 20 metrów, Gostomski bez błędu.
59 minuta - Bemba zmienia Agu
58 minuta - Jakubik zdecydował się na strzał z 22 metrów, ale obok bramki.
55 minuta - w Stali Żyliński za Stefańskiego
54 minuta - do piłki podchodzi Mazan. Po ponad trzech minutach wreszcie oddał strzał i Radomiak prowadzi 2;1
50 minuta - karny dla Radomiaka. Za niesportowe zachowanie upomniany Żołądź i Waszkiewicz.
48 minuta - dośrodkowuje Szuprytowski, ale żaden z radomian nie wykończył akcji.
47 minuta - radomianie grają z wiatrem i rozpoczęłi z impetem.
* - rozpoczęła się druga połowa pojedynku

45 minuta+2 - wrzutka Mazana z ponad 40 metrów, bez efektu. Koniec pierwszej połowy spotkania.
45 minuta - żółtymi kartkami ukarani Mazan i Stefański
44 minuta - Mistrzyk sfaulował Jakubika bez piłki. Żółta kartka dla zawodnika Stali.
40 minuta - przewinienie Agu, żółta kartka.
37 minuta - tym razem Agu próbował z przewrotki, ale podniósł zbyt mocno piłkę.
36 minuta - Stal jak gdyby nieco opadła z sił. Mikita i Mazan próbowali kąśliwych dośrodkowań.
33 minuta - kolejne zwarcie w środku pola. Rzut wolny dla Radomiaka.
31 minuta - Agu huknął zza linii pola karnego, ale Frątczak zbił futbolówkę.
29 minuta - Mikita fauluje w środku pola. Ukarany żółtą kartką.
27 minuta - Mazan trafił piłką w rywala w polu karnym. Zieloni domagali się odgwizdania karnego za rzekome zagranie ręką. Sędzia był jednak nieugięty.
24 minuta - podrażnieni stratą gola piłkarze Stali znów przycisnęli, ale Gostomskiemu koledzy powinni dzisiaj postawić "oranżadę".
23 minuta - Świdzikowski ukarany żółtą kartką
20 minuta - Mikita wyłożył piłkę Mazanowi, a ten, oddając pierwszy celny strzał Zielonych, trafia do siatki rywali. Mamy więc remis 1:1
17 minuta - w natarciu rywale ale Chinonso Agu staje na wysokości zadania
14 minuta - tym razem swojej szansy szukał Mistrzyk, ale jego strzał z dystansu zbyt lekki.
12 minuta - Stefański dwukrotnie z narożnika boiska. Tym razem Świdzikowski wybija futbolówkę daleko od bramki.
10 minuta - szybka odpowiedź Stali i tylko refleks Gostosmkiego po strzale Dziubińskiego ratuje Radomiaka przed utratą drugiego gola.
9 minuta - jedna z akcji Radomiaka, ale Mazan na spalonym
6 minuta - rzut rożny dla Stali, ale Grudniewski wyjaśnia sytuację.
4 minuta - wolny dla Radomiaka, ale Szuprytowski uderzył nad poprzeczką.
2 minuta - fenomenalnie w mecz weszli goście, Dziubiński wykorzystał błąd defensorów, przelobował Gostomskiego i rywale prowadzą 1:0
Godz. 17 - rozpoczął Radomiak
Godz. 16.59 - Radomiak na biało-zielono, Stal na zielono-czarno
Godz. 16.57 - arbiter spotkania wyprowadza obydwa zespoły na murawę.

Data: 2018-04-21 16:52:25 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 5566

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024