|   On-line: 27

Radomiak w pięknym stylu rozstrzelał Olimpię!
Niezwykle intensywny będzie ostatni tydzień sierpnia dla drugoligowców. Czekają ich trzy pojedynki o punkty, a Radomiak wakacyjny maraton rozpoczął od konfrontacji z Olimpią Elbląg. Jeśli w kolejnych spotkaniach ma prezentować taką formę, to już można zacierać ręce. Kapitalna gra i jeszcze lepszy wynik w meczu z Olimpią na pewno dodadzą wiary Zielonym!

RADOMIAK RADOM - OLIMPIA ELBLĄG 5:0 ((3:0)
Bramki: Kaput (12.), Luz (17.), Leandro (29.), Rolinc (74.), Winsztal (82.)

Radomiak: Haluch - Jakubik, Klabnik, Grudniewski, Wawszczyk, Szuprytowski (72. Suchanek), Makowski (78. Winsztal), Kaput, Bruno Luz (72. Rolinc), Mikita, Rossi (57. Pietroń)
Olimpia: Pilarz - Lewandowski, Wenger, Kołosow, Kuczałek, Sedlewski, Bojas, Rynkowski, Kiełtyka, Persona, Nowicki

Relacja live:
- Koniec meczu!! W pełni zasłużone efektowne zwycięstwo Radomiaka!
90' - sędzia czując boiskowe wydarzenia, doliczył tylko jedną minutę
88' - goście chcą strzelić gola honorowego. Rzut rożny
86' - ależ chęć do gry i przyspieszenie ma dziś Rolinc. Wywalczył teraz rzut rożny. Z pierwszej piłki Mikita, jednak nad bramką
85' - rut rożny dla gości
82' - GOOOOOOOLL!! Kontra Radomiaka i perfekcyjne podanie Rolinca wykorzystał Winsztal
78' - Winsztal za Makowskiego
75' - zbyt rozluźniony w obronie Radomia i okazję do interwencji miał Haluch. Rzut rożny
74' - GOOOOOOOOOOLLLL!!! Kapitalnie Jakub Rolinc. Najpierw soczyste uderzenie z woleja cudem odpija przed siebie bramkarz, a wobec dobitki był już bezsilny. Kapitalne wejście czeskiego napastnika
74' - kontra Radomiaka, technicznie, zewnętrzną częścią stopy w długi róg Wawszczyk i bramkarz odbija na rzut rożny
73' - ładny drybling i zejście do środka Suchanka, ale pewnie w bramce Pilarz
72' - podwójna zmiana w Radomiaku. Suchanek i Rolinc za Luza i Szuprytowskiego
68' - obie drużyny są już chyba świadome rezultatu meczu i nie forsują tempa
64' - Szuprytowski niewiele się pomylił
63' - rzut wolny dla Radomiaka na 20. metrze
61' - ostatnia zmiana gości - Balewski za Rynkowskiego
60' - fatalny błąd Jakubika i tylko rzut rożny dla Olimpii
57' - Pietroń za Leandro
54' - Radomiak oddał inicjatywę Olimpii, ale na razie nie ma poważniejszego zagrożenia pod bramką
49' - techniczne uderzenie Luza w kierunku długiego słupka i z trudem Pilarz
46' - dwie zmiany w Olimpii. Boisko opuścili Kołosow i Kuczałek, a weszli Ressel i Szmydt
45'+2' - koniec pierwszej połowy - bardzo udanej w wykonaniu Radomiaka
45' - dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu
44' - efektowna próbka umiejętności technicznych Kaputa. Obie ekipy już chyba czekają na gwizdek, kończący pierwszą połowę
42' - taka właśnie się przydarzyła i strzał napastnika minął słupek zaledwie o kilka centymetrów
41' - Olimpia w dziesiątkę na własnej połowie - ewidentnie zmieniła taktykę ze względu na wynik. Teraz chodzi raczej o to, by nie przegrać wyżej i ewentualnie zagrozić bramce gospodarzy z kontry
37' - znakomity strzał z dystansu Kiełtyki i Halucha uratowała poprzeczka
35' - szybko zmiana w ekipie gości. Nowickiego zmienia Korkliniewski
32' - pobudzony golem Leandro teraz próbował strzału z dystansu, jednak zbyt wysoko
29' - GOOOOOLLLL! Radomiak 3, Olimpia 0! Świetny przechwyt piłki Jakubika, który podciągnął w pole karne i wycofał na 11. metr do Leandro. Ten bez problemu, niczym z rzutu karnego, pokonał Pilarza
26' - w odpowiedzi jedna z nielicznych akcji Olimpii, ale nad bramką napastnik gości
24' - napór Radomiaka nie słabnie - kolejny korner
23' - rzut wolny dla Radomiaka z narożnika pola karnego. Wcześniej ładnie obrońcami gości zakręcił Kaput
21' - fenomenalna akcja Radomiaka. Swoją szybkość i słabość prawego obrońcy Olimpii wykorzystał aktywny Luz, świetnie dograł do Leandro, a uderzenie z powietrza, nożycami Brazylijczyka cudem wybronił Pilarz
17' - GOOOOOOOOOOOOLLL! Prowadzenie Radmiaka podwyższa Bruno Luz, który z pierwszej piłki pewnie zamknął dośrodkowanie na długi słupek
15' - nieporozumienie w linii obrony gości i rzut rożny dla Radomiaka
12' - GOOOOOLLL DLA RADOMIAKA!!! Michał Kaput bardzo przytomnie wykończył składną akcję Radomiaka. Po wycofaniu piłki na 11. metr bardzo ładnie przymierzył pod poprzeczkę
10' - pogubił się w obronie Radomiak i pierwsza akcja Olimpii powinna skończyć się golem. Znakomita instynktowna interwencja Halucha
5' - w pierwszych minutach inicjatywę na boisku zdecydowanie ma Radomiak. Olimpia stara się uspokoić grę, ale na razie mało skutecznie
2' - od początku w ofensywie Radomiak - bardzo szybko po dłuższej wymianie piłki doczekaliśmy się strzału debiutującego w wyjściowej jedenastce Bruno Luza. Strzał jednak bardzo niecelny
1' - rozpoczął Radomiak