|   On-line: 28

Radomskie Smoki uległy Stelmetowi w Zielonej Górze
Najbardziej utytułowana ekipa ostatniej dekady, Stelmet Zielona Góra, nie pozostawiła złudzeń radomskiej Rosie. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach we własnej hali, odniosła ostatni triumf w 2018 roku

Już w pierwszej kwarcie zielonogórzanie pokazali Rosie miejsce w szeregu. Gospodarze zwyciężyli ją różnicą siedmiu punktów. Pomimo próby gonienia, głównie za sprawą Obie Trottera, który w cały meczu uzbierał solidne double-double (18 punktów, 10 asyst), gospodarze kontrolowali wynik. Nadzieje odżyły w połowie trzeciej odsłony, radomianie zbliżyli się do zielonogórzan na jedenaście punktów, ale po kilku skutecznych akcjach przewaga „zielonych” wzrosła do niemalże dwudziestu punktów, by ostatecznie zakończyć kwartę wynikiem 29:27. Ostatnia część była tylko formalnością.

STELMET ENEA ZIELONA GÓRA - ROSA RADOM 99:71 (22:15, 26:17, 29:27, 22:12)
Stelmet:
Sakić 17 (1), Hrycaniuk 14, Starks 13 (2), Zamojski 11 (3), DeVoe 7 oraz Planinić 18, Mokros 9, Traczyk 4, Matczak 4, Sokołowski 2, Koszarek 0, Mąkowski 0
Rosa: Lindbom 18 (1), Trotter 18 (3), Neal 12 (1), Parzeński 10, Piechowicz 5 oraz Wątroba 5, Wall 2, Szczypiński 0, Ziółko 0, Tyszka 0.

Data: 2018-12-29 22:33:02 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa | Odwiedzin: 1077

Finał Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 21-03-2024

Przedsmak Euro 2024 w Radomiu już w kwietniu! 21-03-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024