|   On-line: 27

Zwycięstwa Oskara Przysucha, Radomiaka II i Pilicy Białobrzegi
Zanim większość piłkarzy naszych czwartoligowych ekip zasiadło do świątecznego obiadu, stoczyli oni kolejną batalię o punkty. Zwycięstwa w przedpołudniowej serii odniosły Oskar Przysucha oraz Radomiak II Radom. Popołudniu triumfowała Pilica Białobrzegi.

Drugi efektowny triumf zainkasowali piłkarze rezerw Radomiaka. Zieloni wykorzystali fakt, że mogli ich wesprzeć gracze z pierwszego zespołu, a Orzeł Unin musiał pokornie odebrać lekcję futbolu.

W boju naszych ekip już w 4. minucie Mariusz Moskwa zdobył gola dla Oskara Przysucha i zapewnił tym samym trzy "oczka" w konfrontacji z Energią w Kozienicach.

Już po ośmiu minutach KS Promna przegrywał ze Spartą Jazgarzew 0:2 i znacznie utrudnił sobie zadanie. Bardziej doświadczeni rywale taką samą liczbę bramek zdobyli po przerwie i zainkasowali trzy punkty.

Cenny komplet punktów wywalczyła w Garwolinie, Pilica Białobrzegi. Jedynego gola, na wagę zwycięstwa, zdobył Michał Kucharczyk, skutecznie egzekwując rzut wolny, tuż sprzed linii pola karnego.

RADOMIAK II RADOM - ORZEŁ UNIN 4:0 (3:0)