|   On-line: 30

Widzew Łódź vs. Radomiak Radom. Komentarze są zbędne - zabrakło tylko goli
Droga Radomiaka Radom do I ligi wiedzie przez stadion niepokonanego u siebie Widzewa Łódź. Konfrontacji towarzyszyła niesamowita atmosfera stworzona przez fanów obydwu teamów, a z bezbramkowego remisu zdecydowanie bardziej zadowoleni są Zieloni!

Zapis relacji live poniżej

WIDZEW ŁÓDŹ - RADOMIAK RADOM 0:0
Widzew: Wolański - Turzyniecki, Zieleniecki, Tanżyna, Wełna, Michalski, Mąka (31. Pieńkowski, 78. Gutowski), Kato, Radwański (85. Kazimierowicz), Ameyaw, Wolsztyński (89. Pięczek).
Radomiak: Haluch - Grudniewski, Klabnik, Jakubik, Banasiak, Kaput, Makowski, Filipowicz (90. Kucharski), Mikita (84. Winsztal), Leandro, Sokół (74. Rolinc).

RELACJA LIVE
* - koniec spotkania. Widzew z dziewiątym remisem z rzędu, Radomiak z bardzo ważnym, jednym punktem.
90 minuta+2 - Kato ratuje Widzew przed bardzo groźną sytuacją.
90 minuta - Kucharski za Filipowicza
* - to widowisko potrwa jeszcze trzy minuty
90 minuta - Widzew próbuje dalekich wrzutek, ale na te radomianie nie dają się nabrać
89 minuta Pięczek za Wolsztyńskiego
88 minuta - wolny dla Widzewa, wrzuca Michalski, Zieleniecki minął się z piłką.
85 minuta - tym razem zmiana w Widzewie. Kazimierowicz za Radwańskiego
84 minuta - Winsztal zmienia Mikitę
83 minuta - Radomiak "klepie" piłą i coraz skuteczniej. Filipowicz z 16 metrów nad bramką. Jeszcze rzut rożny, ale Klabnik nad bramką.
81 minuta - Makowski i Rolinc powinni wpisać się na listę strzelców, ale bohaterem tej akcji był Wolański
78 minuta - zmiana W Widzewie. Gutowski za Pieńkowski
76 minuta - Grudniewski przerywa bardzo groźną kontrę Widzewa.
75 minuta - radomianie coraz bliżej strzelenia gola. Rzut rożny wykonuje Radwański
* - zmiana w ekipie Radomiaka, Rolinc za Sokoła
74 minuta - Filipowicz przerwał akcję Widzewa i otrzymał żółtą kartkę.
72 minuta - gra coraz częściej toczy się w okolicy pola karnego gospodarzy
70 minuta - Leandro mógł uciszyć stadion przy Alei Piłsudskiego, ale jego strzał z 16 metrów niewiele minął światło bramki.
68 minuta - rożny dla Widzewa, ale Wolsztyński pudłuje.
67 minuta - Leandro rozciąga grę, ale Mikita fatalnie przyjmuje.
65 minuta - kontra i rożny dla Widzewa. Bez zagrożenia.
63 minuta - Leandro wywalczył rzut rożny. Radwański długo celebruje jego wykonanie. W końcu wrzuca piłkę w pole karne i to mógł być gol.
61 minuta - Ameyaw psuje najwięcej krwi piłkarzom Radomiaka
59 minuta - wolny dla Radomiaka, Banasiak "zawiesił" futbolówkę, która padła łupem Wolańskiego.
57 minuta - Haluch wygrywa bardzo ważny pojedynek z Michalskim!
56 minuta - tym razem żółta kartka dla Jakubika
55 minuta - Tomasz Wełna ukarany żółtą kartką
53 minuta - tym razem wrzutka w pole karne Radomiaka, ale piłkarze Widzewa mijali się z piłką.
50 minuta - gospodarze nie są w stanie sforsować defensywy radomian, próbują strzałów z dystansu, ale są one zbyt lekkie i niecelne.
48 minuta - rzut wolny dla Radomiaka, Klabnik próbował wykończyć akcję, ale uderzył zbyt lekko.
46 minuta - ależ to mogło być otwarcie radomian. Na finał akcji Leandro huknął z dystansu nad bramką
Godz. 20.07 - obydwie ekipy już na murawie, za chwilę rozpoczynamy drugą połowę

45 minuta - koniec pierwszej połowy, w Łodzi bez goli.
44 minuta - znów skutecznie Klabnik. Dużo sił kosztuje team Widzewa ta połowa, a bezskuteczne starania o zdobycie gola budzą coraz większą frustrację.
43 minuta - Tanżyna z siedmiu metrów uderzył wysoko nad bramką
40 minuta - Klabnik ma sporo roboty, ale ostatnimi interwencjami udowadnia, że jest jednym z filarów defensywy Zielonych
38 minuta - rożny dla Widzewa, Michalski głęboko wrzuca, ale Haluch znów ratuje sytuację.
36 minuta - Rafał Wolsztyński klepnął - bo uderzeniem tego nazwać nie można nazwać - z siedmiu metrów, więc Haluch pewnie obronił.
33 minuta - Jakubik uderzył z ponad 20 metrów, ale Wolański pewnie łapie piłkę
31 minuta - pierwsza zmiana w Widzewie. Pieńkowski za Mąkę
30 minuta - tym razem wolny dla Widzewa, ale wykończenie dalekie od ideału
29 minuta - dwa rzuty rożne dla Widzewa, ale ich wykonanie fatalne. Radomian ruszył z kontrą, ale bardzo niedokładne podanie do Leandro i po akcji
26 minuta - wrzutka w pole karne Widzewa, ale tam Sokół fauluje Tanżynę.
24 minuta - łodzianie tymczasem jakoby nieco opadli z sił po szarżach w pierwszych minutach konfrontacji.
22 minuta - wydaje się, że atmosfera panująca na stadionie Widzewa, która nieco przygniatała radomian u progu spotkania, przestaje na nich oddziaływać, wręcz przeciwnie, nakręca ich do odważniejszej gry z przodu
20 minuta - męskie starcie Kaputa z Radwańskim przekonuje, że dzisiaj nie ma odpuszczania w żadnym sektorze boiska.
18 minuta - znów groźne dośrodkowanie, ale tym razem Haluch bezbłędnie
16 minuta - Wolsztyński uderza z dystansu, ale trafia w obrońców Radomiaka.
13 minuta - Haluch znów ratuje Zielonych od utraty bramki
12 minuta - trzeba przyznać, że radomianie mają sporo szczęścia.
11 minuta - rzut wolny dla Widzewa, piłka w bramce Radomiaka, ale Tomasz Wełna na spalonym.
8 minuta - radomianie nieco odważniej, ale jak na razie bezskutecznie próbują znaleźć Dominika Sokoła lub Patryka Mikitę na czystej pozycji.
6 minuta - Mąka uderza nad poprzeczką. Nadal remis 0:0!
5 minuta - Haluch fauluje rywala, rzut karny dla Widzewa
4 minuta - szybkie przerzuty piłki wymuszają niedokładność u obydwu stron.
2 minuta - radomianie dość wysoko i blisko rywali, wymuszają pierwsze błędy na Widzewie.
Godz. 19.06 - rozpoczął Radomiak
Godz. 19.02 - atmosfera sięga zenitu obydwie ekipy wychodzą na murawę
Godz. 19 - trybuny stadionu już niemal wypełnione. Odliczamy minuty...
Godz. 18.58 - trwa przedstawienie głównych bohaterów pojedynku
GOdz. 18.55 - obydwie ekipy już w szatni, za 10 minut rozpocznie się hit drugiej ligi
Godz. 18.47 - kończy się większość pojedynków w tej kolejce i przegrywają m.in. Górnik Łęczna oraz Olimpia Grudziądz...
Godz. 18.40 - Jakub Studziński nie oszczędza Artura Halucha na rozgrzewce. Szykuje go na solidny obstrzał bramki przez zdesperowanych ośmioma remisami z rzędu gospodarzami.
Godz. 18.30 - miejmy nadzieję, że łódzko-stołeczne animozje, które już mają wpływ na atmosferę na trybunach, nie będą głównymi atrakcjami tego pojedynku.
Godz. 18:28 - na murawie są już także zawodnicy Widzewa
Godz. 18.27 - piłkarze Radomiaka rozpoczęli rozgrzewkę
*Godz. 18.20 - na płycie boiska zameldowali się już bramkarze obydwu zespołów i rozpoczęli rozgrzewkę.
Godz. 18.16 - witamy Państwa ze stadionu w Łodzi

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024