|   On-line: 26

Radomiak na autostradzie do I ligi!!! Elana na łopatkach
Meczem z Elaną Toruń, piłkarze Radomiaka Radom rozpoczęli najpoważniejszą weryfikację w tym sezonie. Zwłaszcza po przerwie, zaprezentowali namiastkę pierwszoligowej skuteczności i osiągnęli bardzo pewny rytm marszu na zaplecze ekstraklasy! A niemal zapewnić im udział w rozgrywkach na tym poziomie może triumf nad Widzewem w Łodzi, z którym Zieloni zagrają już w środę po świętach

Zapis relacji poniżej, komentarz do spotkania wkrótce

RADOMIAK RADOM – ELANA TORUŃ 2:0 (0:0)
Bramka:
Makowski (53.), Mikita (79.)
Radomiak: Haluch - Wawszczyk, Klabnik, Grudniewski, Jakubik, Kaput (90. Winsztal), Karwot, Makowski (83. Filipowicz), Leandro, Banasiak (73. Mikita), Sokół (75. Rolinc).
Elana: Nowak - Górka, Onsorge, Errasti (46. Zagórski), Kołodziejski, Andrzejewski, Kościelniak, Stefanowicz, Stryjewski (46. Lenartowski), Wołkowicz (83. Ciechański), Kozłowski.

RELACJA LIVE
- koniec spotkania! Radomiak zgarnął cenne trzy punkty!
90 minuta - Winsztal na placu gry
89 minuta- jeszcze jeden zryw Elany, ale Wawszczyk wyjaśnia sytuację.
86 minuta - radomianie kontrolują przebieg spotkania i myślami już przenoszą się na stadion łódzkiego Widzewa, który jak na razie remisuje w Tarnobrzegu 1:1.
84 minuta - po strzale Rolinca Nowak uchronił Elanę przed stratą trzeciego gola.
82 minuta - Filipowicz zmienia Makowskiego
79 minuta - PATRYK MIKITA wymanewrował defensora rywali i lewą nogą pokonał Nowaka. A wcześniej strzelca gola obsłużył Makowski
76 minuta - radomianie znów na wiele pozwolili rywalom, Kościelniak w zamieszaniu trafił piłką w Halucha.
75 minuta - Jakub Rolinc wchodzi na boisko na ostatni kwadrans gry
74 minuta - Makowski tym razem huknął spod linii bocznej boiska. Nowak nie dał się zaskoczyć.
73 minuta - na boisko wchodzi Patryk Mikita
72 minuta - Radomiak bardzo nonszalancko w defensywie, dwukrotnie próbował zaskoczyć Halucha Kozłowski. Przy pierwszej interwencji znów pokazał klasę.
69 minuta - Sokół sam na sam z Nowakiem, uderza pod jego nogami, ale piłka trafia w boczną siatkę bramki
68 minuta - najgroźniejsza akcja Elany, Haluch fenomenalnie wyciągnął piłkę po strzale Kozłowskiego.
66 minuta - dwójkowa akcja Makowskiego i Jakubika, strzela ten ostatni, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć Nowaka.
63 minuta - Zagórski ponownie sprawdził Halucha, tym razem strzałem z ostrego kąta, ale ten bezbłędnie.
62 minuta - Zieloni dali się na chwilę zepchnąć do defensywy, Zagórski uderza, ale wysoko nad bramką.
59 minuta - w środku pola faulowany Makowski
56 minuta - goście zszokowani po takim rozwoju sytuacji próbują się otrząsnąć.
53 minuta - animusz, z jakim radomianie rozpoczęli drugą połowę przyniósł skutek. MAKOOOOOOOWSKI wykorzystał zgranie piłki przez Klabnika po rzucie wolnym i 1:0 dla Zielonych!.
50 minuta - Makowski wpadł w pole karne, uderzył z 12 metrów, ale trafił w Sokoła.
* - rozpoczęła się druga połowa. Trener gości zdecydował się na dwie zmiany

* - koniec pierwszej połowy
* - sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.
43 minuta - Po meczu będziemy musieli się spytać, jak Nowak wybronił strzał głową Jakubika...
42 minuta - rożny dla Zielonych, ale nic z niego nie wyniknęło.
41 minuta - Leandro wziął na siebie ciężar wykończenia akcji, uderzył z dystansu, ale niecelnie.
39 minuta - o ogromnym szczęściu może mówić Radomiak. Elana wyszła z kontrą, Kozłowski z ostrego kąta uderzył, ale wprost w Halucha.
38 minuta - Andrzejewski zatrzymał pędzącego przy linii bocznej boiska Leandro i otrzymał żółtą kartkę.
37 minuta - Wołkowicz trafił z rzutu wolnego w mur, piłka odbijając się od obrońcy, opuściła boisko.
36 minuta - kontra Elany, Karwot ratował się faulem i otrzymał żółtą kartkę.
35 minuta - Leandro dał popis swoich umiejętności, minął trzech rywali, dograł do Banasiaka, ten uderzył z 20 metrów, ale znów górą Nowak.
33 minuta - bardzo niedokładnie poszukują kolegów z drużyny dogrywający "ostatnie" piłki w danej akcji.
31 minuta - Jakubik huknął z dystansu, ale bardzo niecelnie
28 minuta - Errasti ukarany żółtą kartką po faulu na Jakubiku
27 minuta - Leandro strzelał z ostrego kąta, ale piłkę pewnie złapał golkiper gości.
25 minuta - rzut rożny dla Radomiaka, ale dośrodkowanie Banasiaka niedokładne
24 minuta- ukłon kibiców w stronę Zdzisława Radulskiego, dla którego przygotowali oni specjalną oprawę.
22 minuta - pierwszy rzut rożny dla Elany, ale wykonany bez przekonania.
21 minuta - ależ zamieszanie w polu karnym Elany. Radomianie trzykrotnie obijali nogi i plecy rywali, ale żaden strzał nie dotarł do celu.
17 minuta - goście dość niemrawo budują ataki, próba prostopadłego podania do Kozłowskiego, ale zbyt mocna.
15 minuta - jak na razie o wiele bardziej fanów futbolu zainteresowały wieści z Tarnobrzega, gdzie Siarka prowadzi z Widzewem Łódź 1:0
11 minuta - goście po raz pierwszy zagościli w polu karnym Radomiaka, ale Klabnik wyjaśnił sytuację.
9 minuta - Makowski spróbował zaskoczyć Nowaka strzałem z blisko 20 metrów, ale trafił w środek bramki.
7 minuta - radomianie grają wszerz boiska, próbując uśpić rywali. Ale Ci bardzo się pilnują, przyjmując ich na własnej połowie.
5 minuta - próba uruchomienia Leandro, ale jego strzał niecelny.
3 minuta - Ależ otwarcie mógł zaliczyć wejście Adam Banasiak. Dopadł do bezpańskiej piłki na 12 metrze, uderzył, ale Michał Nowak w sobie znany sposób wybronił ten strzał.
Godz. 13.05 - rozpoczęła się świąteczna batalia w Radomiu
Godz. 13.04 - dzisiaj kapitanem Radomiaka Leandro, który zastępuje Macieja Świdzikowskiego.
Godz. 13.02 - Lider dzisiaj na zielono, goście w pasiastych strojach niebiesko-żółtych
Godz. 13 - stadion MOSiR-u wypełniony niemal w komplecie, a przed wejściem jeszcze wielu widzów. Oczekujemy na piłkarzy.
Godz. 12.54 - Zieloni powoli kończą rozgrzewkę i udają się do szatni na ostatnią przedmeczową odprawę
Godz. 12.43 - stadion powoli się zapełnia, piłkarze solidnie się rozgrzewają

Data: 2019-04-20 12:39:01 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 3737

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (19-21 kwietnia) 19-04-2024

Nowa miotła w Polonii Iłża 18-04-2024

Siatkarka Radomki nie zagra już w TauronLidze 18-04-2024

Ruta w finale Iame Series Italy we Włoszech 18-04-2024

Martyna Kotwiła powołana na mistrzostwa świata. Powalczy o wyjazd na Olimpiadę! 18-04-2024