|   On-line: 28

Witkowska na podium radomskiego OTK
Na kortach MOSIR odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodzików do lat 14. W zawodach, których organizatorem była Akademia Tenisowa Masters wystartowało ponad 40 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Udział w turnieju wzięło również pięciu reprezentantów gospodarzy: Kasia Ciepiela, Karolina Gołda, Nelli Witkowska, Wiktoria Chmielewska i Alex Freestone.

Najlepiej zaprezentowała się Nelli Witkowska, która zajęła trzecie miejsce w grze pojedynczej. Karolina Gołda odpadła w meczu o ćwierćfinał a pozostali reprezentacji zakończyli turniej w pierwszej rundzie. Dla niespełna jedenastolatków Wiktorii Chmielewskiej i Alexa
Freestone
były to pierwsze zawody w tej kategorii wiekowej.

Wśród dziewcząt zwyciężyła Hanna Telżyńska /Morelowa Tennis Club Warszawa /II miejsce zajęła Weronika Domańska /Advantage Bielsko-Biała/, a III miejsce Nelli Witkowska /AT Masters Radom/ i Julia Chodkowska /Morelowa Tennis Club Warszawa/. W grze podwójnej zwyciężył duet W.Domańska/H.Telżyńska, drugie miejsce dla pary Zofia Kromolicka (Angelique Kerber Puszczykowo) / Aniela Ostraszewska(GOD-POL- Robert Godlewski Warszawa)

Wśród chłopców I miejsce wywalczył Bartosz Surudo /Fundacja "Szczecińska Akademia Tenisowa"/, II miejsce Jakub Solarski /Fundacja Eurotenis Łódź/, a III miejsce, Szymon Kaszowski/Advantage Bielsko Biała/ i Jakub Krawczyk /TENISWIL Warszawa-Wilanów/. W grze podwójnej I miejsce Mateusz Gołębiowski (AZS Łódź) / Szymon Kaszowski, IImiejsce Jakub Krawczyk/Bartosz Surudo. Gospodarze imprezy pragną podziękować firmie "Chronometr" - Piotr Stachowicz za pomoc w organizacji turnieju.

Data: 2018-08-19 07:03:44 | Kategoria: Inne / Tenis | Odwiedzin: 1048

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024