|   On-line: 31



 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY
Przed nami drugi kwietniowy weekend, który wypełniony zostanie niesamowitymi emocjami piłkarskimi. Sprawdźcie gdzie, z kim i gdzie zagrają Wasi pupile i tradycyjnie zapraszamy na stadiony

II LIGA
RESOVIA RZESZÓW - RADOMIAK RADOM, sobota, godz. 16

III LIGA
SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - BROŃ RADOM, sobota, godz. 16

IV LIGA
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - OSKAR PRZYSUCHA, sobota, godz. 15.30
ENERGIA KOZIENICE - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW, sobota, godz. 16
LKS PROMNA - MKS PIASECZNO, sobota, godz. 16.30
RADOMIAK II RADOM - KS RASZYN, niedziela, godz. 14
ORZEŁ UNIN - PILICA BIAŁOBRZEGI, niedziela, godz. 15

CAMPEON LIGA OKRĘGOWA
ZAMŁYNIE RADOM - SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW, sobota, godz. 15
ORZEŁ WIERZBICA - KS WARKA, sobota, godz. 15
PROCH PIONKI - LEGION GŁOWACZÓW, sobota, godz. 16
POWIŚLANKA LIPSKO - JODŁA JEDLNIA-LETNISKO, sobota, godz. 16
MAZOWSZE GRÓJEC - CENTRUM RADOM, sobota, godz. 17
PILICA NOWE MIASTO - ZAWISZA SIENNO, niedziela, godz. 15
IŁŻANKA KAZANÓW - GRYF POLICZNA, niedziela, godz. 15
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - KS POTWORÓW, niedziela, godz. 16

PINEKS A KLASA (grupa I)
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - PLON GARBATKA, sobota, godz. 15
KS MAGNUSZEW - WUKS RUDA WIELKA, sobota, godz. 15
KS CHOMENTÓW - ZORZA KOWALA, sobota, godz. 15.30
POLONIA IŁŻA - MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE, sobota, godz. 16
GRACJA TCZÓW - GRYFIA MIRÓW, niedziela, godz. 14
ISKRA GÓZD - KRÓLEWSCY JEDLNIA, niedziela, godz. 15
ENERGIA II KOZIENICE - AKCJA JASTRZĘBIA, niedziela, godz. 17

PINEKS A KLASA (grupa II)
SOKÓŁ PRZYTYK - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK, sobota, godz. 14
MŁODZIK 18 RADOM - ORONKA OROŃSKO, sobota, godz. 16
SKS POTWORÓW - POWAŁA TACZÓW, niedziela, godz. 13
CHOJNIAK WIENIAWA - ORZEŁ GIELNIÓW, niedziela, godz. 14
ZODIAK SUCHA - KS BŁOTNICA STARA, niedziela, godz. 14
STRAŻAK WIELOGÓRA - MOGIELANKA MOGIELNICA, niedziela, godz. 14
WULKAN ZAKRZEW - KRASKA JASIENIEC, niedziela, godz. 16

NICE-SPORT B KLASA (grupa I)
KS JASTRZĄB - RUSZCOVIA BORKOWICE, niedziela, godz. 13
WKS ZAJEZIERZE - HUBAL CHLEWISKA, niedziela, godz. 13
LZS ZALESICE - WISŁA CHOTCZA, niedziela, godz. 14
KS MAKÓW - LEGION SUSKOWOLA, niedziela, godz. 15
KRĘPIANKA RZECZNIÓW - KP STANISŁAWICE, niedziela, godz. 15
VIDEO CIEPIELÓW - POSTĘP ŁAZISKA, niedziela, godz. 16

NICE-SPORT B KLASA (grupa II)
ISKRA ZBROSZA DUŻA - KS WYSOKIN, sobota, godz. 14
GKS CHYNÓW - GKS BELSK DUŻY, niedziela, godz. 11
SADOWNIK BŁĘDÓW - KS STROMIEC, niedziela, godz. 11
GPSZ GŁUCHÓW - BLASK ODRZYWÓŁ, niedziela, godz. 14.30
ZORZA KLWÓW - KS II BŁOTNICA STARA, niedziela, godz. 15
KS LESZNOWOLA - JAGUAR WOLANÓW, niedziela, godz. 17.30

Poleć artykuł swoim znajomym


Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!


Data: 2019-04-10 23:41:34 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 1559
 












W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016


Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Proch Pionki przegrał w pierwszym meczu barażowym [GALERIA] 22-06-2019
 
Broń Radom efektownie zakończyła sezon 22-06-2019
 
Mateusz Michalski nowym zawodnikiem Radomiaka Radom 21-06-2019
 
Trzy medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski zawodniczek AT Masters 21-06-2019
 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY 20-06-2019
 
Kolejni gracze pożegnali się z ekipą Cerradu Czarni 20-06-2019
 
35. rocznica awansu Radomiaka do ekstraklasy - historia niezwykłego człowieka 20-06-2019
 
Marcin Piechowicz zostaje w HydroTrucku Radom 20-06-2019
 
To była wyjątkowa noc na sportowo! 20-06-2019
 
W efektowny sposób, Broń Radom została w III lidze! 19-06-2019
 
Kottrans z brązowymi medalami EABL 19-06-2019
 
Ruszyła budowa boiska na radomskim Godowie 18-06-2019
 
Pełny terminarz spotkań Radomiaka w Fortuna 1. Lidze 18-06-2019
 
Menadżer reprezentacji Polski w sztabie HydroTrucku Radom! 18-06-2019
 
GKS Tychy pierwszym rywalem Radomiak w Fortuna 1. Lidze 18-06-2019
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl