|   On-line: 27

Dwa złote medale zawodników AT Masters
W Radomiu, na kortach AG Tenis Chorzowska odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny młodzików do lat 14, w którym udział wzięło trzech zawodników AT Masters. I wszyscy znaleźli się na najwyższym stopniu podium zawodów.

Adam Maghraby zajął pierwsze miejsce w grze pojedynczej, pokonując po drodze Alana Tomaszewskiego (Sinet Club Warszawa) 6/1 6/0, Adriana Sypniewskiego (ST Matchpoint Warszawa) 6/0 6/0, a w finale Maksymiliana Kozuba (Mera Warszawa) 6/1 6/3.

Drugi złoty medal wywalczyły w grze podwójnej reprezentantki AT Masters, Karolina Gołda/Kasia Ciepiela. W półfinale pokonały parę, Gabrysia Kraska/Nikola Piasta (AG Tenis Chorzowska) 6/2 4/6 10/6, a w finale pokonały duet, Anna Piotrowska (KROS Tarnowo Podgórne) / Zosia Witkowska(TieBreak) 6/4 6/4.

Trzecie miejsce i brązowy medal w grze pojedynczej zajęła dwunastoletnia Karolina Gołda. W półfinale pokonała Nikole Piastę 6/4 6/2, a w półfinale uległa po prawie trzygodzinnym spotkaniu Gabrysi Krasce 7/6 5/7 3/6. Trenerem Adama Maghrabiego i Kasi Ciepieli jest Weronika Domagała a Karoliny Gołdy, Katarzyna Chmielewska.

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2018-05-28 13:26:56 | Kategoria: Inne / Tenis | Odwiedzin: 467

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016