|   On-line: 26

Kottrans okupuje fotel lidera RNBA
Koszykarze Kottransu po zwycięstwie nad Before Basket umocnili się na pozycji lidera rozgrywek Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego

Za nami półmetek pierwszej serii zmagań koszykarzy amatorów. W weekendowej odsłonie ROSA Radom pokonała 72:53 ekipę ROSA 2, chociaż niespodzianka wisiała w powietrzu. Gracze "dwójki" jak równy z równym rywalizowali z bardziej doświadczonym przeciwnikiem przez trzy kwarty. Cały czas gonili wynik, ale nie udało im się zatrzymać profesorów koszykówki - Konrada Kapturskiego, Piotra Kardasia czy Łukasza Nowaka. Wygrana w stosunku 21:8 ostatnia kwarta przesądziła o losach rywalizacji.

W drugim spotkaniu Hydrostar, prowadzony przez Konrada i Tomasza Łabędziów (zdobyli w sumie 42 punkty), pokonał WineMarket&GregFin 81:53. Kottrans podtrzymał serię zwycięstw i tym razem odprawił z kwitkiem Before Basket 63:54. Napierwszy triumf doczekali się koszykarze Naturand, którzy pokonali MKS EKonomik.

MVP czwartej kolejki została Julia Barcikowska z MKS Ekonomik Kottrans Radom. Najlepiej punktującym w lidze RNBA przewodzą: Piotr Kardaś (75 pkt.), Julia Barcikowska (74 pkt.), Kuba Kowalczyk (66 pkt.), Konrad Łabędź (65 pkt.) i Dominik Wólczyński (59 pkt.).

W tabeli z ośmioma punktami prowadzi Kottrans. Kolejne lokaty zajmują ROSA, Before Basket Team, HYDROSTAR, Wine Market & Greg Fin, ROSA 2, Naturand i MKS Ekonomik.

W 5. kolejce, 2 grudnia zagrają:
13:00 Rosa 2 - HYDROSTAR
14:00 Wine Market & Greg Fin - KOTTRANS Radom
15:00 MKS Ekonomik - Rosa Radom
16:00 Before Basket Team - Naturand

Data: 2018-11-21 09:09:13 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska | Odwiedzin: 1863