|   On-line: 23




 
Czwartoligowcy poznali terminarz rozgrywek
Grupa południowa IV ligi, w której wystąpią: Pilica Białobrzegi, Oskar Przysucha, Energia Kozienice, Drogowiec Jedlińsk, LKS Promna i Radomiak II Radom, rozpocznie rozgrywki 11 sierpnia, a rundę jesienną zakończy 11 listopada. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przedstawił właśnie terminarz tej klasy rozgrywek.


Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
Radomiak II Radom - Drogowiec Jedlińsk
Orzeł Unin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz II Pruszków - Wilga Garwolin
Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie
KS Raszyn - Energia Kozienice
Oskar Przysucha - LKS Promna
Sparta Jazgarzew - MKS Piaseczno
Mazur Karczew - Mszczonowianka Mszczonów

Kolejka 2 - 15 sierpnia
Drogowiec Jedlińsk - Mszczonowianka Mszczonów
MKS Piaseczno - Mazur Karczew
LKS Promna - Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice - Oskar Przysucha
Błonianka Błonie - KS Raszyn
Wilga Garwolin - Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Znicz II Pruszków
Radomiak II Radom - Orzeł Unin

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
Orzeł Unin - Drogowiec Jedlińsk
Znicz II Pruszków - Radomiak II Radom
Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Raszyn - Wilga Garwolin
Oskar Przysucha - Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew - Energia Kozienice
Mazur Karczew - LKS Promna
Mszczonowianka Mszczonów - MKS Piaseczno

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
Drogowiec Jedlińsk - MKS Piaseczno
LKS Promna - Mszczonowianka Mszczonów
Energia Kozienice - Mazur Karczew
Błonianka Błonie - Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin - Oskar Przysucha
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Raszyn
Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi
Orzeł Unin - Znicz II Pruszków

Kolejka 5 - 1-2 września
Znicz II Pruszków - Drogowiec Jedlińsk
Pilica Białobrzegi - Orzeł Unin
KS Raszyn - Radomiak II Radom
Oskar Przysucha - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin
Mazur Karczew - Błonianka Błonie
Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice
MKS Piaseczno - LKS Promna

Kolejka 6 - 8-9 września
Drogowiec Jedlińsk - LKS Promna
Energia Kozienice - MKS Piaseczno
Błonianka Błonie - Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin - Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sparta Jazgarzew
Radomiak II Radom - Oskar Przysucha
Orzeł Unin - KS Raszyn
Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi

Kolejka 7 - 15-16 września
Pilica Białobrzegi - Drogowiec Jedlińsk
KS Raszyn - Znicz II Pruszków
Oskar Przysucha - Orzeł Unin
Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom
Mazur Karczew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin
MKS Piaseczno - Błonianka Błonie
LKS Promna - Energia Kozienice

Kolejka 8 - 22-23 września
Drogowiec Jedlińsk - Energia Kozienice
Błonianka Błonie - LKS Promna
Wilga Garwolin - MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mszczonowianka Mszczonów
Radomiak II Radom - Mazur Karczew
Orzeł Unin - Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków - Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi - KS Raszyn

Kolejka 9 - 29-30 września
KS Raszyn - Drogowiec Jedlińsk
Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi
Sparta Jazgarzew - Znicz II Pruszków
Mazur Karczew - Orzeł Unin
Mszczonowianka Mszczonów - Radomiak II Radom
MKS Piaseczno - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
LKS Promna - Wilga Garwolin
Energia Kozienice - Błonianka Błonie

Kolejka 10 - 6-7 października
Drogowiec Jedlińsk - Błonianka Błonie
Wilga Garwolin - Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - LKS Promna
Radomiak II Radom - MKS Piaseczno
Orzeł Unin - Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków - Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi - Sparta Jazgarzew
KS Raszyn - Oskar Przysucha

Kolejka 11 - 13-14 października
Oskar Przysucha - Drogowiec Jedlińsk
Sparta Jazgarzew - KS Raszyn
Mazur Karczew - Pilica Białobrzegi
Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków
MKS Piaseczno - Orzeł Unin
LKS Promna - Radomiak II Radom
Energia Kozienice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błonianka Błonie - Wilga Garwolin

Kolejka 12 - 20-21 października
Drogowiec Jedlińsk - Wilga Garwolin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Błonianka Błonie
Radomiak II Radom - Energia Kozienice
Orzeł Unin - LKS Promna
Znicz II Pruszków - MKS Piaseczno
Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn - Mazur Karczew
Oskar Przysucha - Sparta Jazgarzew

Kolejka 13 - 27-28 października
Sparta Jazgarzew - Drogowiec Jedlińsk
Mazur Karczew - Oskar Przysucha
Mszczonowianka Mszczonów - KS Raszyn
MKS Piaseczno - Pilica Białobrzegi
LKS Promna - Znicz II Pruszków
Energia Kozienice - Orzeł Unin
Błonianka Błonie - Radomiak II Radom
Wilga Garwolin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 14 - 3-4 listopada
Drogowiec Jedlińsk - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin
Orzeł Unin - Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków - Energia Kozienice
Pilica Białobrzegi - LKS Promna
KS Raszyn - MKS Piaseczno
Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów
Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew

Kolejka 15 - 10-11 listopada
Mazur Karczew - Drogowiec Jedlińsk
Mszczonowianka Mszczonów - Sparta Jazgarzew
MKS Piaseczno - Oskar Przysucha
LKS Promna - KS Raszyn
Energia Kozienice - Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie - Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin - Orzeł Unin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomiak II Radom

Poleć artykuł swoim znajomym



Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2018-07-03 13:50:15 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga | Odwiedzin: 993
 










W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016


Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

CLO: Jesienny weekend w okręgówce. Lider wywalczył tylko jeden punkt 22-09-2018
 
IV liga: Oskar triumfował w Pruszkowie. Promna poległa w Błoniu 22-09-2018
 
E.Leclerc Radomka Radom wybrała kapitana 22-09-2018
 
Jazda z Charakterem - wywiad z Magdaleną Ślusarczyk Cocoon Pole Dance Academy 22-09-2018
 
Czy będzie pierwszy raz Broni Radom w Łowiczu? 21-09-2018
 
Piłkarskie święto z udziałem Radomiaka i Resovii nie tylko na murawie 21-09-2018
 
Grand Prix Radomia gościło w Leśniczówce 21-09-2018
 
Uczestnicy mistrzostw świata opanują halę MOSiR-u 21-09-2018
 
Cerrad Czarni Radom pokonali Asseco Resovię! 20-09-2018
 
Sroga lekcja ROSY Radom w Finlandii, ale nadzieja umiera ostatnia 20-09-2018
 
Reprezentantka Cocoon Pole Dance Academy wygrała zawody Pin Up Pole Dance Studio 20-09-2018
 
W Iłży pobiegli dla Agaty 20-09-2018
 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY 20-09-2018
 
Kolejny wygrany turniej Karoliny Gołdy 20-09-2018
 
Poznaliśmy ćwierćfinalistów Mirax Pucharu Polski 19-09-2018
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl