|   On-line: 24

Radomiak podzielił się punktami z Wisłą. Rywale spadli do trzeciej ligi
W sobotnie popołudnie w Radomiu miały być spore piłkarskie emocje. Zieloni nie mają już bezpośrednich szans na awans do pierwszej ligi, ale jeżeli ich celem są baraże, musieli bezwzględnie wygrać z Wisłą Puławy, która toczyła heroiczny bój o utrzymanie... Obie drużyny po bardzo dziwnym, "podwórkowym", ale emocjonującym meczu podzieliły się punktami. Wisła Puławy spadła do trzeciej ligi.

Już przed przerwą, za sprawą Leandro i Zulciaka obydwa teamy wystrzelały się. W drugiej odsłonie żadna ze stron nie uczyniła sobie i rywalom krzywdy. A wobec remisu Garbarni Kraków z Wartą Poznań, o czwartym miejscu, dającym prawo gry w barażu - jeżeli do niego dojdzie - zdecyduje ostatnia kolejka.

RADOMIAK RADOM - WISŁA PUŁAWY 2:2 (2:2)
Bramki: Leandro (19., 36.) - Zulciak (8., 33.)

Radomiak: Haluch - Skowron, Świdzikowski, Grudniewski, Zając (46. Klabnik), Bemba (46. Filipowicz), Agu, Mazan, Leandro (71. Mikita), Rolinc, Szuprytowski.
Wisła: Madejski - Pielach, Sedlewski, Szymankiewicz, Poznański, Sulkowski, Patejuk, Zmorzyński, Kobiałka, Hirsz, Zulciak

KONIEC MECZU
90'+3' - rzut rożny dla Radomiaka. Ostatnia szansa
90'+2' - z dystansu Mikita, minimalnie obok słupka
90'+1' - główkował Świdzikowski, ale obok bramki
90' - bardzo dziwny mecz. Akcja za akcją z obu stron. Doliczone trzy minuty
88' - Szuprytowski miał na nodze piłkę meczową - przestrzelił z 16. metra
85' - korner dla Wisły. Remis nie zadowala żadnej ze stron
84' - rzut rożny dla Radomiaka
80' - najwyższy czas, by odważniej zagrał Radomiak - po dobrej akcji i rozgrywaniu piłki w polu karnym Wisły tylko rzut rożny
72' - rzut rożny dla gości, pewnie piąstkuje Haluch
71' - Mikita za Leandro
70' - z dystansu jeden z graczy gości, ale piłka nad poprzeczką
64' - tym razem rzut rożny dla Wisły. Wisła w natarciu - kolejne dwa rzuty rożne
62' - piłkę zmierzającą do bramki na rzut rożny wybił Sulkowski
60' - rzut rożny dla Radomiaka
56' - przycisnęła Wisła, bardzo nerwowo w obronie Radomiak
55' - uderzenie Mazana z 16. metra, ale bardzo niecelne
50' - ciągle duży chaos w poczynaniach obu drużyn. Bardzo dużo górnych piłek, niecelnych podań
46' - goście rozpoczęli drugą połowę
45+2' - koniec pierwszej połowy, pełnej emocji i bardzo chaotycznej
45+1' - piękna akcja Rolinca i Leandro, uderzenie Brazylijczyka zablokowane. Dzieje się w tym meczu...
45' - doliczone dwie minuty. Fenomenalne uderzenie z dystansu gracza gości i piłka minimalnie obok okienka bramki Radomiaka
44' - zaskakujący strzał z dystansu jednego z graczy gości i znów bardzo pewne poradził sobie z nim Haluch
42' - jeden z zawodników Wisły ucierpiał po kolejnym faulu Zająca, ale tym razem chyba sporo teatru ze strony piłkarza gości
39' - Szymankiewicz ogląda żółtą kartkę
38' - żółta kartka dla Zająca za faul w środku boiska. Kibice skandują "zdejmij go!". Ugotowany jest ten młody piłkarz, ale to naprawdę nie jest jego mecz. Uśmiechający się szyderczo na te okrzyki przy linii bocznej Opaliński nic sobie z tego nie robi
36' - GOOOLL!!! Leandro po raz drugi!
35' - drugi rzut karny dla Radomiaka - nie było żadnych wątplwości
33' - gol z niczego dla gości. Kontra po wrzucie z autu Radomiaka pod bramką gości. Skandaliczne zachowanie Zająca, który gra beznadziejnie od początku spotkania. Kibice bardzo głośno domagają się, by ten młody piłkarz opuścił boisko
32' - znakomicie o piłkę przy linii bocznej powalczył Rolinc, dograł przytomnie do Mazana, bardzo mocny strzał, ale w sam środek i instynktownie bramkarz gości
29' - Szuprytowski sam zrobił sobie miejsce do oddania strzału - płasko, ale niecelnie
28' - rozkręca się Radomiak. Teraz ładnie Szuprytowski, ale piłkarze Wisły przecięli ostatnie podanie. Rzut rożny
23' - żółta kartka dla Agu - bardzo ambitnie ulubieniec kibiców, ale lekko spóźniony
19' - Leandro mocno w okienko!! 1:1
18' - rzut karny dla Radomiak - wreszcie przyspieszyli Zieloni - wcześniej świetny zwód Bemby, którym napędził akcję
17' - pierwsza akcja Radomiaka - strzał Agu, ale bardzo daleko od bramki
14' - kolejna kapitalna akcja Wisły - strzał z 11. metra broni Haluch
11' - strzał w środek bramki złapał Haluch
8' - piękny gol dla gości, po bardzo ładnym rozegraniu rzutu rożnego. Techniczny strzał w okienko ze skraju pola karnego
7' - pierwszy rzut rożny dla gości. Radomiak zepchnięty do defensywy
3' - pierwsza, pewna interwencja Halucha
1' - rozpoczął Radomiak

Data: 2018-05-26 15:11:12 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 6850