|   On-line: 22

Radomiak pokonał niewygodnego Znicza
Piłkarze Radomiaka przełamali blisko 12-letnią niemoc w bojach ze Zniczem Pruszków i po golach Leandro Rossi i Petera Mazana pokonali niewygodnego rywala 2;1. Było to także drugie spotkanie, w którym zespół poprowadził do triumfu Grzegorz Opaliński. Radomiak dzięki korzystnym rezultatom rywali, wskoczył na trzecie miejsce w tabeli

RADOMIAK RADOM - ZNICZ PRUSZKÓW 2:1 (1:1)
Bramki:
Leandro (19.), Mazan (77.) - Tarnowski (31.)
Radomiak: Gostomski - Jakubik, Grudniewski, Klabnik, Skowron, Agu, Bemba (56. Colina), Mazan (90. Filipowicz), Leandro (62. Wróbel), Mikita, Rolinc (63. Szuprytowski)
Znicz: Kalinowski - Wasilewski (84. Rackiewicz), Faliszewski (74. Stryjewski), Rybak, Klepczarek, Długołęcki, Czarnowski, Machalski, Kubicki (87. Kira), Małachowski, Tarnowski

RELACJA LIVE
90 minuta+4 koniec spotkania. Radomiak wygrywa drugi mecz z rzędu!
90 minuta+3 - rzut wolny dla Radomiaka. Wrzuca Colina, ale niecelnie.
90 minuta+1 - zadrżały serca fanów Radomiaka, ale Czarnowski z 12 metrów oddał bardzo lekki strzał.
* - sędzia doliczył cztery minuty.
90 minuta - czwarta zmiana w Radomiaku. Filipowicz za Mazana
88 minuta - ostatnie zrywy Znicza, ale wykończenie akcji dalekie od ideału.
87 minuta - kolejna zmiana w Zniczu. Kira za Kubickiego
86 minuta - tym razem Paweł Tarnowski walcząc o pozycję faulował Klabnika
85 minuta - Mazan znów uderzył z dystansu, ale tym razem niecelnie.
84 minuta zmiana w Zniczu. Za Wasilewskiego Rackiewicz
* - ciekawostka - mecz z perspektywy trybun ogląda ponad 3800 osób!
81 minuta - radomianie wysokim pressingiem wymuszają błędy w rozgrywaniu akcji Znicza.
79 minuta - gościom nagle zaczęło się niezwykle spieszyć... Teraz jednak to oni znajdują się pod presją wyniku
77 minuta - Mazan zdecydował się na niespodziewany strzał z dystansu i tym razem był to strzał w dziesiątkę!!!
76 minuta - rzut wolny dla Znicza, głębokie dośrodkowanie Rybaka, ale piłkę łapie Gostomski
74 minuta - w Zniczu Stryjewski zmienia Faliszewskiego
72 minuta - i znów najwięcej pracy ma opiekun medyczny gości...
68 minuta - nerwowość w poczynaniach Radomiaka rośnie, a piłkarze Znicza klepią, niewiele sobie z tego robiąc.
66 minuta - bezsensowna zabawa, głupia strata i konieczność faulu na wychodzącym rywalu. Żółta kartka dla Skowrona.
64 minuta - po stracie Szuprytowskiego Tarnowski wpadł w pole karne, ale po jego strzale, po nodze Jakubika piłka za linią końcową. Po rzucie rożnym Klepczarek pomylił się milimetry.
63 minuta - Grzegorz Opaliński decyduje się na kolejną zmianę. W miejsce Rolinca Szuprytowski
62 minuta - w miejsce Leandro na boisku Jakub Wróbel
61 minuta - rozrzutny jest w drugiej połowie arbiter. Tym razem ukarał żółtą kartką Kubickiego.
60 minuta - Rolinc wywalczył rzut rożny. Leandro dośrodkował zbyt lekko.
59 minuta - tym razem żółtą kartką ukarany Rolinc. A medyk Znicza nie zdążył jeszcze wrócić na ławkę rezerwowych, a już musiał po raz drugi wbiegać na murawę.
57 minuta - żółtą kartką ukarany Leandro.
56 minuta - pierwsza zmiana w Radomiaku. Colina zmienia Bembę
55 minuta - znów po dośrodkowaniu Tarnowskiego pod bramką Zielonych zrobił się niezły "smród". Tylko jednak niezdecydowaniu napastników Znicza Zieloni mogą zawdzięczać, że wciąż jest remis.
53 minuta - Grudniewski ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.
52 minuta - zdesperowany Leandro zdecydował się na strzał z blisko 40 metrów. Ale tym razem niecelnie.
51 minuta - tym razem akcja po zagraniu ręką Pawła Tarnowskiego wstrzymana.
50 minuta - kto tam po strzale Pawła Tarnowskiego nie dotknął ręką piłki w polu karnym Radomiaka? Nie ma to znaczenia, bo sędzia nie zareagował
48 minuta - Mazan chciał się odwdzięczyć Mikicie, ale obrońcy byli bardzo czujni.
47 minuta - Mikita doskonale obsłużył Rolinca, a ten zamiast uderzać, szukał jeszcze Mazana. O to był błąd.
46 minuta - radomianie rozpoczęli od wysokiego pressingu.

* - i doczekali się. Wracamy za 15 minut.
45 minuta - piłkarze już czekają na ostatni gwizdek.
41 minuta - Tarnowski wymanewrował Skowrona i zdecydował się na strzał tuż zza linii pola karnego. I trzeba przyznać, że pomylił się bardzo niewiele.
40 minuta - rzut rożny dla Radomiaka, ale Rolinc fauluje obrońcę Znicza.
39 minuta - Kalinowski do Gostomskiego i na odwrót...
37 minuta - w środku boiska zderzyli się Mazan z wyprowadzającym akcję Leandro. W ostatnich minutach dobre wrażenie, jakie Zieloni wywarli na początku pojedynku zostało skutecznie zatarte
34 minuta - Radomiak jakby uśpiony wydarzeniami na boisku, gra toczy się w środku boiska.
31 minuta - błyskawicznie się to zemściło, a fanom Radomiaka przypomniał się Paweł Tarnowski, który zdobył gola
31 minuta - Leandro mocno dośrodkował po ziemi i Rolincowi wystarczyło dostawić nogę. Piłka przeleciała jednak tuż obok niej...
29 minuta - faul na Agu, ukarany żółtą kartką Faliszewski, chwilę później za dyskusję Klepczarek
28 minuta - Mazan strzela z 17 metrów, ale nad bramką
26 minuta - Leandro huknął z całej siły. "Znokautował" futbolówką Długołęckiego, który padł jak długi, ale po interwencji medycznej odzyskuje świadomość.
24 minuta - Kalinowski złapał piłkę zagraną od obrońcy Znicza. Będzie rzut wolny pośredni z 5 metrów!
22 minuta - tym razem Leandro wywalczył rzut rożny.
19 minuta - Leandro wziął sprawy w swoje ręce, popędził wzdłuż linii bocznej, wpadł w pole karne i sprytnym strzałem nie dał szans golkiperowi Znicza
15 minuta dośrodkował Machalski, ale zbyt głęboko i piłka opuściła plac gry.
14 minuta - rywale postraszyli defensywę Radomiaka, która na chwilę się zdrzemnęła. Rzut wolny dla Znicza z 28 metrów.
12 minuta - Kalinowski ratował się wyjściem poza pole karne.
9 minuta - radomianie mocno naciskają od początku pojedynku. Podanie Mikity, Leandro uderza z 14 metrów, ale przenosi futbolówkę nad bramką.
8 minuta - Klepczarek ruszył z groźną akcją gości, ale jego strzał z kilkunastu metrów daleko od bramki.
6 minuta - tym razem Mazan uderzył zza linii pola karnego. Nad poprzeczką.
5 minuta - Mazan był blisko wyjścia sam na sam z golkiperem rywali
4 minuta - Grudniewski po zderzeniu z rywalem potrzebował pomocy medycznej
2 minuta - dogrywał Skowron, Rolinc zdecydował się na strzał z ostrego kąta, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką.
1 minuta - Rolinc już w 15 sekundzie wywalczył rzut rożny
Godz. 17.03 - pan Robert Marciniak dał znać do rozpoczęcia pojedynku. Pierwsi akcję budować będą piłkarze Radomiaka.
Godz. 17.01 Radomiak na biało-zielono. Znicz na żółto-czerwono.
Godz. 17 - minuta ciszy ku pamięci Jura Zielińskiego.
Godz. 16.58 - na boisko piłkarzy wyprowadzają młodzi adepci Radomiaka, m.in. z rocznika 2010 i młodsi
Godz. 16.55 - obydwa zespoły już w tunelu, gotowe do wyjścia na murawę.
Godz. 16/50 - wymarzona aura panuje dzisiaj do rozgrywania piłkarskich spotkań. Już za 10 minut Radomiak stoczy kolejny bój o ligowe punkty.

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2018-05-05 16:06:46 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 7198

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024