|   On-line: 51

Koncert Radomiaka pod batutą dyrygenta Karwota!
Niedzielna konfrontacja Radomiaka Radom z Górnikiem Łęczna zakończyła pierwszą rundę rozgrywek drugiej ligi, chociaż nie oznacza to, że dla Zielonych był to ostatni bój o punkty w tym roku. Radomiak po raz kolejny pokazał, że jest w znakomitej dyspozycji. Po świetnym meczu zaaplikował rywalom aż pięć goli, a fenomenalny występ i hat-tricka zanotował Karwot! Oby runda wiosenna została zakończona w podobnym stylu, jak jesienna!

RADOMIAK RADOM - GÓRNIK ŁĘCZNA 5:1 (2:0)
Bramki: Karwot (24., 68., 74.), Makowski (14.), Leandro (k. 62.) - Midzierski (79.)

Radomiak: Kochalski - Grudniewski, Świdzikowski, Klabnik, Jakubik, Karwot, Makowski, Luz (64. Suchanek), Filipowicz (72. Winsztal), Leandro (78. Wawszczyk), Sokół (59. Rolinc)
Górnik: Rojek - Midzierski, Pajnowski, Tymosiak, Markowski, Zagórski, Pisarczuk, Wojciechowski, Essam, Korczakowski, Bętkowski

90'+4' - zwija się z bólu faulowany Jakubik, sędzia puścił grę i chwilę później skończył mecz. Zasłużone, bezdyskusyjne zwycięstwo Radomiaka. Koncert i hat-trick Karwota, świetna gra Makowskiego i właściwie wszystkich pozostałych piłkarzy! Brawo!
90'+3' - strzał Makowskiego z 11. metra zablokowany
92'+2' - na ostatnie sekundy wraca jeszcze Patryk Winsztal, za co otrzymał ogromną porcję zasłużonych braw
90' - doliczone cztery minuty
89' - ewidentny błąd sędziego, który ukarał Jakubika za czystą interwencje w defensywie. Szkoda tej kartki...
87' - Górnik grający w przewadze liczebnej próbuje jeszcze zmienić tak bardzo niekorzystny wynik i często gości na połowie Radomiaka
84 - Winsztal bardzo mocno poturbowany, rozcięty nos po zderzeniu głowami i młody zawodnik niestety kończy swój występ w karetce
82' - Dzięgielewski za Pisarczuka
79' - honorowe trafienie dla gości zalicza Midzierski, który trafia w olbrzymim zamieszaniu w polu karnym
78' - rzut rożny dla Górnika. Ostatnia zmiana w Radomiaku. Wawszczyk za Leandro
76' - strzał gości obok bramki
75' - ręką przed polem karnym Świdzikowski i rzut wolny z bliskiej odległości
74' - GOOOOOOOOOLLLLL!!! Co za mecz Karwota!! Co za mecz Radomiaka!! Perfekcyjne dośrodkowanie Leo z rożnego, Karwot niepilnowany wyskoczył na krótkim słupku do strzału głową i pewnie pokonał Rojka, kompletując tym samym hat-tricka. Co za odpowiedź Niemca na ostatni nieudany mecz przed własną publicznością! Chapeu bas!
74' - Radomiak w huraganowym natarciu. Teraz Leo w sytuacji sam na sam, jednak w ostatniej chwili jego uderzenie ofiarnym wślizgiem zablokował wracający obrońca. Rzut rożny
73' - Karwot świetną piłką w tempo obsłużył Makowskiego, ale zabrakło już sił na skuteczne uderzenie
72' - Winsztal za mocno poturbowanego dziś Filipowicza
68' - GOOOOOOOOOLLLL!!! W roli głównej Karwot!!! Najpierw kapitalnie próbował dograć technicznie nad obrońcami gości, ci przeczytali to jednak i piłka wróciła pod nogi Niemca. Ten bez zastanowienia mocno, płasko uderzył w kierunku długiego słupka i bramkarz gości był bezradny. Bardzo dobry mecz Karwota, który dopiero teraz z przytupem wita się z radomskimi kibicami
66' - koronkowa akcja Radomiaka. Znów w roli asystującego mógł być Makowski, ale Jakubik trafił w poprzeczkę w znakomitej sytuacji
64' - Suchanek z Luza. Dobry występ Portugalczyka!
63' - indywidualnie Luz, ale boczna siatka
62' - Leandro nie myli się z 11. metra!! GOOOOOLLLL!!!
60' - znakomicie na małej przestrzeni pograli Rolinc z Makowskim, ten drugi wyłożył piłkę w pole karne do Filipowicza. Pomocnik Radomiaka faulowany i rzut karny dla gospodarzy!
59' - Rolinc za Sokoła
57' - Luz ośmieszył dwóch zawodników Górnika, a ci sfrustrowani bardzo brutalnie go faulowali. Prostackie i chamskie zachowanie i tylko żółta kartka dla jednego z zawodników gości
54' - fenomenalna interwencja Kochalskiego, a później poprzeczka. Dużo szczęścia miał Radomiak. Muszą obudzić się gospodarze, bo źle weszli w drugą część meczu
52' - dobrze weszli w drugą połowę goście. Często goszczą na połowie Radomiaka
48' - rzut rożny dla Górnika - bez zagrożenia
46' - druga połowa rozpoczęta
45'+1' - koniec pierwszej połowy, bardzo dobrej w wykonaniu Radomiaka, nie licząc krótkiego przestoju w drugim jej fragmencie
45' - doliczona jedna minuta. Jeszcze rzut rożny po fatalnym błędzie jednego z obrońców Górnika
41' - w jednym ze starć w polu karnym ucierpiał ofiarnie grający Sokół. O karnym raczej jednak nie było mowy
37' - bardzo dobrze na przedpolu Kochalski. Teraz lepszy fragment gry gości
35' - dwa rzuty rożne dla Łęcznej
33' - ależ luz w grze ma dziś... Bruno Luz. Po raz kolejny z łatwością ogrywa przeciwników i tym razem kartką za faul na nim ukarany piłkarz gości
31' - nieporozumienie Jakubika z Klabnikiem i znów świetnie bramkarz Radomiaka. Chwilę później świetnie akcję Zielonych napędził Luz, strzał Makowskiego wybity na rzut rożny
30' - pierwszy strzał w mur, drugi bardzo pewnie wyłapał Kochalski
29' - piłki ręką tuż przed polem karnym dotknął Świdzikowski. Rzut wolny i żółta kartka dla kapitana
28' - ofensywnie usposobiony jest dziś Makowski - często podłącza się do akcji. Teraz do jego dobrego dośrodkowania nie doszedł Leandro, blokowany przez jednego ze stoperów
24' - rzut rożny dla Radomiaka i.... GOOOOOOOLLLL!! Świetne dośrodkowanie Filipowicza na długi słupek, piłka trafiła w brzuch dobrze wbiegającego w tempo Karwota i wpadła do siatki!
21' - próba strzału z dystansu jednego z piłkarzy Górnika, ale bardzo niecelna
17' - Luz dryblował na lewej stronie, ale jego dośrodkowanie łapie bramkarz
16' - niewiele zabrakło Jakubikowi, by znalazł się w sytuacji sam na sam
14' - GOOOOOOOLLLL!! Radomiak przycisnął piłkarzy Górnika na ich połowie i przyniosło to efekt. Makowski płaskim strzałem z 16 metrów pokonuje Rojka
10' - znów brutalnie wycięty Sokół i tym razem Pisarczuk ogląda żółtą kartkę
8' - będzie dogodna okazja dla Radomiaka. Sokół faulowany na 20. metrze od bramki. Makowski strzela w mur
5' - piękna, prostopadła piłka od Grudniewskiego do Leandro, ale minimalny spalony
4' - wsparcie z trybun dają też kibice Zielonych. W Radomiu pojawiła się dziś także spora grupa kibiców gości
3' - od początku wysokim pressingiem próbuje Radomiak
1' - rozpoczął Górnik. Dziś mecz rozgrywany będzie przy sztucznym świetle

Data: 2018-11-04 12:04:59 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 4737

Finał Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 21-03-2024

Przedsmak Euro 2024 w Radomiu już w kwietniu! 21-03-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024