|   On-line: 23

Radomiak bez trudu pokonał Olimpię Elbląg
Intensywne było piłkarskie otwarcie maja w wykonaniu piłkarzy Radomiaka. W jego połowie, wręcz bez wysiłku, Zieloni rozbili jedną z najbardziej nieobliczalnych ekip Olimpię Elbląg. W Radomiu zagrała bez charakteru, co podopieczni Grzegorza Opalińskiego skrupulatnie wykorzystali

RADOMIAK RADOM - OLIMPIA ELBLĄG 4:0 (2:0)
Bramki:
Rolinc (36.), Mazan (42. - karny), Wróbel (52.), Szuprytowski
Radomiak: Haluch - Zając, Grudniewski, Świdzikowski, Skowron, Szuprytowski, Bemba (62. Colina), Mazan, Leandro (7. Rolinc), Mikita (82. Sokół), Wróbel (71. Jabłoński).
Olimpia: Tułowiecki - Wenger, Kołosow (55. Szmyt), Balewski, Korkliniewski (46. Ressel), Stępień, Michurski, Kiełtyka (46. Bojas), Danowski, Filipczyk, Kurbiel (61. Szołtys).

RELACJA LIVE
* - sędzia doliczył dwie minuty, po ich upływie zakończył spotkanie
89 minuta - żółta kartka dla Szmyta
87 minuta - spuszczone głowy piłkarzy Olimpii mówią wszystko. A radomianie zapewne w myślach już rozpoczynają operację "Warta".
85 minuta - goście próbują zorganizować akcję, po której mógłby paść gol honorowy. Ale dzisiaj wydaje się to niemożliwe.
* - dzisiejsze spotkanie ogląda 1625 kibiców
82 minuta - Sokół zmienił Mikitę
82 minuta Jabłoński z Szuprytowskim wywalczyli rzut rożny.
81 minuta - Skowron ukarany żółtą kartką
79 minuta - rozpadało się, a do strzału Szuprytowskiego zniechęcony golkiper gości nawet się nie schylił...
75 minuta - Szołtys uderzał z 16 metrów, ale bardzo lekko.
73 minuta - Rolinc rozochocił się na kolejne bramki. Tym razem trafił piłką w obrońcę.
71 Minuta - Jabłoński zmienia Wróbla.
68 minuta - Rolinc huknął z 20 metrów. Tuż obok słupka
64 minuta - heroiczne interwencje obrońców gości po ataku Mikity, Wróbla i Szuprytowskiego. Bez zmiany wyniku.
62 minuta zmiana w Radomiaku. Colina za Bembę
61 minuta - Szołtys zmienia Kurbiela
60 minuta - za poczynania defensorów Olimpii, jej szefowie powinni wyciągnąć stosowne konsekwencje. Szkoda, że ich futbolowego "niechlujstwa" nie wykrozsytał Szuprytowski.
59 minuta - radomianie znów uśpili rywali, Mazan świetnie uruchomił Wróbla, ale ten nie opanował piłki.
55 minuta - Szmyt zmienia Kołosowa
52 minuta - totalne gapiostwo defensywy rywali. Wróbel wychodzi sam na sam i pokonuje Tułowieckiego
51 minuta - goście trochę aktywniej. Ale tylko trochę...
50 minuta = Bojas miał przed sobą pustą bramkę, ale nie trafił w piłkę.
48 minuta - Bemba dopadł do futbolówki w polu karnym, ale trafił w słupek.
47 minuta - Kołosow próbuje poderwać swoich kolegów, ale traci piłkę w narożniku boiska.
Godz. 18.04 - rozpoczynają goście.
* - w Olimpii dwie zmiany!

* - koniec pierwszej połowy
45 minuta - rywale sprawiają wrażenie, jak gdyby już mieli dość gry na dzisiaj. Rzut rożny dla Radomiaka. Sędzia przerywa grę po faulu na bramkarzu.
42 minuta - Mikita faulowany przy linii bocznej pola karnego. Do "jedenastki" podchodzi Mazan. Zmylił bramkarza i Radomiak prowadzi 2:0

37 minuta - goście rzucili się do ataków, ale Haluch efektownie interweniował na linii pola karnego
36 minuta - niezdecydowanie defensywy gości wykorzystał wreszcie Rolinc lobując golkipera gości.
34 minuta - o wiele bardziej efektowne "akcje" na trybunach
33 minuta - tym razem zżółta kartka dla Korkliniewskiego
29 minuta - Mazan holował piłkę, ale stracił ją na 30 metrze. Niburski ruszył z kontrą, ale jego strzał z 20 metrów daleki od precyzji.
26 minuta - Mazan bezpardonowo potraktował Kurbiela. Żółta kartka.
25 minuta - Kołosow ruszył ze Stępniem na bramkę Halucha. Decyzja o strzale tego pierwszego to był jednak ogromny błąd.
24 minuta - Skowron zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił w obrońcę.
23 minuta - dwie akcje radomian, ale brakuje ostatniego, dokładnego podania.
20 minuta - Stępień wywalczył pierwszy rzut rożny dla gości. Piłka trafia na 10 metrze do Wengera, ale jego próbę strzału pozostawimy bez komentarza.
18 minuta - Szuprytowski z siedmiu metrów uderzał głową. Obok słupka.
16 minuta - wrzucał Skowron, ale zbyt głęboko.
15 minuta - rzut wolny dla Radomiak z 35 metrów.
12 minuta - pierwsze dwie interwencje Halucha w meczu. Strzały z dystansu raz piąstkował, raz wyłapał.
10 minuta - kilka fajnych przejęć Zielonych w środku pola, ale bez pomysłu na wykończenie akcji.
7 minuta - Leandro doznał kontuzji. Zastąpił go Rolinc.
5 minuta - strzał Mikity z 16 metrów, ale bardzo niecelny
3 minuta - pierwsza interwencja Tułowieckiego.
1 minuta - kibice przesłali wyraźne "pozdrowienie" do piłkarzy połączone z ostrzeżeniem. Mocno go sparafrazujemy: "Tylko zwycięstwo, Radomiak tylko zwycięstwo" :)